Gnçtrkcll Gece Bedava 2GB İnternet ,turkcell gece internet paketi bedava,genç turkcell internet bedava,gnctrkcll bedava kampanyaları

gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası ile 31 Ocak 2016 tarihine kadar her ay 00:00-06:00 arasında geçerli 2 GB internet hediye.

-25 yaş altında olan ya da ön ödemeli genç tarife, GençPlus tarife, faturalı Yeni Genç tarifelerinde olup aynı zamanda ön ödemeli Kaçmaz İkili, Kaçmaz Üçlü, -Kaçmaz 2GB, Olay 2GB, Olay 400 ve Ek Olay, Yıldız 500 ve Yıldız Ek Genç, faturalı Kaçmaz 25, Kaçmaz İkili, Kaçmaz 35, Kaçmaz 39, Kaçmaz 45, Hepsi Eko, Hepsi Bol paketlerini alan aboneler kampanyadan yararlanabilir.
-Hediye internet hakkı üçüncü şahıslara transfer edilemez. Dönem sonuna kadar kullanılmayan hak sonraki döneme devretmez.
-Hediye internet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir.
-gnçtrkcll Gece İnternet kampanyası kapsamında abonelerin hattına tanımlı 2 GB gece internet hediyesi varken, fayda bir kere daha alınamaz
-İnternet paketi bittiğinde faturasız hatlar 2 KR/100 KB, faturalı hatlar 5 TL/200 MB olarak ücretlendirilir
-gnçtrkcll Gece İnternet Kampanyası hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır.
-Kampanyaya dahil olan internet paketleri için üst hız limiti 7,2 Mbps, önceliklendirme seviyesi 2. öncelikte olacaktır. Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.