FreeRip ücretsiz bir Windows uygulaması. Bu uygulama ile CD'lerinizdeki şarkıları bilgisayarınıza istediğiniz formatla hızlı bir şekilde çevirebileceksiniz. CD'lerinizdeki şarkıları aynı kalitede tutmak için isterseniz WAV dosyası olarak kaydedebilir veya tekrar kodlama işlemlerinden geçirerek sıkıştırılmış popüler medya dosyalarından olan MP3, WMA, OGG Vorbis veya Flac gibi formatlara dönüştürebilirsiniz.FreeRip artık bir arama menüsu ile o an seçmiş olduğunuz sanatçı veya şarkı ile ilgili resimleri, videoları, bilgileri ve şarkı sözlerini kolaylıkla bulabileceksiniz.

Program aynı zamanda dil desteği bulundurmakta ve böylece bir çok dile çevrilmiş durumda. Türkçe versiyonuda bulunan program son versiyonu ile gelişmiş tagging ve ID3 vs2 standartlarına getirildi. Aynı zamanda sizlere FreeRip CD Veritabanı, Kaynak Kodları vs CD bilgi merkezi gibi yerlere sınırsız erişim hakkı veriyor.

Not: Yazılım "MySearch Toolbar" yüklemesi ile birlikte geliyor. Bu yüklemeyi programın kurulumu sırasında kişisel tercihinize göre yapabilir yada yapmayabilirsiniz.

[DOWNLOAD]http://www.freerip.com/download/freeripmp3.exe[/DOWNLOAD]