Enerjisi beyaz yakalıdan, avantajı Turkcell’den:

Turkcell’den “profesyonel” fırsatlar


Özel sektör çalışanlarına yönelik avantaj ve ayrıcalıklar sunan Turkcell Profesyoneller Kulübü, yeni fırsatlarla büyüyor. İletişim ihtiyaçları için en uygun paketler arasından seçim yapabilen Turkcell’li profesyoneller, aynı zamanda teknolojik ürünlerden sinema biletine, kozmetikten giyime ve uçak biletine kadar pek çok alanda indirim ve avantajlardan faydalanabiliyor.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, “beyaz yakalı” olarak anılan özel sektör çalışanlarının hayatını, hem iletişim hem de iletişim dışındaki ihtiyaç alanlarındaki özel teklifler ile “Turkcell Profesyoneller Kulübü” kapsamında renklendirmeye devam ediyor. Turkcell Profesyoneller Kulübü sayesinde, beyaz yakalı çalışanlar çeşitli avantaj, uygulama ve hizmetlerden yararlanıyor.
Enerjisini beyaz yakalılardan alan Profesyoneller Kulübü, üyelerine avantajlı konuşma paketlerinden cihaz kampanyalarına, giyimden teknolojiye, eğlenceden seyahate pek çok alanda fırsatlar sağlıyor.
Turkcell Profesyoneller Kulübü'ne ücretsiz üye olmak için PROF yazıp 2222’ye SMS göndermek yeterli. Üye olduktan sonra PROF SFR yazıp 2222'ye SMS göndererek 30 günlük şifrenizi alabilir, size özel avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.
Cuma Candır!
Turkcell Profesyoneller Kulübü, Cuma günleri beyaz yakalı çalışanların üzerinden haftanın yorgunluğunu alıyor. Kulüp üyeleri, twitter üzerinden o haftanın sürpriz kampanyasına katılarak konser biletleri, son model cep telefonları, davetiyeler kazanıyor. Kampanyalardan haberdar olmak için profesyoneller.turkcell.com.tr adresine tıklamak ya da twitter üzerinden @profesyoneller hesabını takip etmek gerekiyor.
Sürpriz İndirimler!
Turkcell Profesyoneller Kulübü üyeleri Cuma Candır kampanyaları içerisinde sunulan büyük indirim fırsatlarından faydalanabiliyor. Bu kapsamda Pegasus ile yapılan işbirliği sayesinde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyeleri, her ay daha önceden ilan edilecek bir Cuma gününde belirlenen hatlar için indirimli bilet satın alabiliyorlar. Yine Cuma Candır fırsatları dâhilinde D&R’larda her Cuma çok satan kitaplardan DVD’lere kadar değişen ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim alıyorlar. Cuma günü için bir alternatif de sinemaseverler için düşünülmüş. Profesyoneller Kulübü tüm Cinemaximum sinemalarında Cuma akşamları 17.00’den sonraki seanslarda 1 bilet aldıklarında 1 bilet de hediye alıyor.
İnternet İhtiyacına Profesyonel Çözümler
Profesyonellerin işte ve tatilde ihtiyaç duyduğu internet kullanımı için ideal çözümler de Turkcell Profesyoneller Kulübü’nde. 45 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan “İnterneti Bol Paketleri” ile profesyoneller ihtiyaçlarına yönelik diledikleri çözümü uygun avantajlarla kullanabiliyorlar. 12 ay boyunca sabit fiyat garantisinin verildiği bu paketler sayesinde profesyoneller kullanmadıkları faydalar için ek ücret de ödememiş oluyor. Profesyoneller ayrıca tek seferlik internet kullanımı için “Acil 1 GB İnternet” paketini de satın alabiliyor. İnternet paketli ve paketsiz herkesin 1 hafta boyunca yararlanabildiği “Acil 1 GB İnternet”in fiyatı ise sadece 9 TL. Profesyonellere yönelik sunulan tüm paketler hakkında detaylı bilgilere profesyoneller.turkcell.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
Profesyonellere Özel E-Postayla Müşteri Hizmetleri
Turkcell Profesyoneller Kulübü profesyonellerin iletişimde en çok kullandıkları kanal olan e-posta ile müşteri hizmetleri de sunuyor. Sadece Profesyoneller Kulübü üyelerine özel sunulan e-postayla müşteri hizmetleri sayesinde en uygun tarife seçenekleri hakkında bilgi almaktan, fatura detaylarını öğrenmeye kadar akıllara takılabilecek her konuyu e-posta ile sorup bilgi almak mümkün.

Turkcell Profesyoneller Kulübü’yle gelen indirim ve avantajlar
Cinemaximum: Profesyoneller Kulübü üyeleri tüm Cinemaximum sinemalarında Cuma akşamları 17.00’den sonraki seanslarda 1 bilet aldıklarında 1 bilet de hediye alıyorlar.
D&R: Her cuma çok satan kitaplardan DVDlere kadar değişen ürünlerde %50’ye varan indirim alıyorlar.
Pegasus: Turkcell Profesyoneller Kulübü üyeleri, her ay daha önceden ilan edilecek bir Cuma gününde belirlenen hatlar için indirimli bilet satın alabiliyorlar.
444cicek.com: 444cicek.com'da Profesyoneller Kulübü üyeleri için özel olarak seçilen ürünlerde yüzde 30 indirim almak mümkün.
Turkcellmagaza.com: Turkcell Profesyoneller Kulübü üyelerine 100TL ve üzeri alışverişlerinde turkcellmagaza.com adresinde 25TL indirim sunuluyor.
İnci: Tüm indirimlerin üzerine yüzde 20 indirim almak mümkün.
D’S Damat: Tüm ürünlerde yüzde 40 indirim sunuluyor.
ParkBravo: 200 TL ve üzeri harcamalarda tüm indirimlerin üzerine yüzde 20 indirim daha yapılıyor.
The Body Shop: Tüm ürünlerde yüzde 15 indirim var.
Lidyana.com: 150 TL ve üstü alışverişlerde Turkcell Profesyoneller Kulübü üyelerine özel 40 TL indirim uygulanıyor.
Limango.com.tr: 50 TL ve üzeri alışverişlerde 10 TL indirim veriliyor.
Sehirfirsati.com: Profesyoneller Kulübü üyeleri için hazırlanan özel sayfalarında ekstra indirimli fırsatlar sunuluyor.
TazeMasa: Tazemasa.com’da Turkcell’li profesyoneller yüzde 15’lik indirimden de faydalanabiliyorlar.

TURKCELL | Medya