Son zamanlarda tablet bilgisayarlar moda ,dolayısı ile markalar peşpeşe yeni modellerini ortaya çıkmaya başladı

işte piyasada olan bazı tabletler ve özellikleri..

iPad : 9.7 inç kapasitif dokunmatik ekran ve 10 saat pil ömrüne sahip
Dell Streak : 5 inç ekrana sahip, 5 MP kamerası ve LED Flash'ı var, 1GHz Qualcomm Snapdragon işlemci,3G, WiFi, Bluetooth, GPS, VGA ön kamera,

JooJoo : Kamerası, mikrofonu, Flash video desteği ve 12.1 inçlik dev ekranı, USB desteği ile ilgi çekiyor ama pil ömrü 5 saat
Samsung Galaxy Tab : Supar AMOLED kapasitif ekran, Android 2.2, Flash desteği, video görüşme ve dahası ile yeni bomba Samsung Galaxy Tab!

X2 iTablet : Windows, çoklu dokunmatik ekran, 1.6GHz Intel Atom işlemci, 2GB bellek, webcam, WiFi, 3G, Bluetooth ve Flash sahibi!

HP Slate 500 : 8.9 inçlik ekran, 2 kamera ile video ve fotoğraf, kalem desteği..

Toshiba SmartPad : Toshiba'nın SmartPad modeli 10 inç ekrana, Android işletim sistemine, Nvidia Tegra 2 grafik çipine, kulaklık, USB, HDMI bağlantılarına, hafıza kartı okuyucuya, Mini USB portuna sahip

ViewSonic ViewPad 7 : 7 inçlik bu tablet Android işletim sistemine, 3G, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantıya, GPS'e, USB slotlarına, microSD slotuna sahip. Hem Windows, hem Android boot edebiliyor.

MSI Windpad 100 : MSI'ın Windpad 100 tableti Windows kullanıyor. 1.66 GHz Intel Atom işlemci, 2GB RAM, 32GB SSD, HDMI bağlantısı, 2 USB portu, WindTouch dokunmatik ekranı..

BlacBerry BlackPad : Marvell Armada 610 çipsete sahipi full HD 1080p video desteği, 16 MP kamera ve 3D yeteneğine sahip

Pegatron Masterpad : Windows işletim sistemi, 11.6 inç ekran, 1366x768 çözünürlük, 1.66GHz Atom N450 işlemci, 1.3 megapiksel webcam, mikrofon, 2 USB ports, ivme ölçer, mini -HDMI portu, kart okuyucu, 32-65 GB hafıza seçenekleri 3G internet bağlantısı ve5 saat pil ömrü. Dahası 1080p video ve Flash desteği!

Lenovo LePad : Lenovo'nun bu modeli aslında bir dizüstü bilgisayarın ekranı , ama çıkartıldığında içerisindeki ayrı işlemci ve donanım ile tablet bilgisayar olarak kullanılabiliyor.

Sizce en iyi Tablet bilgisayar hangisi?