Windows Mobile işletim sistemli ilk çift sim kartlı PDA telefonu DSTW1 modeli Türkiye’de satışa çıkıyor.265 MB’lik hafızası ile bir cep bilgisayarı özelliği taşıyan DSTW1, mail trafiği yoğun olan kullanıcılar için dual edge bağlantı desteği sayesinde her yerde her zaman elektronik postalara ve ekli dosyalara ulaşma imkanı sağlıyor.

DSTW1’in Türkiye ve dünyada aynı anda satışa çıkacak olması nedeniyle İstanbul Les Ottomans Hotel’de basın toplantısı düzenlendi.
General Mobile’ın Türkiye distribütörlüğünü yapan Gençcell Yönetim Kurulu Başkanı Necati Genç toplantıda yaptığı konuşmasında, dünya teknoloji devi General Mobile’in yeni ürünü DSTW1 modelini Türkiye’ye getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

FİYATI : 699 YTL+KDV

Telefon şubat ayında raflarda olacak. Cep telefonu ve cep bilgisiyarı olarak lanse edilen DSTW1, EDGE hızında bağlantı desteği sayesinde her yerde her zaman maillere ulaşma imkanı sunuyor.

Business Kart okuma özelliği de bulunan telefon, kullanıcıyı kartvizit taşımaktan kurtarıyor. OCR Kart Scanner özelliği ile Kartvizitleri okuyarak tüm bilgilerini telefonunuza alabiliyorsunuz.