Polo hiç olmadığı kadar güçlü ve dinamik. Daha olgun, zamana ayak uyduran modern tasarımıyla daha da kaliteli. V formunda radyatör ızgarısına sahip tamamen yeni tasarlanmış ön kısmı, onu daha da dikkat çekici kılıyor. Tek hazne altında toplanan dörtgen yapıya sahip farlar yuvarlak hatlarıyla dikkati çekiyor. Görünümü Polo'yu ideal bir partnere dönüştürüyor.

Arka bölüm. Heyecan verici.

Polo'nun arka bölümü de dinamik bir görüntü sergiliyor. Arka cam çerçevesinin alt bölümündeki V şeklindeki kesiti Polo'ya enerjik ve sportif bir hava veriyor. Arka far grubunun yeni dizaynı da Polo'nun arka bölümüne sportif bir ifade katmasını sağlıyor. Böylece Polo her açıdan heyecan verici bir sürüş keyfinin garantisini veriyor.


Polo'nun içi de çok modern.

Çok özel yüksek kaliteli kumaşlar araca yeni bir hava kazandırıyor. Bütün malzemeler yüksek kalite hissini uyandırıyor; bir Volkswagen'den beklediğiniz gibi. Yeniden tasarlanan gösterge paneline ek olarak yeni direksiyon simitleri de sunuluyor.

Polo ilk kez sunulan diğer bir donanım ayrıntısıyla da detaylara verdiği önemi ve kullanışlılığını sergiliyor. Gösterge panelinin sağ tarafında göstergelerin yanında ve bu sayede sürücünün kolayca ulaşabileceği bir yerde örneğin otopark ya da otoyol biletlerini tutmak için kullanılabilecek özel bir cep oluşturuldu.

Polo'nun yüksek standartları, dört hoparlörlü yeni "RCD 200" müzik sistemiyle de sergileniyor. CD MP3 çalara sahip müzik sistemi, şekli ve tasarımıyla Polo'nun uyumlu ve yüksek kaliteli orta konsoluna mükemmel bir uyum sağlıyor. Belirgin tasarıma sahip büyük tuşlar da müzik sisteminin kontrolünü çocuk oyuncağı haline getiriyor. Polo'daki bütün düğme ve kontroller gibi bunlar da en ince ayrıntısına kadar düşünüldü, çok kullanışlı ve sürücü dostu olarak tasarlandı.

Polo, bagaj taşımak söz konusu olduğunda da iyi düşünülmüş ve kullanışlı ayrıntılara sahip. Bagajın hacmi 270 litre ve çok kısa bir sürede genişletilebiliyor. Baz donanım düzeyinden itibaren 1/3- 2/3 bölünmüş olan katlanabilir arka koltuk 1030 litreye kadar bagaj hacmi sağlıyor. Bu da büyük alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilmenizi sağlıyor