Blu-ray ortamında film satın almaya meraklıysanız, ama koleksiyonunuzu dijital ortama da taşıma hedefiniz varsa kopyalama konusunda bazı sorunlar çekersiniz. Çünkü DVD'lere nazaran çok daha gelişmiş kopya korumalarına sahip olan Blu-ray diskler, başınıza dert olması ve parasını verdiğiniz içeriğin istediğiniz forma girmemesi konusunda türlerinin en gelişmiş örneğidir. Dolayısıyla gerekli donanımınız yoksa, örneğin analog bağlantıdan Full HD çıkış bile alamayabilirsiniz.
Öyleyse Kırın!
Öncelikle hatırlatalım, kırmaktan kastımız yasa dışı bir şey yapmak değil, disk içindeki filmi istediğiniz gibi kullanma hakkını, bunu sizden gasp edenlerden geri almak. Son zamanlarda çıkan Blu-ray filmler daha gelişmiş bir kopya koruma algoritmasıyla korundukları için geçtiğimiz senenden bu yana piyasada bulunan yazılımlar bu korumaları aşamıyordu. Slysoft tarafından sunulan AnyDVD HD yazılımının yeni sürümü, en yeni algoritmaları da çözebiliyor ve size aradığınız özgürlüğü veriyor.
Nasıl Çalışır?
AnyDVD HD yazılımı, sistemde bir sürücü gibi çalışarak kopya korumalı içeriğe bu koruma mekanizmalarını atlayarak erişmenizi sağlıyor. Bu şekilde DVD ve Blu-Ray gibi ortamlardan alacağınız videoyu istediğiniz bir başka biçime çevirebiliyorsunuz. Bu yazılım aynı zamanda içindeki araçlar sayesinde Windows tarafından okunamayan disklerin içeriğini de bilgisayarınıza kaydetmeye izin veriyor.


AnyDVD HD'nin en son sürümünü indirmek için tıklayın.

Berkin Bozdoğan
http://shiftdelete.net