En İyi Fitness Uygulamaları ,Antreman programları,Spor Uygulamaları

Fit bir vücuda sahip olabilmek için veya sağlığınızı korumak için takip etmek istediğiniz verileri sizin için depolayan ve tavsiyeler sunan mobil uygulamaları sizler için derledik.

Sworkit
Bizzat denediğimiz ve olumlu sonuçlar aldığımız Sworkit uygulaması, içerisinde onlarca hareket kombinasyonu barındırıyor. Gerek esneme, gerekse yoga gibi pek çok hareketi, internet bağlantısı olmaksızın görebileceğiniz fitness uygulamasını, Android 4.0 ve üzeri sürümler ile çalışan telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.

Sworkit uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Runtastic
Eğer koşunuzu ve rotanızı kayıt almak istiyorsanız bir koşu uygulaması olan Runtastic’i kullanabilirsiniz. Free ve Pro olarak 2 versiyonu bulunan uygulamanın aynı zamanda road bike isimli bisiklet sürerken size yardımcı olabilecek bir uygulaması daha var. Aynı şirkete ait bir çok spor uygulamasının da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Runtastic uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Virtuagym Fitness

Virtuagym Fitness uygulaması ile vücudunuzdaki bölgelere göre kaslarınızı geliştirecek egzersizlere ulaşabilirsiniz. Kolay kullanımlı bir uygulama olan Virtuagym Fitness, Android 4.0 ve üzeri sürümler ile çalışan telefonlarda kullanılabilir.

Virtuagym Fitness uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

7 Dakika Egzersiz
Sworkit benzer olan ve 7 dakika içerisine onlarca hareket sığdıran 7 Dakia Egzersiz uygulaması ile hızla kaslarınızı geliştirip fit bir vücuda kavuşabilirsiniz. Deneyenlerin %88 kadarı tarafından tavsiye edilen uygulamayı, Android 2.3 ve üzeri sürümler ile çalışan telefonunuzda kullanabilirsiniz.

7 Dakika Egzersiz uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.