arkadaşlar, bildiğiniz gibi amerika'da yaşama fırsatın sağlayan green card çekilişi başvuruları başlamış durumda.
3 kasım son başvuru tarihi.istediğim green card çekilişi, green card danışmanlık firmaları, başvuru koşulları, form doldurma, kabul edilme sonrası yapılacaklar, yapılması gerekenler gibi konuların tek bir yerde konuşulması bunu için green card ile ilgili paylaşımları burada yapalım.
şimdi size kendi başvurumla ilgili bilgi vermeyi istiyorum. ingilizcem yeterli olmadı için bir danışmanlık firması vasıtasıyla başvurumu yaptım.
öncelikle şunu söylemek istiyorum; green card başvurusu tamamen ücretsiz olarak yapılabiliyor.kimse danışmalık şirketleri ile çalışmak zorunda değil. ancak başvuru süreci formların doldurulması, sözlü mülakat ve sonrası için böyle bir ihtiyaç doğuyor.
zira amerikan hükumeti bu konuda hata kabul etmiyor.onun için en güvenilir ve eski green card danışmalık şirketleri ile çalışmak bence en iyisi. size benim başvurumu yapan şirketin green card'ı anlattığı ve çok faydalı objektif bilgileri verdiği video'yu paylaşıyorum.Green Card Nedir? Green Card nasıl kazanılır? Videosu resmi web sitelerinden de mezungreencard.com ;şartlarını vaatlerini vede referanslarını bulabilirsiniz.

benim övmeme gerek yok zaten baktığınızda göreceksiniz.

not: green card çekilişle kazanılır. hiç bir kimse veya şirket size green card için ayrıcalık yapamaz, garanti veremez.herkese iyi günler dilerim. hayallerinizin peşinden koşmayı bırakmayın.