Masaüstünüzün her gün karşınıza çıkan görüntüsünden sıkıldınız mı? Daha fonksiyonel, ışıl ışıl, cıvıl cıvıl bir masaüstü mü istiyorsunuz?ObjectDock
ObjectDock isimli bu araç, masaüstünüzde bulunan tüm program ve kısayollarınızı kendi kişisel tasarımına alarak onlara farklı bir görsellik katıyor. Programın ayarlarına girerek de ObjectDock'ı kendinize göre kişiselleştirebilmeniz mümkün.

Download

RocketDock
Masaüstünüzü renklendiren ve kısayol ve uygulamalarınıza farklı bir çehre kazandıran diğer uygulamamız ise RocketDock. Sürükle-bırak mantığıyla çalışan ve kolayca yönetilebilen RocketDock, masaüstünden sıkılan kullanıcılar için kullanışlı bir araç.

Downloads

Y´z Dock
Sürükle-bırak yöntemiyle çalışan uygulama ile programların simgelerini de kolayca değiştirebilmek mümkün.

Download

Launchy
Launchy programlarınızı, dokümanlarınızı, dosya ve klasörlerinizi Başlat menüsüne erişmeksizin kısayoldan bu araçlara ulaşabilmenizi sağlar.

DownloadYahoo! Widget Engine
Yahoo! Widget Engine, masaüstünüzü renklendirecek bir diğer kullanışlı araç olarak öne çıkıyor. <A HREF="http://widgets.yahoo.com" TARGET=_blank>http://widgets.yahoo.com</a> adresi üzerinden indirebileceğiniz widget'lar ile masaüstünüzü bir radyo veya hava durumu üssüne dönüştürebilir, anolog saatinizi masaüstünüze yerleştirebilirsiniz.

Download

Google Desktop
En popüler araçlardan biri olan Google Desktop, bilgisayarınız üzerinde kapsamlı aramalar yapabilmenize imkan sağlar. Bunun yanı sıra masaüstüne yerleştirdiği gadget'lar ile güncelleştirmeler takip edilebilirken, fotoğrafların önizlemesi ve notlarınız da yine Google Desktop ile masaüstüne gelecek.

Download

Vista Visual Styles Pack
Eğer Vista kullanıcısı değilseniz; ancak işletim sisteminizi tamamen Vista görünümüne kavuşmasını arzu ediyorsanız o halde doğru adrestesiniz. 5 farklı temayı içeren Vista Visual Styles Pack ile siz de işletim sisteminizi Vista'ya dönüştürebilirsiniz.

Download

download.chip.eu