Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2
 1. #1
  Onursal Üye dogangunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Apr 2007
  Burç:
  Kova
  Cinsiyet
  Kadin
  Mesaj
  17.801
  Rep Gücü
  137443

  Super Video spliter v4.4

  Tanıtım:
  Super Video Splitter video dosyaları üzerinde parçalama, kesme ve ayarlama işlemleri yapabileceğiniz bir video düzenleme yazılımıdır. Büyük boyutlu AVI/DivX, MPEGI/II, VOB, DAT, WMV, ASF biçimli video dosyalarını küçük parçalar halinde bölebilen yazılım sahip olduğu dahili video oynatma aracı ile size yapacağınız işlemlerde büyük kolaylık sağlamaktadır. Asıl işlevi video parçalama olan yazılımla desteklenen video biçimleri üzerinde kesme ve çeşitli ayarlama işlemleri de yapabilmeniz mümkündür. Farklı parçalama modlarına sahip olan yazılımla ister mevcut videonuzu çeşitli sayılarda bölebilirsiniz, isterseniz de saniye-dakika ayarı yaparak süreli bölme işlemi yapabilirsiniz. Video dosyalarının frame rate yani saniye başına görüntü yenileme oranını, videolar üzerindeki seslerin kalitesini, AVI biçimli videoların sıkıştırılma ayarını hatta çözünürlük değerlerini ayarlayabilirsiniz.

  Yazılımın Genel Özellikleri
  # AVI, DivX, MPEG-4 dosyalarını parçalama desteği.
  # MPEG-1, MPEG-2 dosyalarını parçalama desteği.
  # ASF, WMV, WMA dosyalarını parçalama desteği.
  # 2GB'den büyük video dosyaları üzerinde dahi işlem yapabilme.
  # Hiçbir kalite kaybı olmadan çok hızlı işlem yapabilme.
  # Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olma.

  Yazılımın Kullanımı
  # Yazılımla öncelikle üzerinde işlem yapacağınız video dosyasını sağ üst köşede bulunan "Kaynak Dosyası"(Source File) bölümünden seçiyorsunuz.
  # Ardından işlem sonunda dosyanızın kaydedileceği alanı belirlemek üzere "Kayıt Dizini"(Save Directory) alanından uygun klasörünüzü belirliyorsunuz.
  # "Parçalama Modu"(Splitting Mode) bölümünde çeşitli sayılarda mı yoksa saniye/dakika ayarlama biçiminde mi parçalama yapacağınızı seçmeniz gerekiyor. İsterseniz ikisini de seçmeyip tek bir bölüm üzerinde kesme işlemi yapabileceğiniz ilk seçeneği de işaretleyebilirsiniz.
  # "Dosya Çıktı Biçimi"(Output File Format) alanında ise mevcut video dosyalarınızın hangi dosya biçimiyle kaydedileceğini her biçime özel ayarlamalarını da yaparak seçiyorsunuz.
  # Kendi tercihinize göre de "Dosya Çıktı Boyutu"(Output File Size) alanında video çözünürlük değerlerini seçme şansınız da bulunmaktadır.

  Yazılımla Klip Oluşturma
  Yukarıda da bahsedildiği üzere dahili bir video oynatma aracına sahip olan yazılımla istediğiniz alanlarını işaretleyerek izlemekte olduğunuz bir videodan klip oluşturabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için öncelikle üzerinde işlem yapmak istediğiniz dosyayı yazılımın ana menüsündeki "Dosya"(File)> "Dosya Aç"(Open File) yolu ile seçiyorsunuz. Kendiliğinden oynatılmaya başlanan videoda "Başlangıç Noktasını İşaretle"(Mark Start Point) ve "Bitiş Noktasını İşaretle"(Mark End Point" butonlarını kullanarak istediğiniz noktalarını belirliyorsunuz. Geriye yapmanız gereken tek şey "Temizle"(Clear) butonuna basmak kalıyor.

  Super Video Splitter - is the program for the partition or the thread into the small rollers of video it is file, are supported AVI, DivX, MPEG1, MPEG2, VOB, DAT, WMV, ASF sizes. The built-in record player will help to dispose the parameters (beginning and end) of fragment. Also it is possible to be tuned on the temporary mark, or on the frame (sequence). Program requires no experience and it is very simple in the use, selection and tuning of codec are supported, including Mpeg-4 and DivX.

  Home Page:http://www.witcobber.com/

  Size:2 MB

  [DOWNLOAD]http://rapidshare.com/files/29212026/Super_Video_spliter_v4.4.rar[/DOWNLOAD]

 2. #2
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  May 2008
  Mesaj
  13
  Rep Gücü
  10

  Cevap: Super Video spliter v4.4

  böyle programlar harika ;);) tsk ederim..

Benzer Konular

 1. Super kamyonet
  mopsy Tarafından Araba ve Otomobil Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 26-12-2011, 08:17 PM
 2. Super 8
  onairci Tarafından Sinemalar Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 16-06-2011, 06:55 PM
 3. Super Slider Login
  EMRE Tarafından Wordpress Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 20-07-2010, 12:16 PM
 4. Maresca'nın attıgı super gol(video)
  SMN Tarafından Futbol Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 08-05-2007, 04:26 PM
 5. Messi'den super gol (video)
  SMN Tarafından Futbol Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 19-04-2007, 01:12 PM
Yukarı Çık