En İyi WordPress Üyelik Eklentileri, Wordpress Üyelik Sitemi, WordPress üye giriş eklentileri

Userpro – WordPress Üyelik Eklentisi
Userpro eklentisi wordpress’in bilindik giriş sayfasından ve üyelik sayfasından çok farklı bir seçeneklere sahip. Hem görsel olarak hemde işlevsel olarak wordpress’in sunduğundan çok daha ötede olduğunu sizlerce detaylı incelediğinizde anlayacaksınızdır. Ayrıca Userpro üye olan herkese kendisine özel bir sayfa ve profil oluşturur.

userpro.jpg

Ajax Login / Register Eklentisi
Wordpress sitenize hem görsellik hemde profesyonellik katacak ajax login eklentisi ile üyelik ve üye girişi işlemlerini kolaylıkla halledebilirsiniz. Ücretli bir eklenti olmasının getirdiği bir diğer avantaj ise, eklenti yazarlarından sürekli destek alabiliyor olmanız.

Front-end Membership Eklentisi
Front-End Membership eklentisinin diğer eklentilerden farkı birçok sosyal ağ hesabı ile sisteme giriş yapılabilmesi. ( OpenID, Google, Facebook, Twitter, Yahoo, Live, LinkedIn, Foursquare, Github, LastFM, Vimeo, Viadeo, Identica, Tumblr, Goodreads, QQ, Sina, Murmur, Pixnet, Plurk, Skyrock, Geni, FamilySearch, MyHeritage, px500, Vkontakte, Mail.ru, Yandex, Odnoklassniki, Instagram, TwitchTV, Steam )

– Woocommerce Entagrasyonu
– Kolay Türkçeleştirme
– Açılır pencere ( pop – up ) şeklinde Giriş ve Üye Olma forumları
– Sidebar bileşeni
– Özelleştirilebilir CSS ve JS kodları
– Çıkış yaparken çıkış mesajı gösterme
– İçeriği görüntülemek için ziyaretçileri üyeliğe zorlama
– İçerikleri sadece site üyelerine gösterme
– Güçlü şifre seçemeye zorlama seçeneği
– Spam koruması
– Kişiselleştirilebilir E-mail bildirimleri

front-end-membership-eklentisi.jpg