Enteresan Bilgiller Lite Uygulaması yayında ! Üstelik aktif kullanımda İnternet bağlantısı gerektirmiyor. Bu uygulama ile her türlü enteresan bilgiye ufak parmak hareketleriyle ulaşabileceksiniz....Sadece iphone ve ipod içindir.

Bir sonra ki bilgiye erişmek için parmağınızın ucuyla, ekranda istediğiniz herhangi bir yöne (aşağı,yukarı sağa,sola) doğru sürüklemeniz yeterli olucaktır.Dilerseniz, "Bilgiyi Değiştir" butonuna dokunarakta bilgileri seri bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Beğendiğiniz bir bilgiyi Facebook üzerinden paylaşmak için Facebook'ta Paylaş butonuna dokunmanız yeterli.(Cihazınızın ayarlar bölümünden Facebook'a girişi kısmında hesabınızı aktif edin!

Ayrıca uygulama her açıldığın karşınıza farklı bir enteresan bilgi geliyor.Acaba bir sonra ki kaydırma hareketinizde hangi enteresan bilgi gelecek? Yükleyin ve keyfini çıkarın!

Linki Tıklayın ve İndirin https://itunes.apple.com/tr/app/id940194461

Evet arkadaşlar ilk ios uygulamamın lite sürümü yayınlandı.Hemde ücretsiz.Sizden ricam bana destek olmanız.Uygulamayı en azından telefonunuzda denemeniz ve varsa yorum olarak önerilerinizi alabilirim .Kendimce bir değerlendirme yaptıktan sonra duruma göre ekleyebilirim.Appstore üzerinden yorum yazmayı ve oy kullanmayı unutmayın :) Önümüzde ki dönemlerde pro sürümünü yayınlıcam .Tabi onda çok daha fazla özellik olacak .O yüzden ücretsiz olanı şimdiden indirin ki pro sürümü yayınladığımda haberiniz olur :)