Sadece Android telefonlar için Google Android Market’te 30 Milyon’un üzerinden indirme adedine ulaşan oyun dünyasının fenomeni Angry Birds‘i hepiniz biliyorsunuz. Turkcell Android Uygulama marketinde gezerken bir oyun dikkatimizi çekti. İsmi de kendisi kadar ilginç olan oyun Hain Kuzu:)
Bir çok Android telefonu destekleyen Hain Kuzu Turkcell Uygulama Market’indeki bu link‘ten indirebilirsiniz. Ya da Turkcell hattınız ile 3945 yazıp 2580′e gönderdiğinizde uygulamanın indirme linki telefonunuza sms olarak geliyor. Oynaması gerçekten zevkli bir oyun. Lite ve full olarak iki sürümü bulunan oyunu denemek için Lite versiyonuna indirip bir bakabilirsiniz. Lite versiyonunda ilk bölümü sınırsız olarak oynayabiliyorsunuz, daha sonraki bölümleri uygulamak için uyugulamayı 1.99 lira karşılığında satın almak gerekiyor.

Oyunun amacı belli yerlerde bulunan Hain Kuzuları sevimli kurtlar ile yerlerinden oynatmak.Bizim için sevindirici kısmı bu oyunun bir Türk yazılım geliştirici tarafından yapılması. Umarız bunun devamı gelir. Merakla bekliyoruz.

Oyunun Yapımcısı= Tristit
Twitter