Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 Toplam: 1

Nero 8(TRİAL VERSİON)

Ücretsiz Programlar (Freeware ,Shareware ) Kategorisi Ses Video Programları Forumunda Nero 8(TRİAL VERSİON) Konusununun içerigi kısaca ->> Dijital yaşamınızı kendiniz yaratın ve yönetin ... Nero 8, en yeni sürümüyle dijital dünyayı bilgisayarınıza getirmeye devam ediyor. Dünyanın en ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Üyecik
  Üyelik tarihi
  Nov 2007
  Cinsiyet
  Erkek
  Mesaj
  4
  Rep Gücü
  14

  Nero 8(TRİAL VERSİON)

  Dijital yaşamınızı kendiniz yaratın ve yönetin ...
  Nero 8, en yeni sürümüyle dijital dünyayı bilgisayarınıza getirmeye devam ediyor. Dünyanın en çok satan ve en çok kullanılan multimedya aracı ile dosyalarınızı organize etmek ve düzenlemek çok kolay. CD/DVD yazma konusunda en hızlı çözüm olan Nero yepyeni ve şık arayüzü ve kullanıcı dostu araçları ile projelerinizi hazırlarken hem zevk almanızı hemde eğlenmenizi sağlayarak tam anlamıyla bir çözüm oluşturuyor.

  Proje oluşturucu ile tüm özelliklere direk erişim
  High Definition format desteği
  Xbox 360™ ve PlayStation® 3 streaming özellikleri
  Blu-ray Disc ve HD DVD yazma desteği
  SecurDisc veri koruma desteği
  Tek bir tıklama ile disk kopyalama
  Windows Vista™ için optimize edilmiş grafikler
  Devamlı ücretsiz güncellemeler


  Nero StartSmart projelerini hazırlamayı basitleştirirken eğlenmenizede olanak tanıyor
  Nero StartSmart, diğer adıyla proje oluşturucu Nero 8 özelliklerinin tümüne tek tıklamalı fonksiyonlarla direk olarak ulaşmanızı sağlıyor. Kullanıcı tarafından kolaylıkla çözülebilen sade arayüz ve yepyeni modern tasaraımı ile dijital projelerinizi yaratmak ve yönetmek kolaylaşırken hazırladığınız medyalarla eğlenceli dakikalarda geçiriyorsunuz.Windows Vista™ için optimize edilen Nero StartSmart aynı zamanda entegre haber besleme sistemine bile sahip.

  Nero 8 multimedya projeleriniz için çözümünüz
  Nero 8 multimedya projelerinizi hazırlarken ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü işlem için gerekli araçları kendi içerisinde barındırıyor. MP3 dosyalarınızla müzik karışımları hazırlamayı düşünebilir, tatil videolarınızı düzenlemek isteyebilir, dijital fotoğraflarınıza rötuş yaparak düzenleyebilir, slide show hazırlamak isteyebilirs veya içeriği taşınabilir aygıtlarda çalıştırmak için dönüştürme işlemine ihtiyaç duyabilirsiniz, tüm bu işlemler artık Nero içerisinde mevcut ve sonuçların profesyonel ve dinamik olucağından emin olabilirsiniz.

  Nero 8 ev eğlence dünyasını evinizin çevresine getiriyor
  Multimedya dosyalarınızın tümünü Nero'nun ev medya merkezi ile organize edin ve düzenleyin. Böylece Nero 8 yardımıyla High Definition video içeriğinizi ve surround ses dosyalarınızı Xbox 360™ veya PlayStation® 3 sistemlerinizle oynatmanın keyfini çıkarın.

  Nero 8 geliştirilmiş veri güvenliği sunuyor
  Artık veri kaybı derdiniz yok! Nero 8 sahip olduğu yedekleme (back up) özelliği ile sizlere sistem arızaları veya hasarlı disk gibi konulardan korkmadan arkadanıza yaslanarak rahatlıkla işlemlerinizi yapma fırsatını veriyor. Verilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde geri getirebilir, şifre korumalı diskler yaratabilirsiniz. SecurDisc teknolojisi sizlere huzur veriyor.

  Yaratın ve Yönetin
  Video Son tatilinizi, erkek kardeşinizin düğünü, kızınızın mezuniyeti, hayatınızdaki önemli dakikaları video'ya kaydediyor musunuz? Şimdi daha fazla kayıt yapın. Nero 8 ile High Definition içeriği AVCHD formatında profesyonel sonuçlar alıcak şekilde kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Bölümler oluşturabilir, menüler hazırlayabilirsiniz, hatta arka plan müzikleri ile videoları ve slide showları birleştirebilirsiniz. En favori TV showlarınızı kesintisiz olarak basit olarak düzenleyerek reklamları kaldırabilirsiniz.

  Audio Müzik dinlemeyi çok seviyorsanız, favori şarkılarınızı her zaman elinizin altında istiyorsanız, müzik arşivinizi MP3 formatına çevirebilir ve müzik dinleme keyfini evde ve yolda her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Arkadaşlarınızı bir dahaki partide en güzel şarkıları mixleyerek profesyonel efektler ve araçlarla etkileyebilirsiniz. Nero 8 ile video dsoyalarınız için kristal temizliğinde ses alabilir veya 7.1 surround ses sistemlerine bile çıkabilirsiniz.
  Photo Hard diskinizde yüzlerce hatta binlerce dijital fotoğrafınız mı var? Nero 8 araçlarıyla resimlerinize dokunuşlar yaparak onları geliştirebilir, görsel efektler etkileyebilir ve daha fazlası. Çocuklarınızı aile fotoğraflarınızla slide showlar hazırlayarak onlara televizyonunuzda gösterek şaşırtabilirsiniz. Tonlarca dosyanın arasından resimlerinizi aramanıza gerek yok. Nero 8 ile kolaylıkla resimlerinizi organize edebilirsiniz.

  Dönüştürün ve Paylaşın
  High Definition
  Hight Definition videolara sahip olabilir fakat mavi lazerli yazıcınız olmayabilir? Sahip olduğunuz HD içeriği kolaylıkla AVCHD formatına hiçbir kalite kaybı yaşamadan çevirebilir ve sıkıştırabilirsiniz. HD videolarınız böylelikle normal DVD'lere yazılabilir duruma gelir ve Blu-ray Disc oynatıcı veya PlayStation® 3 oynatabilirsiniz.

  Video Conversion
  Videolarınızı yanınızda mı taşımak istiyorsunuz? Nero 8 ile DVD'lerinizdeki veya CD'lerdeki video dosyalarını basit bir şekilde çevirebilir ve iPod® ya da PSP™ gibi taşınabilir aygıtlarınızda oynatabilirsiniz. Dünyanın en hızlı MPEG-4 encoder'ını kullanarak DVD içeriklerinizi optimal kaliteyi ayarlayarak sıkıştırabilir, daha sonra CD veya USB belleklerinize atabilirsiniz.
  Music
  Nero 8 limitsiz MP3 desteği sunuyor. Ses dosyalarınızı MP3'e çevirerek dünyanın en popüler ses formatını kullanabilir, en favori şarkılarınızı hem evinizde dinleyebilir hemde gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.
  Internet
  Hayatınızla ilgili en son haberleri arkadaşlarınızla İnternet üzerinden paylaşın. En iyi videolarınızı ve fotoğraflarınızı My Nero, YouTube ve MySpace gibi online ağlara kolaylıkla yükleyin.

  Ev Eğlence Dünyası
  Media Center
  Oturma odanızı gerçek bir medya merkezine çevirin ve ev eğlencesini daha önce hiç olmadığı tecrübe edin. Televizyonunuzda Xbox 360™ veya PlayStation® 3 konsollarınızla canlı yayına geçin. Oyun konsollarınızı televizyonunuza bağlayarak favori showlarınızı evinizin istediğiniz odasında izleyin.
  Television
  En favori televizyon dizilerinizin başka bir bölümünü daha kaçırmayın! Bilgisayarınızı favori showlarınızı kaydetmek için kullanın. EPG desteği ile Nero 8 televizyon yayınlarını seçmenizi ve kaydetmenizi kolaylaştırıyor. Televizyon izlerken telefon bile çalsa, Time Shift özelliği ile telefon görüşmenizi alabilir, ve daha sonra kaldığınız yerden programı izlemeye devam edebilirsiniz.
  Music Streaming
  Artık CD değiştirmek için zaman kaybı yaşamaya son. Nero 8 ile playlistler oluşturabilir ve bilgisayarınızdaki müzik dosyalarını müzik setinize kesintisiz olarak aktarabilirsiniz.

  Sınırsız Medya Yakın
  Rip and Burn


  Müzik CD'lerinizi ve kopya koruması olmayan DVD'lerinizi hızlı ve kolay bir şekilde dünyanın lider yakma motoru ile ripleyebilirsiniz. Ses dosyalarını veya verilerinizi CD, DVD, Blu-ray Disk veya HD DVD'ler üzerine yazabilirsiniz. DVD'lerinize filmler mi yakmak istiyorsunuz? DVD-R Dual Layer ve DVD+R Double Layer desteği ile daha önce hiç sahip olmadığınız kadar medya alanı sizlerin olucak.
  Nero DiscCopy Gadget
  Nero DiscCopy Gadget'ı Windows Vista™ ile kullanım için optimize edilmiş durumda ve sizlere Vista™ Sidebar üzerinden yapacağınız tek bir tıklama ile disk copyalama imkanını sunuyor.
  SecurDisc Technology Nero 8 ve SecurDisc uyumlu bir sürücü ile, CD ve DVD'lerinizi şifre korumalı bir şekilde hazırlayabilir. Böylece şifre tanımlaması yapmadan verilerinize ulaşılmasını imkansız hale getirebilirsiniz. Dijital imza eklemesi yaparak hassas verilerinizi değişmeyecek şekilde koruyabilirsiniz. SecurDisc hasar alan disklerde bile okunabilirliği arttırırken aynı zamanda sizlere disklerin bozulma aşamasına geldiğinide önceden belirtebiliyor. Böylece verilerinizi başka bir diske aktarmanız için vakit kazanıyorsunuz. The SecurDisc Copy Protection (Kopya Koruma) özelliği önemli PDF dokümanlarının izinsiz kopyalanmasınıda önlüyor.

  Yedekleme
  Data Protection
  Veri kaybı endişesine son! SecurDisc teknolojisi ile dosyalarınızın, sürücülerinizin veya tüm sisteminizin harici yada dahili sürücülere yedeğini alabilirsiniz. Maksimum koruma için, bootable CD yaratarak sistem hatalarının ardırdan geri dönüşüm işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Verilerinize iş seyahatlerinizde ulaşmak mı istiyorsunuz ? FTP sunucularına internet üzerinden yedeklemeler yapabilir ve gittiğiniz her yerden bu önemli verilere ulaşabilirsiniz. Planlanabilir otomatik yedekleme işlemleriyle her zaman dosyalarınızı koruma altına alabilir ve yedeklemelerinizin onayı hakkında e-posta'lar ile bilgilendirilirsiniz.
  SecurDisc
  Nero 8 içerisindeki SecurDisc teknolojisi ile hasarlı disklerin okunabilirliğini arttırırken, ek olarak erken uyarı sistemi ile CD ve DVD'lerin zamanla bozulma riskinin artmasını size gösteren araç bozulmaya yakın verileri yedeklemeniz konusunda sizi uyarıyor.

  Nero 8'in İçerdiği Programlar :
  Nero Mobile – Taşına bilir cihazlar için medya merkezi
  Nero Home 3 – Medya yönetim sistemi
  Nero Scout – Veritabanı teknolojisi
  Nero StartSmart 8 – Tek tıklama ile proje oluşturucu
  Nero Burning ROM 8 – Gelişmiş CD ve DVD yazımı (yakımı)
  Nero Express 8 – Kolay arayüzlü CD ve DVD yazımı (yakımı)
  Nero WaveEditor 4 – Ses düzenleme ve kaydetme
  Nero SoundTrax 3 – Profesyonel ses mixleme
  Nero Vision 5 – Video düzenleme ve yönetimi
  Nero Recode 2 – Dünyanın en hızlı video dönüştürücüsü
  Nero ShowTime 4 – DVD ve multimedya oynatıcı
  Nero MediaHome 3 – UPnP™ yayın çözümü
  Nero ControlCenter – Basitleştirilmiş kişiselleştirme ve ayarlama
  Nero PhotoSnap – Fotoğraf düzenleme
  Nero PhotoSnap Viewer – Fotoğraf izleme
  Nero CoverDesigner 3 – CD ve DVD kapak dizaynı
  Nero BackItUp 3 – Yedekleme çözümü

  Nero ImageDrive 3 – Sanal sürücü kurulumu
  Nero DiscSpeed 4 – Optik sürücü performans geliştirme
  Nero DriveSpeed 3 – Optik sürücü kontrolü
  Nero RescueAgent – Geliştirilmiş dosya geri getirme
  Nero BurnRights – Kolaylıkla konuşlandırılabilir yazım hakları
  Nero InfoTool 5 – Sürücü ve disk analizi
  InCD 5 – Paket yazım çözümü
  SecurDisc Viewer – SecurDisc korumalı dosya gösterici  Nero 8 plug-in desteği de bulunduruyor. Üretici adresinden size lazım olabilecek plug-in'leri bulabilir ve indirebilirsiniz. Plug-in sayfasına gitmek için tıklayın. Aynı zamanda tema desteği de bulunan Nero 8 için tema paketlerine de bu adresten ulaşabilirsiniz.

  Şuanki Sürüm: 8.1.1.0

  Nero – Nero 8 - Trial
  Konu Runaw@y tarafından (24-12-2007 Saat 03:56 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: LİNK ONARILDI

Benzer Konular

 1. Nero 9
  YukseLL Tarafından Ses Video Programları Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 30-09-2008, 08:12 PM
 2. Nero İle ISO Nasıl Yazdırılır?
  YukseLL Tarafından Ses Video Programları Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 18-09-2008, 07:48 AM
 3. Nero Burning ROM 6.6.1.15a Türkçe
  SMN Tarafından Ses Video Programları Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 20-11-2007, 06:07 PM
 4. Nero 8
  Bay X Tarafından Ses Video Programları Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 04-09-2007, 10:02 PM
 5. Nero Burning Reloaded v6.6.1.6
  Bay X Tarafından Ücretsiz Programlar (Freeware ,Shareware ) Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 03-02-2007, 05:10 AM
Yukarı Çık