Pandora Radio Uygulması,Pandora Radio İndir, iPhone ve iPad için Müzik Oynatma

Apple cihazlarınız için hazırlanmış internet üzerinden radyo dinleme ve kişiselleştirme hizmeti veren uygulamadır. Uygulama sayesinde dünya genelinde bulunan bir çok radyo istasyonuna kolayca ulaşıp yüksek kalitede müzik dinleyebileceksiniz.

Açıklama
Pandora Radio mobil cihazınız için hazırlanmış internet üzerinden radyo dinleme ve kişiselleştirme hizmeti veren uygulamadır. Uygulama sayesinde dünya genelinde bulunan bir çok radyo istasyonuna kolayca ulaşıp yüksek kalitede müzik dinleyebileceksiniz.

Hazırladığınız favori listesi ile 100'e kadar favori radyo istasyonu oluşturabilir favori radyo istasyonları arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Pandora Radio kişiselleştirme özelliği ile sadece sevdiğiniz, sanatçı, şarkı, ve bestecinin şarkılarını çalan size özel radyo özelliği sunuyor.

Pandora Radio programından sınırsız faydalanmak için belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Program iOS 6.0 ve üzeri versiyonlarda sorunsuz çalışmaktadır. Program Apple’ın iPhone, iPad ve iPod gibi cihazlarında çalışmaktadır. Değerlendirme bakımından 5 üzerinden 4.5 puan alan bu eğlenceli programı yükleyerek keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Pandora Radio İndir