Merhaba!

Çoklu dokunmatik teknolojisine sahip ilk çevrilebilir dizüstü bilgisayarı olan yeni HP TouchSmart tx2, şıklığı yeniden tanımlıyor.

[ALINTI]Özellikle mobil kullanıcılar için tasarlanmış çoklu dokunmatik teknolojisine sahip ilk çevrilebilir dizüstü bilgisayarı olan yeni HP TouchSmart tx2, dijital eğlence yazılım seti kullanıcıların, fotoğraflar, müzik, video ve web içeriği gibi her türlü dijital dosyayı yalnızca ekrana dokunarak daha doğal bir şekilde seçmelerini, düzenlemelerini ve yönetmelerini sağlıyor.

HP TouchSmart tx2 Dizüstü Bilgisayar şık, eğlenceli ve kullanımı kolay bir dizüstü bilgisayar arayan kullanıcılar için mükemmel bir dijital eğlence deneyimi sunuyor. Ekranı döndürüp katlayarak yazı tahtası moduna geçirip dijital kalemle notlarınızı yazabileceğiniz TouchSmart tx2, bu yazıları da otomatik olarak bilgisayar yazısına dönüştürüyor. HP TouchSmart tx2, çoklu dokunmatik özelliği sayesinde dosyalarınızın tümünü parmağınızın ucuyla seçebilme özgürlüğü de sunuyor.

Enerji tasarruflu 12,1 inç arkadan aydınlatmalı LED ekran ve olağanüstü HP Baskılı kaplaması ile HP TouchSmart tx2, çevre dostu ve yanınızda taşımaktan mutluluk duyacağınız kadar şık, zarif bir dizüstü bilgisayar.[/ALINTI]

HP TouchSmart tx2 - *MSN Erkek - Teknoloji