Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi daha önce Enteresan Bilgiler Lite adlı uygulamamı paylaşmıştım.Şimdi ise Enteresan Bilgiler Pro ile karşınızdayım.Pro sürümde bir çok yenilik geldi umarım beğenirsiniz.

Yorum yapmayı ve oy vermeyi unutmayın.Önerilerinizi mutlaka paylaşın!

https://itunes.apple.com/us/app/ente...ign-mpt=uo%3D2


PRO SÜRÜMDE BULUNAN EK ÖZELLİKLER:

-1050 adet enteresan bilgi! (Lite sürümünde sadece 150 adet bilgi mevcut)
-Reklamlar yok ve asla olmayacak.
-Ek paylaşma seçenekleri (WhatsApp/iMessage/E-Mail)
-En baştan geliştirilmiş modern arayüz.(Balx İcon Pack Ported)
-Eklenmiş özel butonlar.(Yorum yap/Takip et/Geliştiriciye Mail At/Hakkında/Diğer Uygulamalar)
-Kapsamlı güncelleme desteği.

Enteresan Bilgiller Pro yayında ! Üstelik aktif kullanımda İnternet bağlantısı gerektirmiyor.1050 adet enteresan bilgi ile App Store'da rakibi yok! Bu uygulama ile her türlü enteresan bilgiye ufak parmak hareketleriyle ulaşabileceksiniz.

Bir sonra ki bilgiye erişmek için parmağınızın ucuyla, ekranda istediğiniz herhangi bir yöne (aşağı,yukarı sağa,sola) doğru sürüklemeniz yeterli olucaktır.Dilerseniz,ekranın altında bulunan butona dokunarakta bilgileri seri bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Beğendiğiniz bir bilgiyi WhatsApp/iMessage/Facebook/Twitter/E-Mail üzerinden paylaşabilirsiniz. Cihazınızın ayarlar bölümünden Twitter/Facebook'a girişi kısmından hesabınızı aktif edin!

Ayrıca uygulama her açıldığın karşınıza farklı bir enteresan bilgi geliyor.Acaba bir sonra ki kaydırma hareketinizde hangi enteresan bilgi gelecek? Yükleyin ve keyfini çıkarın!