LinkedIn'de Şirket Sayfası Nasıl Oluşturulur?,LinkedIn Şirket Sayfası oluşturma,Kurumsal Linkedin Hesabı

LinkedIn‘de firmalar için şirket sayfaları önemli bir yer tutuyor.Hangi sektörde olursanız olun Linkedin, internetteki kartvizitiniz. Bu nedenle eğer sahibi olduğunuz bir şirketiniz varsa veya bir şirketin resmi temsilcisi iseniz LinkedIn üzerinden firmanın ulaşılabilir olması için bir sayfa oluşturabilirsiniz. İşte adım adım LinkedIn Şirket Sayfası Nasıl Oluşturulur? 'un cevabı..

1-Şirketinizin LinkedIn sayfasını oluşturmak için ilk yapmanız gereken LinkedIn’e giriş yaptıktan sonra üst bölümündeki İlgi Alanları başlığı altından Şirketleri seçiyoruz.

2- Şirket temel detaylarını doldurunŞirket arama sayfasında sağ sütunda Şirket Ekleyin bölümünü görüyoruz ve altında yer alan aynı isimli sarı butonla devam ediyoruz.

3-Karşımıza gelen ilk adım sayfasında şirket ismini ve şirket e-posta adresini yazmamız gerekiyor. Kurallara uyarak iki kutucuğu doldurduktan sonra Devam butonu ile bir sonraki adıma geçiyoruz.

4-Sonra karşınıza gelen ekranda ilk olarak sağ sütunda yer alan şirket bilgilerini doldurun. Şirketin türü, çalışan sayısı, web sitesi adresi ve ana sektörü gibi bilgileri doldurun. Bu sütunun altındaki “Şirket Ofisleri” kısmına şirketin adresini mutlaka girin.

5-Bu adımda şirketimiz için en az 250 en fazla 2000 karakterli bir açıklama metni yazıp, Şirketimiz için grafiklerimizi, şirket yetkililerini belirliyoruz ve her şeyin hazır olduğunda sağ üstte yer alan “Yayımla” düğmesine tıklayın.

Sunduğunuz ürün veya hizmetler konusunda diğer LinkedIn üyelerinin tavsiyeleri, sizin için çok değerli olabilir. Bunun için Ürün ve Hizmetler sayfanızda yer alan “Tavsiye iste” bağlantısına tıklayarak LinkedIn’de bağlantılı olduğunuz kişilerden tavsiye talep edebilirsiniz.