Yüksek kalite ve sessizliği ile prestijli otomobil dünyasının yeni üyesi...
Laguna ile yepyeni duyguları keşfederken, sürüşünüz adeta bir uçuş keyfine dönüşecekMükemmel işçilik kalitesi ile konforun doruğunda koltuklar….
Deri, kumaş veya alkantara kaplanmış koltuklar yan dayanakları, estetik güzelliğin yanı sıra size özellikle virajlarda eşsiz bir sürüş deneyimi yaşatacak….
Kalkışta otomatik olarak devreden çıkan ve araç durduğunda yeniden aktive olan park frenine ise orta konsolda yer alan bir düğme ile manuel kumanda edebilirsiniz

Daha iyi korunmanız için, Laguna çok sayıda yeniliğe imza atıyor. Laguna farklı basınçlı yeni kuşak göğüs/basen çift yan hava yastıkları ve yandan çarpışma durumunda maksimum koruma sağlayan çift darbe algılayıcısı ile donatıldı. Renault’ya özgü bu donanım hava yastığının açılma süresini yarı yarıya kısaltıyor. Cepheden çarpışma durumunda ise, sürücünün darbeden daha iyi korunabilmesi için beden yapısına uyarlanan “adaptatif” hava yastığı bulunuyor. Laguna size, siz Laguna’nıza güveneceksiniz… Yeni kuşak ABS, dinamik sürüş kontrolü ESP ve maksimum tepki gücü sunan acil fren yardım sistemi AFU fonksiyonları ile destekleniyor. Bir acil fren durumu algılandığında, fren gücünü arttıran AFU duruş mesafesini önemli ölçüde kısaltılıyor.
renault.com.tr

[DM]x72uzq_renault-laguna-video_auto[/DM]

Renault Laguna Estate
[DM]xeb193_essai-renault-laguna-estate_auto[/DM]

Renault Laguna Coupé
[DM]x5xd2h_2008-renault-laguna-coupe-advertisi_auto[/DM]