Android için Clowning Around,Clowning Around, Puzzle Game Android,Zeka ve Bulmaca oyunları

Clowning Around ile Android'in en eğlenceli oyunlarından birini oynamaya hazır olun. İşte Zeka ve Bulmaca oyunları kategorisinin en başarılı oyunlarından birisi olan Clowning Around.

11342505940jpg

Clowning Around, zeka vu bulmaca oyunları kategorisinde. Lakin eğlenceli oyun yapısı ile Arcade'e kaçan bir yapısı var. Genelinde çok kafa yorulacak bir durum yok. Oyundaki amacımız iplerle asılı olan palyaçoları kendi renklerindeki su varillerine düşürmek.

Çoğunlukla mavi palyaçolar ile oynasak da arada sırada sarı ve yeşil palyaçolar da çıkabiliyor. İşte böyle durumlarda palyaçoları kendileriyle aynı rengi taşıyan varillere düşürmelisiniz. Ancak bir sirk ortamında bu o kadar kolay olmuyor.

Kimi zaman çeşitli engeller ve çeşitli yardımcı araçlar sayesinde oynanış deneyiminiz artıyor. Bazen sihirli şapkalar, bazen de toplar sizi oradan oraya fırlatacak ve bitişe ulaştıracak. Bölümleri bitirmek için genelde 15 saniyenin yettiği Clowning Around kısa sürede alışacağınız çok başarılı bir oynanış sunuyor.

Ancak, oyun, ücretsiz olduğu için sadece ilk 15 bölümünü oynayabileceğinizi belirtelim. Bu ilk 15 bölümü bitirmeniz 5 - 6 dakika sürecektir. Tam sürümünün 0,92 dolar olduğu ve ücretinin karşılığını sonuna kadar verdiğini söylemek yanlış olmaz.

İndirmek için tıklayın.