Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2

Desktopgate Uzak Monitör Bağlantısı ve Canlı İzleme

BİLİM , TEKNİK , TEKNOLOJİ Kategorisi Bilgisayar ve İnternet Forumunda Desktopgate Uzak Monitör Bağlantısı ve Canlı İzleme Konusununun içerigi kısaca ->> Desktopgate bir türk yazlımıdır. DesktopGate - Employee monitoring and Remote desktop solution DesktopGate en gelişmiş ve kullanımı en kolay SQL ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Nov 2012
  Mesaj
  1
  Rep Gücü
  6

  Exclamation Desktopgate Uzak Monitör Bağlantısı ve Canlı İzleme

  Desktopgate bir türk yazlımıdır. DesktopGate - Employee monitoring and Remote desktop solution

  DesktopGate en gelişmiş ve kullanımı en kolay SQL Server üzerinde çalışan canlı monitör izleme yazılımıdır.
  Canlı izlemenin yanı sıra geçmişe dönük raporlama,aktivite raporları,ekran görüntülerini kullanıcıya sezdirmeden yapabilme,bunun yanı sıra anlık ileti,ağa bağlı tüm bilgisayarlara toplu mesaj gönderebilme,dosya transferi,canlı bağlantı esnasında bilgisayara müdahale edebilme özelliklerine sahiptir.

  Uzak monitör izleme için kullanılabilecek en gelişmiş ve en profesyonel yazılım olarak DesktopGate diyebilirim.O kadar ileri gitmişler ki ,aynı anda sınırsız monitörü canlı görüntüleyip kimseye sezdirmeden tüm hareketleri loglayabiliyorsunuz.Ek olarak geçmiş faaliyetleride raporlayabiliyor.Dosya aktarma ya da aktarılan dosyalara ulaşabilme imkanı sağlıyor.IT departmanına yetki verildiği takdirde mükemmel bir zaman tasarrufuda sağlanabilir.

  Canlı monitör izleme yazılımı olan DesktopGate'i diğer yazılımlardan ayıran en önemli özellik,izleme haricinde bile yapılan tüm faaliyetleri loglayarak geçmişe dönük olarak raporlayabilmesidir.Ayrıca sınırsız sayıda monitörü yüksek kalitede görüntüleyebilme,kolay kullanımı ile anlık ileti ve ağdaki tüm bilgisayarlara toplu mail gönderebilme,çalışanların iş saatlerinde yapmış oldukları messenger,facebook ya da twitter gibi kişisel yazışmalarla geçirdikleri zamanları engelleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

  Internette yaptığı aramalar, kullandığı isimler , vb bir çok aktivitesini kayıt eder...Yapılan her şeyden haberiniz olacak! Saniyesi saniyesine, anı anına size iletilir!•Baktığı bir resmi, seyrettiği bir filmi, oynadığı oyunu, konuştuğu kişiyi! Webcam görüntüleri,resimler,vb her şeyi görebilirsiniz.•Konuşma ekranında olup bitenleri.Bilgisayar ekranında o an ne olup bitiyorsa görebilirsiniz.

  Kayıtlara erişim tamamen sizin elinizdedir. Sizden başka kimsenin erişmesi mümkün değildir.Program ile yapılacak olan kayıtlar %100 sizin şifrenizle erişilebilirdir. Yani sizden başka kimse, bilgisayar başındaki kişi dahi okuyam•Sizin için yapılan kayıtlara dünyanın her yerinden, bir internet tarayıcısı ile ulaşabilirsiniz.

  DesktopGate programla ağdaki bilgisayarlarda nelerin yapıldığını görüyorsunuz. İsterseniz o bilgisayarı kilitleyebiliyor, uyarı veya tavsiye niteliğinde yazılar yazabiliyorsunuz

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Jan 2013
  Mesaj
  3
  Rep Gücü
  5

  Icon14 Desktopgate Uzak Bağlantı ve Faaliyet Raporlama

  DesktopGate client'lar artık internete bağlı olmadıkları zamanki bilgileri de bağlantı anında DesktopGate sunucusuna iletiyor ve bu olaylar sonradan raporlanabiliyor.

  Yavaş windows xp makinalarda uzak masaüstü bağlantısı kopma sorunu düzeltildi.

  Akıllı güncelleme eklendi. Artık yeni versiyon DesktopGate kurmak için 100 PCyi tek tek kurulum yapmanıza gerek yok. Server modülünü kurmanız yeterli. DesktopGate server, kendisine bağlanan eski versiyon client ve admin modüllerini otomatik güncelleyebiliyor.

  Envanter raporu eklendi. Artık DesktopGate ağınızda kimin bilgisayarında hangi donanım olduğunu tek tuşla raporlayabilirsiniz.

Benzer Konular

 1. DesktopGate Bilgisayarları İzleme ve Personel Takibi
  Thoias Tarafından İş ve Sektörel Programlar Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 10-12-2014, 11:19 PM
 2. Desktopgate Uzak Pc Bağlantısı ve Canlı Takip
  Baray Tarafından İş ve Sektörel Programlar Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 08-01-2014, 01:42 PM
 3. DesktopGate Uzaktaki Bilgisayarı Gizli İzleme
  cartoon Tarafından Bilgisayar ve İnternet Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 05-09-2012, 12:41 PM
 4. Civcivleri canlı canlı doğruyorlar!
  redyellow Tarafından Şikayet ve Protesto ediyoruz Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 04-11-2010, 02:46 AM
 5. Dünya Canlı Canlı Masaüstünüzde
  Bay X Tarafından Masaüstü Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 26-08-2007, 12:01 AM
Yukarı Çık