Firmaların şirketlerin ürünlerinin ve hizmetlerinin verimli kullanabilmesi zaman ve emekden tasarruf edebilmesi için bilgi ve birikimiyle teknolojiyi kullanarak hizmet vermekte ve özel yazılımlar geliştirmektedir.

Yazılım teknolojlerii kullanarak müşterileri için en iyisini sunmaya çalışan Denizkent Bilişim üretim ve hizmet sektöründeki birçok şirketle geliştirmiş olduğu yazılım ürünleri ile hizmet vermektedir.

Son dönem çalışmalarında Ar-Ge çalışmaları ile yeni teknolojiler geliştirmek için yoğun bir çalışma içine girmiş olan şirketimiz sektörel yazılımlardan uzaklaşarak global bir ürün olması planlanan DKCore üzerinde yoğunlaşmış ve yatırımlarını bu yöne kaydırmıştır.

Denizkent Bilişim Yazılım Geliştirme dışında internet üzerinden yapılan reklamlar ve internet sitesi optimizasyonu konularındada uzmanlaşmış bir şirkettir.

HEDEFLERİMİZ
Denizkent Bilişim hedeflerini belirlerken herzaman mantıklı ve inanarak belirlemiş kademe kademe planlı ve organize olarak acele etmeden , gaflete düşmeden ,yavaş ve sağlam adımlarla ilerlemektedir ve bugüne kadar planından şaşmamış ve nihai hedefine doğru ilerlemektedir. Bu hedefleri şirket politikası olarak belirlemiş tüm çalışanlarının bu hedef vizyon ve inanca sahip olması için çalışmakta ve motive etmektedir.

Nihai hedefimiz ülkemizi bilişim sektöründe dünyada temsil edebilmek bilinirliğimiz ve değerimizi kanıtlayarak ülke ekonımosine katma değer sağlayabilmek ve kaynak yaratabilmektir.

Bu nihai hedefimize ulaşabilmek için tüm varlığımız ve ruhumuzla çalışmak akıllı ve bir o kadarda mantıklı hamleler yaparak teknolojiyi olabildiğince kullanarak bir çok kişiye sadece hayal olarak gelebilecek teknolojiler üzerinde çalışarak kendimizi geliştirmekteyiz.

Başarının gelişim, düzenli ve disiplinli bir çalışma ve sürekli öğrenme ile olacağına inançımız ile çalışmaktayız.

Müşteri istek ve önerilerinide göz önüne alarak müşteri memnuniyetinin sağlanmasını sağlamaktayız.

Bunun yanı sıra çalışanların rahatı ve kendilerini geliştirmelerine izin vererek çok daha verimli bir ortam yaratmaya çalışmaktayız.