Yayınlayan-- www.quinnware.com

Quintessential Player
Sürüm : 4.51
Boyut : 2.21 Mb
Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware)
Dil : İngilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü


Quintessential Player oynatım, kayıt ve müzik kolleksiyonunuzu düzenlemek için kullanacağınız açık ve anlaşılır arabirimi ile tüm özellikleri barındıran bir dijital müzik kutusu haline gelmiştir. Standart, ücretsiz sürümünde sesi mp3 formatına çevirme ve mp3 şifrelemeyi bir parçası haline getirerek sunmaktadır.

Quintessential Player istenildiği kadar basit veya özellik yüklü olmasına olanak sağlayan yama(plug-in) mimarisini kullanan, tamamen dokulandırılabilen(skin) bir ses aracıdır. Sistem kaynaklarını korumak için minimal yükleme yapabilir veya programın yeteneklerini genişletmek için çeşitli görseller, kütüphane işlevleri, DSP filtreleri, dil paketleri ve başka diğer yamaları yükleyebilirsiniz.

Quintessential Player mp3, mp3PRO, Ogg, Vorbis, WAV biçimlerini de içeren en popüler ses biçimlerine tam destek sunar. Parçalar arasındaki geçiş ve CDDB desteği QCD'nin diğer elverişli özellikleridir.

Ayrıca Shoutcast ve Icecast gibi online radyoları dinleyebilmenizi sağlar ve aynı zamanda bu akıcı medyaları kaydetmenize de olanak sağlar.

İndir--2.5 mb
http://www.quinnware.com/downloads.php

Türkçe Yama--
ftp://ftp.e-kolay.net/bilgisayar/muz...angTurkish.exe

Eklentiler için--
http://www.quinnware.com/plugins.php