3.2 MegaPixel Kamera
Samsung P850nin 3.2 megapixel flaşlı kamerası ile keskin ve mükemmel resimler çekmek artık çok kolay. Dahili auto focus (otomatik netleştirme) özelliği sayesinde resim çekmek sizin için bir alışkanlık haline gelecek, bu sayede uzaktaki mesafelerde dijital zoom özelliğini kullanarak daha detaylı görüntüler yakalayabileceksiniz. Bazen resimlerin yetersiz kaldığı anlarda P850nin dahili mikrofon ve kamera özelliğini kullanarak sesli videolar çekerek anı ölümsüzleştirebilirsiniz. 78MB dahili hafıza ve microSD kart yuvasıyla binlerce resim arşivi oluşturabilir, P850 yanınızda olduğu sürece ayrı bir kamera taşımaya elveda diyebilirsiniz...

Yüksek Çözünürlükte Geniş Ekran
P850nin 262.144 renkli geniş ve parlak ekranı ile multimedya keyfi yaşayın. Çektiğiniz resim ve videoları gönül rahatlığı ile arkadaşlarınıza gösterebilir, canınız sıkıldığında P850nin 320 x 240 boyutlarındaki geniş ekranında zevk alarak üç boyutlu oyunlar oynayabilirsiniz. 65.536 renkli dış ekranına bakarak saati ve arama kayıtlarını anında görebilirsiniz.

Müzik Çalar

Samsung P850 kusursuz kamerasının yanı sıra size benzersiz bir müzik keyfi sunuyor. Gelişmiş Mp3 Çaları ile kaliteli müzik artık her an yanınızda, 64 polifonik zil sesi, 3D ses desteği ve çift hoparlörü sayesinde müzik dinlerken ayrı bir zevk alıcaksınız. Artırılabilir hafızasına yüzlerce mp3 yükleyebilirsiniz. P850nin müzik çalma kapasitesi artık sadece mp3 ile sınırlı değil; bu küçük mücize, AAC ve AAC+ formatındaki ses dosyalarınıda destekliyor.

İş Asistanınız
P850 ile ofisiniz her zaman yanınızda, bir taraftan müzik dinlerken bir taraftan da MS Office dosyalarınız üzerinde kolaylıkla çalışabilirsiniz. Döküman Göstericisi ile Bilgisayarınızdan PDF dosyalarınızı ve MS Office dosyalarınızı telefonunuza yükleyebilir, çalışmalarınıza her yerde devam edebilirsiniz. TV çıkışı sayesinde telefonunuzu tek bir kablo ile televizyona bağlayarak sunumlarınızı başkalarıyla paylaşabiir, uçuş modu ile telefonunuz kapalıyken bile bütün özelliklerine ulaşabilirsiniz.


Şebeke Frekansı


900/1800/1900 Tri Band

Boyutlar (mm)

96 x 47 x 25 mm

Ağırlık (g)
120

Bekleme Süresi
300 saat

Konuşma Süresi
3 saat

Standart Pil
950 mAh Li-ion

Ekran
Ana Ekran : TFT LCD / 320 X 240 piksel / 262,144 renkli, Dış Ekran led 65.536

Dahili Kamera
3.2Megapixel (Flaşlı)

Hafıza
~82 MB Ortak Paylaşımlı Hafıza, MicroSD" (Artırılabilir Hafıza)

GPRS
VAR

Bluetooth
VAR

EDGE
YOK

Ses ile Arama
YOK

Ses Kayıt
VAR

Kızılötesi İletişim
YOK

Zil Melodisi
64 polyphonic / MP3

MMS
VAR

Radyo
YOK

MP3 Çalar
VAR

Bas Konuş
YOK

Handsfree
VAR

Kutu İçindekiler
Kullanma Kılavuzu, Şarj Cihazı, Pil, Kulaklıklı Mikrofon

Diğer

Sesli video kayıt, 3.2 Megapiksel flaşlı kamera, Bluetooth, PictBridge, Ses Netliği, Genişletilebilir Hafıza (MicroSD), Döküman Görüntüleme (MS Office), Bluetooth ile yazıcıdan çıktı alma, Dosya yöneticisi, Uçak Modu (Şebeke sinyali kapalıyken telefonun diğer özelliklerini kullanabilme), TV Bağlantısı, 3.2Megapixel (Flaşlı), Otomotik Odaklanma, Dijital zoom(8x), Fotoğraf çekim modları (normal çekim / kendini çekme / zamanlı çekim / multi çekim / gece modu), Fotoğraf efektleri (gray / negative / sepia / emboss / sketch / frame), Fotoğraf kalite seçimi (çok iyi / iyi / normal / ekonomi, Besteleyici (Zil Tonu ve Alarm), MP3/ AAC/ AAC+, 3D ses teknolojisi, Çift Hoparlör, Yüklü JAVA" oyunları, Yüklü Duvar kağıtlar / Ekran koruyucular, E-mail (POP3/SMTP/IMAP4), Ajanda, Takvim, İş listesi, Saat, Alarm, Kur çevirici, Hesap makinası, Sesli Not

Garanti
Bu Telefon Telpa veya Başarı' dan temin edilmekte olup, 2 yıl garantili olarak satılmaktadır.