Firefox, hızı ve özellikleri ile kullanıcıların yeni gözdesi. Editörlerimiz, onu kullanırken daha fazla keyif almanız için en güzel 5 Firefox temasını seçti. Bakalım hangisi sizin favoriniz.

Firefox'umuzun standart temasından sıkıldık ve birçok kişinin kendi zevkine göre yaptığı Firefox temaları arasında dolaşmaya başladık. Bütün temaların içinde 5 tanesi gözümüze kestirdik. Şimdi, aşağıda beğendiğimiz 5 tane temayı sizinle paylaşıyoruz. Seçin ve giydirin. Yoksa hiçbirini beğenmediniz mi? O zaman bu adresten seçiminizi yapabilirsiniz.Sadelikten vazgeçemeyenler - Blue Ice
Renkleri dikkat dağıtmayan, kullanırken değişikliği hissettiren Blue Ice, sadeliği ile bizi etkilemeyi başaran en güzel tema.

Blue Ice
Şimdi yükle - 372 KB

Profosyonel görünmeyi sevenler - Macfox II graphite
"Ben bir profosyonelim, öyle görünmek isterim." demeyin. Mac görünümüne bürünmüş şık ve farklılık yaratan bu tema bir çok kişinin vazgeçilmez seçimi olabilir.


Macfox II graphite
Şimdi yükle - 838 KB
Daha fazla pembe - PinkHope
Pembe renginden vazgeçemeyenler, bizi duyuyor musunuz? İtiraf ediyoruz, pembe rengini Firefox'a yakıştıracağımızı tahmin bile etmemiştik.

PinkHope
Şimdi Yükle - 809 KB
Kocaman olsun - Kempelton PE
Her şeyin küçülmesine dur dermişcesine kocaman simgeleri olan sade bir temayı kullanmak farklı oluyor. Arkadaşınızın butonların yerini ararken zorlanmayacağı tek tema. :P

Kempelton PE
Şimdi yükle - 429 KB
IE'ye alışık olanlar - AeroFox Basic
Internet Explorer'ın yeni görünümüne alışanlar ve bırakmak istemeyenler, bu tema ile IE kullanıyormuş hissine kapılacaksınız. Fark olarak daha hızlı gelişen bir tarayıcı kullanacaksınız.


AeroFox Basic
Şimdi yükle - 673 KBDaha fazla tema için: Mozilla Themes
Yazar: Volkan Taş
SDN - http://shiftdelete.net