Dünya çapında ödüllere doymayan Mazda'nın C Segment otomobili Mazda3 makyajlı versiyonu ile yakında pazarda yerini alacak. Yenilenen Mazda3, şık görünümü ve sunduğu konfor ile dikkatleri üzerine çekiyor. Satışa sunulduğu ilk günden itibaren yoğun talep ve ilgi gören Mazda3, Sedan ve Hatchback olarak iki farklı versiyonla ve iki farklı donanım seçeneği ile pazara sunulmakta.

Comfort seçeneğinde sürücü, yolcu yan hava yastıkları, ABS, MBA, EBD, klima, çelik jant, 6'lı CD changer standart olarak sunulurken, Dynamic seçeneğinde bu özelliklere ilave olarak yan hava perdeleri, TCS, DSC, otomatik klima, vb. özellikler standardize edilmiş. Ayrıca, Mazda3 Activematic şanzıman ile otomatik kullanımın yanında düz vites kullanım zevkini de aynı anda yaşatabiliyor.

YENİLİKLER :
Geliştirilen motor izolasyonu sayesinde daha da sessiz bir sürüş sağlayan Mazda3, sürüş keyfini artırıyor. Yenilenen sis farı yuvaları, arka tamponda bulunan kedi gözleri, jantlar, tozluk, ön ızgara ve stop lambası ve yeni renk seçenekleri ile Mazda3 çok daha çarpıcı bir dış görünüme sahip. Ayrıca, yenilenen iç döşemeler, vites topuzu ve gösterge kadranı sayesinde araç daha da sportif bir iç görünüme kavuşmuş.
mazda.com.tr

Mazda 3 E- Bröşür

ERROR: If you can see this, then Dailymotion is down or you don't have Flash installed.