Turkcell, hayatı kolaylaştıran kampanya ve hizmetlerine devam ediyor.
10 Şubat’tan itibaren kullanıma sunulacak yeni hizmet çerçevesinde her yönün artıları ile yenilenen Alo Paket’in aboneleri haftada iki gün ücretsiz görüşme hakkı elde ediyor. Her cebe ve kullanım tipine göre ayrı dakika seçenekleri sunan Alo paketler ile müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılması hedefleniyor.

29 TL’lik Alo 60 Paketi her yöne 180 dakika;
39 TL’lik Alo 120 Paketi her yöne 360 dakika sunuluyor ve her iki paket ile de haftada iki gün tüm Turkcell’lilerle sabah 6’dan akşam 6’ya bedava görüştürüyor.
59 TL’lik Süper Paket ise her yöne 500 dakikaya ek olarak her gece 21.00- 09.00 saatleri arasında sınırsız görüşmeye imkan tanıyor.

Tüm bu fırsatları haftada iki gün saat kısıtı olmadan bedava arama avantajı ile zenginleştiriyor. Bu paketleri kullanan faturalı Turkcell’liler hiçbir kayıt, şart veya başvuru gerekmeksizin tüm bu avantajlardan faydalanabiliyor. Turkcell’in tüm kampanya ve tarifeleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye Turkcell adresinden ulaşmak mümkün.
Turkcell’in faturalı kullanıcılarına sunduğu paket ve ücretler şöyle:
Paket Adı Paket içeriği Aylık Paket Ücreti*
ALO 60 Her yöne 180 dk + Haftada iki gün Turkcell’lilerle sabah 6-akşam 6 arası bedava konuşma 29 TL
ALO 120 Her yöne 360 dk + Haftada iki gün Turkcell’lilerle sabah 6-akşam 6 arası bedava konuşma 39 TL
SÜPER PAKET Her yöne 500 dk. & Her akşam 9’dan sabah 9’a Turkcell’lilerle bedava konuşma + Haftada iki gün Turkcell’lilerle bedava konuşma 59 TL