Sony Ericsson W710i Aktif Walkman® telefon

W710i Walkman® telefon hızlı yaşam tarzına göre tasarlanmıştır. İster açık havada isterseniz iç mekanda egzersiz yapmayı tercih edin, hiç fark etmez; formda, zinde ve bağlantıda kalmayı seviyorsanız, W710i mükemmel bir arkadaştır.

Sony Ericsson W710i Tam Bir Walkman® seti

Yolculuk esnasında müziğin keyfini çıkarmanız için gereken her şey W710i setine bulunmaktadır. W710i ile birlikte gelen Müzik yönetme yazılımı ve USB kablosu ile PC'den Telefona müzik aktarımı çok kolay. 460* şarkıya kadar yeri olan 512MB Hafıza Kartı Micro™ (M2™) ve aktif stereo kulaklık seti de vardır. W710i Walkman® ile müziğinizi düzenleyin ve müziğin keyfini çıkarın.

* Şarkı sayısı, şarkıların 96 kbps'lik eAAC+ formatında (her şarkı yaklaşık 1MB ) olduğu varsayılarak verilmiştir.

Sony Ericsson W710i ile Zinde Kalma Uygulamaları

Formunuzun zirvesinde kalın; W710i, performansınızı kaydetmenize yardımcı olan uygulamalarla birlikte gelir. Koşu pistinde, hızı ve mesafeyi ölçebilirsiniz. Yürürken ise, hareketlerinizi ölçmek için tüm gün adım sayacınızı açık tutun. Tüm bu özelliklere ek olarak telefonunuzda bir kalori sayacı bulunmaktadır.

Sony Ericsson W710i ile Kendinizi Müziğe Bırakın


Gürültüyü hayatınızdan kaldırın. Veya çalışırken müziğiniz size destek olsun. W710i Walkman® telefon, her yerde müzik dinleyebilmeniz için gereken her şeye sahiptir. müzik yönetim yazılımı, W710i'yi PC'nize bağlamak için bir USB kablosu ve 470'ten fazla şarkı* alabilen 512MB Memory Stick Micro™ (M2™).

* Şarkı sayısı, şarkıların eAAC+ biçiminde olduğu varsayımına dayalıdır.

Sony Ericsson W710i Walkman® çalar

Düzenli olun. W710i Walkman® çalar basit çalma listeleri oluşturmanızı ve ses düzeyini ayarlamanızı sağlar. W710i'niz ayrıca müzik dosyası biçimlerinin çoğunu destekler. Sevdiğiniz parçaları telefonunuza yükleyin, sesi açın ve parçanızı çalmaya başlayın.

Sony Ericsson W710i ile Ses kontrolü


Radyoda çok güzel bir şarkı duydunuz ancak sanatçının kim olduğunu kaçırdınız. Sizinde başınıza geldi değil mi? W710i ile: artık bunu yaşamanıza gerek yok. Dahili FM radyodan veya dış bir kaynaktan bir şarkı duyduğunuzda hakkında bilgi almak için TrackID™ uygulamasını kullanın. Şarkının birkaç saniyesi kaydedilir ve bir veritabanına gönderilir. Şarkı tanındıktan sonra adı, albümü ve sanatçı adı size gönderilir.

Sony Ericsson W710i ile Kolay aktarım.


W710i Walkman® telefonunuza müzik yüklemek çok kolaydır. Telefon setiyle birlikte verilen USB kablosunu ve Disc2Phone yazılımını kullanın. PC'den telefona sürükleyip bırakmanız yeterlidir.

Sony Ericsson W710i ile Müziğinizi seçin - FM radyo

Kulaklık setini takın ve sevdiğiniz radyo istasyonunu açın, kablo anten görevi yapar W710i FM radyosu ayrıca radyo istasyonundan doğrudan telefonunuzun ekranına bilgi aktaran RDS işlevini de içerir.

Yanınıza bir kamera - Sony Ericsson W710i'yi alın

W710i'nizi yanınıza alın ve anı yakalamaya hazır olun. W710i, 2.0 Megapiksellik bir kamerayla gelir.

Sony Ericsson W710i ile Bloglayın

Fotoğrafı çekip paylaşmak istediğinizde bloglayın. Kişisel blogunuz W710i'ye dahildir – ilk fotoğraf gönderişinizde oluşturulur. Blog sitenizin Web adresini arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın. Resimlerinizi çekin ve herkesin görmesi için onları doğrudan blogunuza gönderin.

Sony Ericsson W710i ile Video kaydetme

Kendiniz sürekli hareket halindeyken resimleriniz neden hareket kazanmasın? W710i telefonun video kayıt yetenekleri kısa video klipler çekmenize olanak verir. Kaydedin; hemen arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.

Sony Ericsson W710i Hareketli bir hayata uygun olarak tasarlanmıştır

W710i Walkman® telefonu dokunuşuyla ve şekliyle sizi eğlendirir. Egzersiz uygulaması ve tutuşu sağlamlaştıran kauçuk dolgularıyla spor tutkunlarına gore tasarlanmış bir telefondur.

Sony Ericsson W710i ile Hareketlerinizi Ölçün

W710i'de bir hareket algılayıcısı vardır. Egzersiz uygulaması algılayıcının algıladığı hareketlere göre zamanı, hızı ve koştuğunuz mesafeyi ölçer. Ayrıca yürüyüş için bir adım sayıcı da içerir. Sonuçlarınız telefonunuza kaydedilir, böylece ilerlemenizi izleyebilirsiniz.

Sony Ericsson W710i Eksiksiz Spor Seti

W710i seti telefonunuzu koşu bantlarında ve koşu alanlarında kullanmanız için gereken her şeyi içerir: özel olarak tasarlanmış bir spor kemer klipsi, spor kol bandı ve Stereo Portatif Mikrofonlu Kulaklık. Mikrofonlu kulaklık güçlü ve ince bir kulaklığa sahiptir - egzersiz yaparken kulağınıza tam olarak oturur.

Sony Ericsson W710i ile İnternet'e bağlanın

En son haberleri veya maç skorlarını almak için W710i Web tarayıcısını başlatın. RSS bildirimlerini kullanan haber okuyucu Web tabanlı haber güncellemelerine abone olmanızı ve yoldayken bu haberleri almanızı sağlar.

Sony Ericsson W710i ile Senkronize kalın

Ofisteki bilgisayarınızın ajandasını ve rehberinizi W710i ile senkronize edin. Senkronizasyonla güncel kalın - verimlilik daha kolay olamazdı.

Sony Ericsson W710i Kablosuz hareket

Kablo kullanmak istemiyorsanız Bluetooth™ kablosuz bağlantı teknolojisini kullanın. Mobil yaşamınızı kulaklıklar veya araç içi çözümleri gibi Bluetooth™ aksesuarlarıyla daha da renklendirin.