Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2

USBDriveFresher

Ücretsiz Programlar (Freeware ,Shareware ) Kategorisi Araçlar Forumunda USBDriveFresher Konusununun içerigi kısaca ->> USBDriveFresher : flaş belleklerdeki thumbs.db gibi istenmeden otomatik olarak oluşturulan, gereksiz yer kaplayan dosyaları otomatik olarak temizlemek için geliştirilmiş bir ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Onursal Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2005
  Nerden
  Uzay:))
  Burç:
  Kova
  Cinsiyet
  Erkek
  Yaş
  42
  Mesaj
  11.460
  Blog Mesajları
  33
  Rep Gücü
  93742

  USBDriveFresher

  USBDriveFresher : flaş belleklerdeki thumbs.db gibi istenmeden otomatik olarak oluşturulan, gereksiz yer kaplayan dosyaları otomatik olarak temizlemek için geliştirilmiş bir programdır.

  USBDriveFresher’ı ayrıca sabit diskinizdeki herhangi bir klasörü temizlemesi için de ayarlayabilirsiniz; bunun için menüden Custom Cleanup seçeneğini seçmeniz yeterli.

  Ücretsiz indirmek için: USBDriveFresher Overview - Affinity-Tools.com

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Onursal Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2005
  Nerden
  Uzay:))
  Burç:
  Kova
  Cinsiyet
  Erkek
  Yaş
  42
  Mesaj
  11.460
  Blog Mesajları
  33
  Rep Gücü
  93742

  USBDriveFresher

  USBDriveFresher adlı bu ücretsiz araç USB flaş belleklerdeki thumbs.db gibi otomatik olarak oluşturulan, istenmeyen ve gereksiz yer kaplayan dosyaları otomatik olarak temizlemek için geliştirilmiş bir program

  USBDriveFresher’ı istediğiniz dosya veya klasörleri temizlemesi ya da istemediğiniz dosyaları es geçmesi için yapılandırabilirsiniz. Yazılımı ayrıca sabit diskinizdeki herhangi bir klasörü temizlemesi için de ayarlayabilirsiniz; bunun için menüden Custom Cleanup seçeneğini seçmeniz yeterli.

  Ücretsiz indirmek için tıklayınız

Yukarı Çık