Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2

internet cafe programlari

Ücretsiz Programlar (Freeware ,Shareware ) Kategorisi İş ve Sektörel Programlar Forumunda internet cafe programlari Konusununun içerigi kısaca ->> NetCafe DS 1.3 Standart Kafe Kontrol Özellikleri : * Masa Açma * Masa Kapatma * Masa Düzenleme * Masa Sayısını ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Onursal Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2005
  Nerden
  Uzay:))
  Burç:
  Kova
  Cinsiyet
  Erkek
  Yaş
  42
  Mesaj
  11.460
  Blog Mesajları
  33
  Rep Gücü
  93742

  internet cafe programlari

  NetCafe DS 1.3

  Standart Kafe Kontrol Özellikleri : * Masa Açma * Masa Kapatma * Masa Düzenleme * Masa Sayısını Arttırıp Azaltabilme * Fiyatlandırma ve Adisyon Bu Programı Diğerlerinden Üstün Kılan Özellikler: * Günlük, Aylık, Yıllık Raporlama * Borç Defteri * Sesli Uyarı Yeni Eklenen Özellikler : * Yedekleme Yapabilme * Çoklu Dil Desteği * Şifre Koruması Bu Programda Karar Kılmanızı Sağlayacak Özellik : * BEDAVA ( Freeware)

  downloads

  internet kafe adisyon programı 5.0

  downloads

  Yassak KAFE V5.0

  Internet Cafeler için pornografik siteleri filtreleme programı.. Ana makine Client sistemiyle çalışan program tamamen ana makine üzerinden kontrol edilebilmektedir..

  downloads

  HesapKitap 3.1 3.1

  HesapKitap 3.1 İnternet Kafe Hesap Yönetimi
  downloads

  Yassak V6.0 6.0

  Yassak Programı filtre uygulaması datasında bulunan adreslere filtre uyguladığı gibi yetkili kişinin terminal yada ana makina üzerinden eklemiş olduğu adreslere de erişimi kapatır. Eğer her hangi bir adrese erişime izin verilmek isteniyorsa bu adres terminal makinadan yada ana makineden temiz adres listesine eklenerek erişimi serbest bırakılabilir. Yassak programı adres filtresinin yanı sıra yetkili kişinin belirlemiş olduğu anahtar kelimeleri görüntülenmek istenen adresin içeriğinde arar, ve bulduğu zaman müdahale ederek bu adresin görüntülenmesini engeller. YASSAK V6.0 KİŞİSEL Yassak V6.0 Kişisel programını evinizdeki veya işyerinizdeki kişisel bilgisayarlarınızda kullanabilir, bilgisayarınızdan uygunsuz içerikli sitelere girilmesini engelleyebilir ve bu tarz sitelerden gelebilecek olan bilgisayarınıza zarar verici içeriklerden korunabilirsiniz. Yassak V6.0 ile evde çocuklarınızın Internet kullanım saatlerini belirleyebilir ve bu saatler arasında Internet`e yada Internet uygulamalarına (msn,chat,internet oyunları vs.) erişimi kapatabilirsiniz. YASSAK V6.0 KURUMSAL Yassak V6.0 Kurumsal Programı ile işyerinizde, okulunuzda ya da kullandığınız ağ ortamındaki terminal bilgisayarın Internet`e giriş çıkışını kontrol edebilir, zaman kısıtlaması getirebilir, uygunsuz içerikli sitelere girişini engelleyebilir, sistem yapılandırmasını koruyabilir ve son bir hafta için girdiği sitelerin adres loglarını görebilirsiniz Yassak V6.0 Kurumsal programının zamanlama ekranı ile terminal bilgisayarın hangi saatler arasında Internet kullanabileceğini belirleyebilirsiniz. Ayrıca zamanlama ekranı ile belirleyeceğiniz saatler arasında sadece msn, chat ve Internet oyunları gibi uygulamaları da engelleyebilirsiniz. Yassak V6.0 Kurumsal programı ile terminal bilgisayarlarınızın sistem ayarlarına müdahalesini kısıtlayabilir ve müdahalesi sağlanan uygulamaların ana makine üzerinden kontrolünü yapabilirsiniz. Yassak V6.0 Kurumsal size terminal bilgisayarların son bir hafta için giriş yaptığı Internet adreslerinin loglarını almanızı sağlamaktadır. Bu logların silme işlemi yapılmamaktadır.

  downloads

  Intel’in Internet Cafe Programı

  Acıklama ve Download sayfası

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2006
  Nerden
  Eskisehir
  Mesaj
  143
  Rep Gücü
  18

  Cevap: internet cafe programlari

  IE Dedektör 2.0

  ÜreticidenÖzellikle internet cafeler düşünülerek yazılmış olan bu program; kullanıcının açabileceği maksimum İnternet Explorer sayısını belirler. Eğer bu limit aşılırsa kullanıcının açtığı internet explorer kapatılır yada özellikle girilmesi istenmeyen sitelere kullanıcının girmesi engellenir Ücretsiz (Freeware)

  downloads

Benzer Konular

 1. Cafe Açmak
  dogangunes Tarafından Borsa ve Ekonomi Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 04-05-2012, 02:07 PM
 2. Symbian Programlari
  dogangunes Tarafından Symbian İşletim Sistemi (Nokia) Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 04-01-2011, 04:06 AM
 3. Internet Explorer 9
  YukseLL Tarafından Ücretsiz Programlar (Freeware ,Shareware ) Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 18-09-2010, 09:11 AM
 4. 6280 ,6131, 6233 Programlari
  sarge Tarafından Symbian İşletim Sistemi (Nokia) Foruma
  Yorum: 9
  Son mesaj: 02-10-2007, 01:39 PM
 5. Bilgisayarı en az kastıran antivirus programlari
  EMRE Tarafından Ücretsiz Programlar (Freeware ,Shareware ) Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 16-01-2006, 04:59 PM
Yukarı Çık