Kampanya 11 Kasım 2010 - 11 Şubat 2011 arasında geçerlidir.

Ödenmemiş faturası bulunmayan;
12 aydan uzun süredir Turkcell faturalı hatta sahip ve son 6 ay fatura toplamı 170 TL ve üstü olan veya
Herkesle 1200, Herkesle 2500, Alo 1200, Alo 2500 ve Platinum paket aboneliği bulunmayan, Turkcell Platinum dünyasında yer alan bireysel müşterilerimiz, aylık paket ücretlerini ister Turkcell faturası ile isterlerse paket ücretlerinin ilk 12 ayını anlaşmalı kredi kartları aracılığıyla ödeyebilirler.
Bu kriterleri sağlamayan aboneler, ilk 12 ay boyunca, aylık paket tutarını anlaşmalı kredi kartlarından biriyle, 12. aydan sonra ise aylık ödemeleri Faturaları aracılığıyla ödeyeceklerdir.

Kampanya kapsamındaki anlaşmalı kredi kartları:

Akbank Kredi Kartları:WINGS,AXESS,EXI26,CARREFOUR AXESS ,CITY AXESS ,FISH
Garanti Bankası Kredi Kartları: AMERICAN EXPRESS BLACK CARD,AMERICAN EXPRESS CARD, AMERICAN EXPRESS GOLD CARD,AMERICAN EXPRESS PLATINIUM CARD,AMEX BUSINESS GREEN,AMEX BUSINESS GOLD, BONUS AMEX,BONUS, DENIZBANK BONUS,DENIZBANK GALATASARAY BONUS,EKIN BONUS,FLEXI, GARANTI KREDI KARTI,GALATASARAY BONUS,ING BONUS,MONEY,ŞEKERBANK BONUS,SHOP AND MILES,AMEX BLUE BOX GOLD,AMEX BLUE BOX PLATINUM, TEB BONUS ,TÜRKIYE FINANS BONUS
FinansBank Kredi Kartları: CardFinans,Club Finans,Fix Card,WORLD SIGNIA, PAUL & SHARK GOLD,IFMC Classic,BEKART- BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ,BÜMED Gold Chip,TED Visa Kart Chip,TED Gold Chip,Sivasspor Card Chip,MKE Ankaragücü SK Kart Chip,BİLMED Gold Card Chip,CardFinans OnAir,Kalid Gold,Kabataş Gold

ÜCRETLENDİRME:

Eklenti 2100
Turkcell T10’un kampanyasız satış fiyatı vergiler dahil 232 $ karşılığı TL olarak önerilmektedir.

Sabit ücret
Kampanya kapsamında alınan paket tutarına; orta paket için aylık 1GB Internet kullanımı, Turkcell’lilerle akşam 9’dan sabah 9’a kadar görüşme ve mesajlaşma, aylık 60 saatlik standart MobilTV paketi ve Turkcell T10 telefon dahildir.
küçük paket için aylık 500 MB Internet kullanımı, aylık 60 saatlik standart MobilTV paketi ve Turkcell T10 telefon dahildir.

Paket fiyatlarına ÖİV ve KDV dahildir. İlk faturaya 1 seferlik damga vergisi yansıyacaktır.Damga vergisi seçilen paket ve kontrat süresine göre 4,7 TL ile 6,3 TL arasında değişmektedir.
Görüşme ve mesajlaşma
Kampanya kapsamındaki Turkcell’lilerle akşam 9’dan sabah 9’a kadar konuşma, görüntülü görüşme ve mesajlaşma yurtiçinde geçerlidir. Bir fatura dönemi için, konuşma ve görüntülü görüşme 64 saatle, mesajlaşma ise toplam 1000 adet SMS ile sınırlandırılmıştır. Her fatura döneminde dakika ve SMS haklarınız baştan tanımlanır. Paket'in karşılığına denk gelen görüşme ve mesajlaşma kullanım miktarlarının aşılması halinde, kullanımı aşan kısma ilişkin ücretlendirme müşterinin mevcut tarifesi üzerinden yapılır.

Mobil TV
Mobil TV izleyebilmek için 3G çekim alanında olmanız gerekmektedir. Ayrıca kampanyadan faydalanabilmek için hattınızın katma değerli servislere açık olması ve günlük MobilTV paketine üye olmamanız gerekmektedir. Kampanya katılım esnasında hattınız bu koşulları sağlamıyorsa, ücretsiz olarak 3G aboneliğine ve yine ücretsiz olarak katma değerli servislere tanımlanır.

İnternet
Paket'in karşılığına denk gelen 1GB/500 MB aylık mobil internet kullanım miktarlarının aşılması halinde, kullanımı aşan kısma ilişkin ücretlendirmenin paket aşım ücreti üzerinden yapılır. (0,000049 TL)

İptal
Abone kampanya taahhütnamesinde, belirtilen yükümlülüklerin kısmen veya tamamen aykırı davranması ve/veya seçtiği "Paket"in süresi sona ermeden "Kampanya"dan ayrılmak istemesi ve/veya kampanyaya katıldığı hattı başka bir Operatöre taşıması/devretmesi ve/veya paket bedelinin yansıtıldığı hattının faturasını, son ödeme tarihinde ödememesi halinde; söz konusu aykırılığın gerçekleştiği aydan itibaren taahhüt süresi bitimine kadar ödemesi gereken vergiler dahil kalan cihaz taksit tutarları toplamının ve ilgili Paketin hatta tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar Turkcell tarafından mobil internet, MobilTV, konuşma süresi ve sms (orta pakette geçerli) için sağlanan indirim bedelleri toplamının hattın Mobil İletişim Hizmet Faturasına söz konusu tarihi takip eden fatura döneminde "Servis cayma bedeli" ve "Cihaz cayma bedeli" olarak yansıtılır ve abone otomatik olarak kampanyadan çıkarılır.

Arıza ve iade
Kampanyada satılan cep telefonlarında oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş’nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Turkcell'in kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Özel servis numaraları
Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

T10 ÖZELLİKLERİ:
Android 2.1 işletim sistemi
3G, HSPDA
240x320 pixels / 2,8 inç boyutunda dokunmatik ekran
GPS, Pusula
3.2 MP Flaşlı Kamera
USB ve Java uygulama desteği
Anında e-posta (Push e-mail)
Wi-Fi (Wi-Fi 802.11 b/g)
Hava durumu, gazeteler, facebook’a tek tuşla erişim
Mobil TV ve daha birçok Turkcell uygulamaları
Google’da sesli arama

daha fazla bilgi için tıklayınız...