Toyotasa; Toyota RAV4'lerde 6 yıl garanti sunuyor .

Toyotasa, SUV sınıfına yeni bir soluk getiren Toyota RAV4’lere 6 yıl garanti sunuyor. Ocak ayında başlayan kampanya uygulaması çerçevesinde RAV4 modeline özel 6 yıl ve sınırsız kilometre garantiye sahip olma fırsatı sunuluyor. Tüm modeller için verilen 3 yıl garanti’ye ek olarak Rav 4 modeli için 3+3 yıl Toyotasa tarafından garanti ekstra kapsamında sunuluyor.

Garanti Extra, aracın uzun süre garanti altında olması sağlarken, aynı zamanda aracın 2. El değerini de yükselten bir uygulama.

Toyotasa, Ocak ayı boyunca Rav4 6 yıl garanti uygulamasının yanı sıra Corolla Verso Elegant modelini satın alanlara da kasko hediye ediyor.

Garanti Extra Programı için daha detaylı bilgiyi müşterilerimiz Toyotasa Yetkili Satıcıları’ndan temin edebilir.

Garanti Extra Genel Bilgi

Garanti Extra Programı müşterilerimize araçlarının üretici garantisi bittikten sonra da cazip fiyatlar karşılığında garantinin devam etmesini sağlayan bir üründür.

Müşterilerimizin tercihine göre 2 farklı Garanti Extra Programı hazırlanmıştır; Garanti Extra 3+2: Bu programı seçen müşterilerimizin araçları üretici garanti başlangıç tarihinden itibaren km sınırı olmaksızın 5 yıl boyunca garanti kapsamından faydalanır.

Garanti Extra 3+3: Bu programı seçen müşterilerimizin araçları üretici garanti başlangıç tarihinden itibaren km sınırı olmaksızın 6 yıl boyunca garanti kapsamından faydalanır.

Garanti Extra paketinde kilometre sınırı olmaması özellikle yüksek kilometre yapan müşterilerimiz için avantaj sağlamaktadır.

Garanti Extra sadece yeni araç satışında değil aynı zamanda kullanımda olan araçlar için de geçerli olan bir programdır. Müşterilerimiz araçları 3 ay veya 5000 km (hangisi önce dolarsa) olana kadar herhangi bir fiyat farkı olmadan Garanti Extra Programı satın alabilme imkanına sahip olup bu km ve süre geçilmiş olsa dahi müşterilerimiz modellere göre değişen belli bir fiyat artışı ile araçları 18 ay ya da 30000 km’yi geçmemiş ise bu hizmetten faydalanabilir.