Google Adsense eklentileri ile tema içine girip kodları eklenemenize gerek kalmıyor eklentiler sizin yerine hepsini yapıyor. Bu eklentiler ile istediğiniz yerlere kod ekleyerek Adsense kazancınızı arttırmanıza yardımcı olur..

Adsense Deluxe :
Google Adsense ve Yahoo Publisher Network (YPN) reklamlarını siste içinde uygun alanlara eklemek için gelişmiş seçenekler sunan güzel bir eklentidir..
Download

Adsense Injection :
Google Adsense’ in tüm reklam boyutlarına ait kodları ekleyip görüntülenmesini istediğiniz alanları seçtikten sonra eklenti rasgele tüm reklamları gösteriyor..
Download

Adsense Beautifier :
Bu eklendi şuan kadar verdiğimiz eklentilerden biraz farklı amacı ziyaretcilerin dikkatini çekmek için tasarlanmış metin içerikli reklamların üzerinde belirlediğiniz resimleri ekleyerek tıklanması için cazip hale getiriyor..
Download

AdRotator :
Google Adsense, Clickor, Chitika reklam kodlarını sitenizde istediğiniz alanda yayınlayabilirsiniz.
Download

Adsense Earnings WordPress Plugin :
WordPress yönetim paneli içinde AdSense kazanç ayrıntıları görüntüler.
Download

AdSense Manager :
Blogunuzda AdSense reklamları yönetmek için bir eklenti Otomatik olarak kodu üretir ve Widgets ile konumlandırma yapabilirsiniz..
Download

AdSense Sharing Revenue and Earnings System :
Adsense Kazan ve Gelir Paylaşım sistemi eklentisidir.. Blogunuzda sizden başka yazar varsa ve bunlarada gelirlerinizden pay veriyorsanız bu konuda size yardımcı olucak bir eklentidir.
Download

Author Adsense WordPress Plugin :
Blog sablonunda değişiklik yapmadan Adsense reklamlarını istediğiniz alanda gösterebilirsiniz.
Download