EditPlus; 32-bit metin editörü, HTML editörü ve programcı editörüdür. Program, Not Defteri (Notepad) için iyi bir yerine koyma gibi hizmet edebilir. Web sayfası yazarları ve programcılar için güçlü özellikler sunar.Özellikler
Sözdizimi Vurgulaması EditPlus; HTML, CSS, PHP, ASP, Perl, C/C++, Java, JavaScript ve VBScript için güçlü ve uyarlanabilir sözdizimi vurgulamasını destekler. Hem de, siz kendi sözdizimi dosyanızı diğer programlama dillerini desteklemek için yaratabilirsiniz.

İnternet Özellikleri - EditPlus, bünyesinde HTML belgerinizin içerik önizlemesi için dikişsiz web tarayıcısı barındırmaktadır. - EditPlus, FTP sunucusuna yerel dosyalarınızı göndermek (upload) için FTP komutları içerir.

HTML Araç Çubuğu HTML Araç Çubuğu, size yaygın HTML etiketlerini hızlı ve kolayca eklemenize izin verir. Hem de HTML Renk Seçici, Karakter Seçici, Tablo Üreteci ve Nesne Seçici gibi yararlı araçları destekler.

Belge Seçici Belge Seçici, şu anda yüklenen tüm belge pencerelerine hızlı fare erişimini sağlar.

Döküman Şablonu Döküman şablonu, siz yeni bir belge yaratınca hızlı başlangıcı sağlar. Editörden : EditPlus, mükemmel bir editör. Diğer editörlere nazaran küçük boyutlu ve sade bir arayüze sahip. Programın arabirimi ve araç çubukları kullanıcının isteğine göre düzenlenebilir.

EditPlus ile HTML etiketleri için kısayollar tanımlayabilir, kendi makrolarınızı oluşturabilirsiniz. Çok sık kullandığınız uzun bir komut varsa; makro kayıt yapıp, Alt+2 gibi bir kombinasyonla komutunuzu ekranda görebilirsiniz. EditPlus, FTP sunucusuna dosya gönderme (upload) komutlarını da desteklemektedir.


[DOWNLOAD]ftp.editplus.com/epp231_en.exe[/DOWNLOAD]