Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2
 1. #1
  Onursal Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2005
  Nerden
  Uzay:))
  Burç:
  Kova
  Cinsiyet
  Erkek
  Yaş
  42
  Mesaj
  11.460
  Blog Mesajları
  33
  Rep Gücü
  93742

  Uzak Masaüstü Bağlantı programları

  AnyDesk : programı, Windows işletim sistemli iki farklı bilgisayarı internet üzerinden birbirine bağlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

  Program ile Yapılabilen diğer işlemler arasında şunlar yer alıyor:
  Ekran görüntüsü alma
  Diğer bilgisayardaki sesleri duyma
  Klavye ve fare kilidi
  Bağlantı ayarları
  Hafızaya erişim sağlama

  Ammyy Admin: programıyla ağ bilgisayarlarınızı ve sunucularınızı; karışık güvenlik duvarı ve NAT ayarlarına ihtiyaç duymadan yönetebilir, arkadaşlarınıza uzak masaüstü bağlantısı yaparak yardımcı olabilirsiniz.

  Programın bir güzel özelliğide kurulum dosyası olmadan tek dosya yardımıyla çalıştırabiliyor olmamız. Böylelikle istediğimiz her bilgisayara kolayca indirebilir ve rahatlıkla kullanabiliriz. Tek yapmamız gereken uzak masaüstü yapmak istediğimiz bilgisayarın Ammyy Admin Id'sini bilmek ve karşı tarafta izin verdiği durumda karşımızdaki bilgisayara bağlanmak.

  UltraVNC: Açık kaynak kodlu UltraVNC, özellik bakımından zengin bir uzak masaüstü programı. UltraVNC, dosya aktarımı, chat ve isteğe bağlı eklenti desteği sunmaktadır. Program sadece Windows'da çalışsa da bilgisayarınıza bir internet tarayıcısı aracılığıyla istediğiniz yerden erişebilirsiniz.

 2. #2
  Onursal Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2005
  Nerden
  Uzay:))
  Burç:
  Kova
  Cinsiyet
  Erkek
  Yaş
  42
  Mesaj
  11.460
  Blog Mesajları
  33
  Rep Gücü
  93742
  TeamViewer : internet üzerinden herhangi bir bilgisayar veya sunucu ile uzak masaüstü bağlantıları kurmak için kullanabileceğiniz en çok kullanılan gelişmiş bir uzak masaüstü programıdır.

  Program kurulu olduğu her bilgisayara bir kullanıcı ID'si ve her program her açılışında farklı olacak şekilde bir kullanıcı şifresi vermektedir. Bilgisayarınıza erişim izni vermek istediğiniz arkadaşınıza sadece kullanıcı ID'nizi ve şifrenizi vermeniz yeterlidir. Böylelikle arkadaşınız kendi bilgisayarı üzerinde Teamviewer'ı çalıştırarak verdiğiniz ID ve şifre yardımıyla sizin bilgisayarınıza erişim sağlayabilir.

  TightVNC : TightVNC, farklı platformlarda kullanılabilen (Windows, Linux) açık kaynak kodlu bir uzak masaüstü programıdır. TightVNC programını kullanmak için uzaktan erişim gerçekleştireceğiniz makineye bir VNC sunucusu kurmanız gerekiyor. Daha sonra istediğiniz yerden VNC görüntüleyici le uzaktan bağlantı kurabilirsiniz.

Benzer Konular

 1. Uzaktan Bağlantı Programı
  YukseLL Tarafından İnternet Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 24-12-2012, 12:01 AM
 2. Masaüstü kişiselleştirme programları
  YukseLL Tarafından Masaüstü Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 11-11-2012, 06:14 PM
 3. Sanal Masaüstü oluşturma Programları
  YukseLL Tarafından Masaüstü Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 23-09-2012, 12:22 PM
 4. rs 232 bağlantı şeması
  süvari Tarafından Uydu Sistemleri Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 08-10-2007, 07:34 PM
 5. elvis-bağlantı
  elvistuna Tarafından Diger Dinler Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 25-07-2007, 12:25 AM

Anahtar kelimeler

Yukarı Çık