Terminator Genisys: Revolution İndir,Terminator Genisys mobil oyun,Terminator Genisys android oyun,Terminator Genisys İOS oyun

Terminator Genisys: Revolution 2015 yılında yayına girecek olan Terminator Genisys filminin resmi mobil aksiyon oyunu iOS ve Android platformları için yayınlandı.

Yeni Terminator filmi Genisys'in resmi oyunu akıllı telefonlar için ücretsiz olarak yayınlandı. Yaklaşık 65MB büyüklüğünde (iOS'ta 92MB) olan ve oyun içi satın alma seçenekleri de bulunan oyunda, 2029 yılındayız ve Lopez isimli karakteri kontrol ederek insanlık ile makineler arasında süren savaşta John Connor'ın yanında yer alıyorsunuz. Oyun, güzel grafiklere sahip TPS bakış açısında oynanıyor. İsterseniz silah ve ekipmanlarınızda geliştirmeler de yapabiliyorsunuz.Terminator Genisys: Revolution'da kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz ve çeşitli görevler alarak bu görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Oyun içersinde çok sayıda görev seçeneğine sahip olduğumuz söylenebilir. Görevler esnasında Skynet robotlarının yanısıra zırhlı Skynet savaş makinalarıyla da çarpışabiliyoruz. Bu savaşlarda bize ilginç silah seçenekleri sunuluyor. Pompalı tüfekler, makinalı tüfekler, keskin nişancı tüfekleri ve plazma ile güçlendirilmiş silahlar kullanabileceğimiz silahlar arasında. Kahramanımızla görevler tamamladıkça direniş örgütü içerisinde rütbe kazanabiliyoruz ve kahramanımızı geliştirebiliyoruz.

Google Play Store sayfası için buraya,
Apple AppStore sayfası için de buraya tıklayın.

Bu arada, Terminator: Genisys filminin 26 Haziran itibarıyla ülkemizde gösterime gireceğini belirtelim. Başrolde yine Arnold Schwarzenegger yer alıyor.