+ Konuya Yorum Yaz + Yeni Konu Aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

ERKEKLERDE BOTOKS HAKKINDA HERŞEY

Estetik ve Estetik Cerrahi Kategorisinde ve Yüz Estetiği Forumunda Bulunan ERKEKLERDE BOTOKS HAKKINDA HERŞEY Konusunu Görüntülemektesiniz, Konu içerigi Kısaca ->> DERMOTOLOG DR EYLEM ACAR SORULARINIZI YANITLIYOR BOTOX NEDİR? Estetik Dermatolojide Nasıl Kullanılır? Tıpta birçok hastalıkta kullanılan botoks bayanların yanı sıra

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Dec 2007
  Mesaj
  24
  Beğenmiş
  0
  Beğenilmiş
  0
  Blog Mesajları
  2
  Rep Gücü
  38

  ERKEKLERDE BOTOKS HAKKINDA HERŞEY

  DERMOTOLOG DR EYLEM ACAR SORULARINIZI YANITLIYOR  BOTOX NEDİR? Estetik Dermatolojide Nasıl Kullanılır?

  Tıpta birçok hastalıkta kullanılan botoks bayanların yanı sıra erkeklerinde kırışıklık tedavilerinde kullanılmaktadır.Botoks tamamen doğal yapılmalı hiçbir şekilde göze batmamalıdır.Botoksun amacı oluşan kırışıklıkları ,göz kenarlarında ki kaz ayaklarını,alındaki kırışıklıkları milimize etmek hatta sıfırlamaktır.Kliniğimizde bir çok bayan hastaya uygulandığı gibi yüzlerce erkek hastamıza da uygulanmaktadır.

  Botox(Botulinum toksini) Clostidiyum botulinum adında bir bakteriden elde edilen bir toksindır.Botox sinir uçlarında iletimi sağlayan maddelerin ürtimini engelleyerek sinir ile sinirin iletildiği organlar arasında iletimin azalması ve ya tamamen yok olmasını sağlayabildiğinden istenmeyen kas hereketlerinde azalma yapar. Yaklaşık 1970 yılından beri dünyanın hemen hemen her ülkesinde kullanılan bu ilaç hem estetik hem da tıbbi bir çok alanda kullaılmaktadır. Bu ilaç zerk edildiği kasların hereketlerini ancak geçici bir şekilde etkiler ve çok az dozlarda sulandırılmış şekli ile botulism(zehirlenme) görülme riski tamamen sıfırdır. Aşağıda sırayla okuyabileceğiniz konular;

  Kasların faaliyeti, üzerini örten derinin kırışıklıklarını belirgin hale gelmesi ve yüzdeki bariz çizgilerin oluşmasına yol açar.Göz çevresi. kaş arasındaki ve alın bölgesindeki çizgiler bunun en iyi örnekleridir.  Göz çevresi ve alın bölgesindeki kırışıklıklar kişiye daha yaşlı ve yorgun bir ifade verirken,kaş arasındakı kaş çatma çizgileri ise kızgin bir ifadenin oluşmasını neden olur. Bu bölgelerdeki derin kırışıklıkların tedavisi ise artık cerrahi yöntemlerden çok herhangi bir operasyona gerek kalmaksızın gerçekleştirilmektedir. Uygulamadan sonra göz çevresi,alın ve kaş arasındakı çizgiler geçer ve kaşları hafifce kaldırıldığından göz kapak düşme ve esnemelerini bir dereceye kadar toparlar.
  Hem kadın hem de erkeklerde kolaylıkla uygulanabilen bu yöntem;göz çevresi ,alın ve kaş ortasındaki kırışıkların ,bir seans(15 dakika)gibi kısa bir sürede yok olmasını sağlayacaktır.

  Altunizade Beyaz Köşk


  ESTEWORLD - Estetik ve Güzellik Merkezi
  Konu este-world tarafından (21-12-2007 Saat 09:12 PM ) değiştirilmiştir.

Benzer Konular

 1. Botoks nedir?
  sibel Tarafından Sağlık Bilgileri Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 08-07-2014, 02:02 PM
 2. Dişetlerine Botoks Mucizesi
  mopsy Tarafından Ağız ve Diş hastalıkları Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 12-09-2010, 07:11 AM
 3. SÜNNET HAKKINDA HERŞEY
  Runaw@y Tarafından Sağlık Bilgileri Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 13-07-2008, 03:23 PM
 4. Dermatolog Dr. Eylem Acar ile botoks hahhında herşey
  este-world Tarafından Yüz Estetiği Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 30-12-2007, 01:23 AM
 5. HAMİLELİK VE ESTETİK HAKKINDA HERŞEY
  este-world Tarafından Estetik ve Estetik Cerrahi Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 05-12-2007, 01:15 AM
Yukarı Çık