Malezyalı otomobil firması Proton, 2011 model araçlar için uygun peşinat ve 390 TL'ye kadar düşen taksitleri içeren bir kampanyaya imza atıyor

Sene sonuna kadar geçerli olacak Kolay Ödeme Sistemli Proton başlıklı kampanyayla otomobil edindirmenin kolaylaştırılması ve tüketiciye en uygun ödeme planının sunulması amaçlanıyor.

Proton Türkiye Distribütörü Ulu Motor, kampanyayla 2010'un bitimine kadar yakıt tasarruflu B segmenti modellerini otomobil pazarına daha hızlı sokmayı öngörüyor.

Proton'un Gen2 sedan, Saga ve Savvy modelleri için geçerli olan kampanya kapsamında Gen2 sedan 5 bin 900 TL peşin 590 TL taksitle, Saga 4 bin 900 TL peşin 490 TL taksitle, Savvy 3 bin 900 TL peşin 390 TL taksitle satışa sunuluyor. Sene sonuna kadar Proton finansın kredi şartları, anlaşmalı finans kuruluşları tarafından sağlanıyor. Piyasa şartlarına göre en uygun faiz oranları da müşterilere beraberinde sunuluyor.

Kampanyadan yararlanmak ve fırsatları kaçırmamak için tüm otomobil tutkunlarını proton showroomlarına gelmeleri gerekiyor.

(CİHAN)