Spyware Terminator; sisteminizi kötü niyetli yazılımların zararlarına karşı koruyabilen ücretsiz bir güvenlik programı. Program, ücretsiz olmasına rağmen sağladığı güçlü koruma sayesinde bilgisayarınızı casus yazılımlar, reklam yazılımları, Truva atları ve keylogger'lar gibi yazılımlara karşı koruyabiliyor.

Yazılımın Genel Özellikleri
100% Ücretsiz Gerçek Zamanlı Koruma
Etkin “spyware”, “adware”, “trojan”, “keylogger”, “hijacker” ve diğer tehditleri kaldırma özelliğine sahiptir.

Güvenilir Karantina
Tarama sırasında şüpheli dosyalar tespit edildiğinde karantinaya alınır. Spyware Terminator bu tip dosyaların çalışarak bilgisayarınıza daha fazla zarar vermesini önler. Siz sürekli şüpheli dosyaları yeniden gözden geçirebilirsiniz.

Kolay Kullanım
Spyware Terminator, her seviyedeki bilgisayar kullanıcısının casus yazılımları tespit edip eleyebilmesine izin verir. Eğer siz bir programı yanlışlıkla kaldırdıysanız, kolayca geri dönüş yapabilirsiniz.

Elle Yapılan & Zamanlanmış Tarama
Bilgisayarınızı elle veya zamanlanmış taramaya tabi tutabilirsiniz. Tarama işlemi devam ederken isterseniz arkaplanda diğer işlerinizi yapabilirsiniz.

Otomatik Güncelleme
Spyware Terminator, internetten son güncellemeleri otomatik olarak indirir. Bu sayede bilgisayarınız için etkili bir koruma sağlar.

Sürüm : 2.3.0.487
Boyut : 7,65 MB


İNDİRİN