Gösterilen sonuçlar: 1 ile 5 Toplam: 5

Partilere göre il il milletvekili kesin aday listesi

GÜNCEL GÜNDEM Kategorisinde ve Güncel Haber ve Manşetler Forumunda Bulunan Partilere göre il il milletvekili kesin aday listesi Konusunu Görüntülemektesiniz,Konu İçerigi Kısaca ->> 2015 Genel Seçimlerinde CHP'nin milletvekili aday listesi netleşti. İşte CHP nin milletvekili aday listesi İL - BÖLGE- SIRA- AD-SOYAD -ÖĞRENİM ...

  1. #1
    - Çevrimdışı
    Onursal Üye
    Üyelik tarihi
    Nov 2005
    Nerden
    Uzay:))
    Burç:
    Kova
    Cinsiyet
    Erkek
    Yaş
    42
    Mesaj
    11.460
    Blog Mesajları
    33
    Rep Gücü
    93742

    Partilere göre il il milletvekili kesin aday listesi

    2015 Genel Seçimlerinde CHP'nin milletvekili aday listesi netleşti. İşte CHP nin milletvekili aday listesi

    İL - BÖLGE- SIRA- AD-SOYAD -ÖĞRENİM DURUMU- MESLEK

    ADANA 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ÜNİVERSİTE SERBEST
    ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ADANA 7 RIZA METE ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ADANA 8 AHMET ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ADANA 9 ABDULLAH SEDAT DOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ADANA 10 RUKİYE ÇİNKILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ADANA 11 AKİF KEMAL AKAY ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ADANA 12 MUSTAFA BİLGİLİOĞLU ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
    ADANA 13 YÜKSEL KARAASLAN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    ADANA 14 ORHAN SÜMER LİSE SERBEST

    ADIYAMAN 1 MEHMET SELÇUK TABAK ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ADIYAMAN 2 ABDURRAHMAN TUTDERE ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ADIYAMAN 3 FATMA ULUBEY YÜKSEKOKUL GAZETECİ
    ADIYAMAN 4 MEHMET KARAHAN İLKOKUL İŞADAMI
    ADIYAMAN 5 KARİP BOZKURT LİSE SERBEST

    AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KAYIKCI ÜNİVERSİTE AVUKAT
    AFYONKARAHİSAR 2 MEHMET ALİ ECER ÜNİVERSİTE DOKTOR
    AFYONKARAHİSAR 3 MEHMET TUĞRUL AKKUŞ LİSE TİCARET
    AFYONKARAHİSAR 4 YALÇIN GÖRGÖZ LİSE SERBEST
    AFYONKARAHİSAR 5 BEKİR KASAP ÜNİVERSİTE MEMUR

    AĞRI 1 CEMİL ERHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    AĞRI 2 MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
    AĞRI 3 MEHMET SIDDIK YEL İLKOKUL EMEKLİ
    AĞRI 4 ERKAN SAYAN YÜKSEKOKUL ESNAF

    AKSARAY 1 MEHMET ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI
    AKSARAY 2 HAŞMET TEKİN ÖKÇE ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    AKSARAY 3 MEHMET ALİ TOPAÇ İLKOKUL EMEKLİ

    AMASYA 1 MUSTAFA TUNCER ÜNİVERSİTE AVUKAT
    AMASYA 2 RAMİS TOPAL LİSE İŞADAMI
    AMASYA 3 DEVRİM ERSOY ÜNİVERSİTE TİCARET

    ANKARA 1. Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
    ANKARA 1. Bölge 2 NECATİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 1. Bölge 3 TEKİN BİNGÖL ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ANKARA 1. Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA ÜNİVERSİTE İŞKADINI
    ANKARA 1. Bölge 5 LEVENT GÖK ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 1. Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 1. Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    ANKARA 1. Bölge 8 HİKMET TEPE ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 1. Bölge 9 GAMZE TAŞCIER ÜNİVERSİTE ECZACI
    ANKARA 1. Bölge 10 EMRE DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 1. Bölge 11 SELAHATTİN EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 1. Bölge 12 DURDU ÖZBOLAT LİSE İŞADAMI
    ANKARA 1. Bölge 13 SEMA AKSOY ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 1. Bölge 14 KAZIM SÖNMEZ ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    ANKARA 1. Bölge 15 FARUK ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE SENDİKACI
    ANKARA 1. Bölge 16 ERDOĞAN KILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 1. Bölge 17 BİRSEN TEMİR ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
    ANKARA 1. Bölge 18 İLYAS GÜVEN EROĞLU ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ANKARA 2. Bölge 1 ŞENAL SARIHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 2. Bölge 2 MURAT EMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 2. Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ANKARA 2. Bölge 4 NİHAT YEŞİL ÜNİVERSİTE SERBEST
    ANKARA 2. Bölge 5 ALİRIZA ERBAY ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ANKARA 2. Bölge 6 CELALETTİN KOÇ LİSE İŞADAMI
    ANKARA 2. Bölge 7 SEMRA DİNÇER ÜNİVERSİTE EKONOMİST
    ANKARA 2. Bölge 8 BARIŞ OZAN VURAL ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 2. Bölge 9 ALİ YILMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANKARA 2. Bölge 10 SERVET ÜNSAL ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ANKARA 2. Bölge 11 SELMA ERGEN ÜNİVERSİTE SERBEST
    ANKARA 2. Bölge 12 HAYDAR DOĞAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ
    ANKARA 2. Bölge 13 ABİDİN ŞAHİN YÜKSEK LİSANS AVUKAT
    ANKARA 2. Bölge 14 UFUK ATAÇ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

    ANTALYA 1 NİYAZİ NEFİ KARA ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ANTALYA 2 DENİZ BAYKAL YÜKSEK LİSANS AVUKAT
    ANTALYA 3 ÇETİN OSMAN BUDAK ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    ANTALYA 4 MUSTAFA AKAYDIN ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ANTALYA 5 DEVRİM KÖK YÜKSEKOKUL TURİZMCİ
    ANTALYA 6 FİGEN ÇALIKUŞU ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANTALYA 7 RAFET ZEYBEK ÜNİVERSİTE SAVCI
    ANTALYA 8 NUSRET BAYAR YÜKSEKOKUL EĞİTİMCİ
    ANTALYA 9 DENİZ FİLİZ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANTALYA 10 SULTAN YEGEN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANTALYA 11 SEVİNDİK GİZLİ ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ANTALYA 12 CAVİT ARI ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANTALYA 13 GÜRKUT ACAR ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ANTALYA 14 İBRAHİM KESER YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

    ARDAHAN 1 ENSAR ÖĞÜT ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    ARDAHAN 2 SEZGİN KAYA ÜNİVERSİTE İŞADAMI

    ARTVİN 1 UĞUR BAYRAKTUTAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ARTVİN 2 MUSA ULUTAŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

    AYDIN 1 BÜLENT TEZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    AYDIN 2 METİN LÜTFİ BAYDAR ÜNİVERSİTE DOKTOR
    AYDIN 3 HÜSEYİN YILDIZ LİSE İŞADAMI
    AYDIN 4 MEHMET FATİH ATAY ÜNİVERSİTE AVUKAT
    AYDIN 5 TAYFUN TALİPOĞLU ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    AYDIN 6 FERDA ÇAĞLAR ERKUT YÜKSEK LİSANS İŞLETMECİ
    AYDIN 7 FULYA ÜSTÜNDAĞ ÜNİVERSİTE BİYOLOG

    BALIKESİR 1 MEHMET TÜM YÜKSEKOKUL İŞADAMI
    BALIKESİR 2 AHMET AKIN LİSE SANAYİCİ
    BALIKESİR 3 NAMIK HAVUTÇA ÜNİVERSİTE AVUKAT
    BALIKESİR 4 FİKRET ŞAHİN ÜNİVERSİTE DOKTOR
    BALIKESİR 5 ALİ KEMAL DEVECİLER ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    BALIKESİR 6 ENSAR AYTEKİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    BALIKESİR 7 İRFAN BARIŞ LİSE EMEKLİ
    BALIKESİR 8 İSMAİL AYNUR YÜKSEKOKUL MALİ MÜŞAVİR

    BARTIN 1 MUHAMMET RIZA YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    BARTIN 2 AYSU BANKOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT

    BATMAN 1 CELAL AYHAN LİSE İŞADAMI
    BATMAN 2 AHMET DURMAZ ORTAOKUL MÜTEAHHİT
    BATMAN 3 KEMAL DEMİR İLKOKUL MÜTEAHHİT
    BATMAN 4 MENDÜH DOĞRU İLKOKUL SERBEST

    BAYBURT 1 MURAT BÜLBÜL LİSE YÖNETİCİ
    BAYBURT 2 ÖNAL AŞUT İLKOKUL ÇİFTÇİ

    BİLECİK 1 YAŞAR TÜZÜN LİSE İŞADAMI
    BİLECİK 2 ALİ ÇAĞATAY KARAAHMET ÜNİVERSİTE AVUKAT

    BİNGÖL 1 AHMET BAZANCİR LİSE EMEKLİ
    BİNGÖL 2 KEMAL SATICI ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    BİNGÖL 3 HÜSEYİN NEGÜZEL İLKOKUL İŞÇİ
    BİTLİS 1 NASİP UYĞAN YÜKSEKOKUL OPERATÖR
    BİTLİS 2 MEHMET KAÇAR ORTAOKUL SERBEST
    BİTLİS 3 MEVLAN KARABAĞ ORTAOKUL ESNAF

    BOLU 1 TANJU ÖZCAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    BOLU 2 YUSUF RENKLİ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    BOLU 3 MEHMET BURAK COP YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

    BURDUR 1 MEHMET GÖKER ÜNİVERSİTE DOKTOR
    BURDUR 2 KADİR KOÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
    BURDUR 3 OKAN KURD ÜNİVERSİTE ECZACI

    BURSA 1 LALE KARABIYIK YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
    BURSA 2 CEYHUN İRGİL ÜNİVERSİTE DOKTOR
    BURSA 3 ORHAN SARIBAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    BURSA 4 ERKAN AYDIN ÜNİVERSİTE ECZACI
    BURSA 5 NURHAYAT ALTACA KAYIŞOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
    BURSA 6 MUSTAFA ŞENYURT ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    BURSA 7 ASÜDE ŞENOL ÜNİVERSİTE AVUKAT
    BURSA 8 NURAY ÇOHAN ÜNİVERSİTE MİMAR
    BURSA 9 İSMET KARACA ÜNİVERSİTE TURİZMCİ
    BURSA 10 TAHİR GÜRHAN AKDOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    BURSA 11 DENİZ BAYKAL ÜNİVERSİTE AVUKAT
    BURSA 12 ÖZGÜR ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    BURSA 13 NECATİ ŞAHİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    BURSA 14 ŞADİ ÖZDEMİR ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
    BURSA 15 ERKAN DÖNMEZ LİSE YÖNETİCİ
    BURSA 16 AYŞE ŞAHİN ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    BURSA 17 İNAN KESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    BURSA 18 METİN ÇELİK LİSE ESNAF

    ÇANAKKALE 1 MUHARREM ERKEK ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ÇANAKKALE 2 BÜLENT ÖZ LİSE YÖNETİCİ
    ÇANAKKALE 3 AHMET KÜÇÜK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ÇANAKKALE 4 ALİ SARIBAŞ ÜNİVERSİTE MİMAR

    ÇANKIRI 1 MURAT BERAT ATALAY YÜKSEK LİSANS İŞADAMI
    ÇANKIRI 2 İLHAN TEKİN LİSE EMEKLİ

    ÇORUM 1 TUFAN KÖSE ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ÇORUM 2 MUHARREM BOZDOĞAN LİSE ANTRENÖR
    ÇORUM 3 DİNÇER SOLMAZ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ÇORUM 4 SAİM TOPGÜL İLKOKUL SERBEST

    DENİZLİ 1 MELİKE BASMACI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    DENİZLİ 2 KAZIM ARSLAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    DENİZLİ 3 GÜLİZAR BİÇER KARACA ÜNİVERSİTE AVUKAT
    DENİZLİ 4 ADİL DEMİR ÜNİVERSİTE AVUKAT
    DENİZLİ 5 AHMET DİVARCI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    DENİZLİ 6 HALİS ÖDEL YÜKSEK LİSANS İŞADAMI
    DENİZLİ 7 ADNAN KESKİN ÜNİVERSİTE AVUKAT

    DİYARBAKIR 1 MUHSİN KOÇYİĞİT ÜNİVERSİTE EKONOMİST
    DİYARBAKIR 2 GÜNDOĞAN MERMUTLUOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
    DİYARBAKIR 3 GÜLABİ ŞİMŞEK ÜNİVERSİTE MİMAR
    DİYARBAKIR 4 MURAT UZUN ÜNİVERSİTE ECZACI
    DİYARBAKIR 5 MAHMUT AZİZ ŞERAN YÜKSEKOKUL İŞADAMI
    DİYARBAKIR 6 ASLI AÇIKGÖZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    DİYARBAKIR 7 MUSTAFA BOZ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    DİYARBAKIR 8 AYŞE YELKOVAN ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    DİYARBAKIR 9 BURHAN ALTAY LİSE EMEKLİ
    DİYARBAKIR 10 VEYSİ ERGÜN YÜKSEKOKUL SERBEST

    DÜZCE 1 ZAFER TEBER ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    DÜZCE 2 ALİ FUAT ŞAŞOĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR
    DÜZCE 3 ÖMER TAŞLI YÜKSEK LİSANS EMEKLİ

    EDİRNE 1 OKAN GAYTANCIOĞLU YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
    EDİRNE 2 ERDİN BİRCAN LİSE İŞADAMI
    EDİRNE 3 GÜRKAN GÜNESER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

    ELAZIĞ 1 FEYZİ SEPTİOĞLU LİSE MÜTEAHHİT
    ELAZIĞ 2 YAŞAR KARABULUT ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    ELAZIĞ 3 MUSTAFA YAVUZ LİSE GAZETECİ
    ELAZIĞ 4 FADİME YILMAZ ÜNİVERSİTE SERBEST

    ERZİNCAN 1 ERDOĞAN ÖZYALÇIN ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ERZİNCAN 2 YALÇIN TANRIVERDİ YÜKSEK LİSANS MEMUR

    ERZURUM 1 GONCA AYTAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ERZURUM 2 İSMAİL İME LİSE EMEKLİ
    ERZURUM 3 ORHAN BOZKURT ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    ERZURUM 4 DİLEK SOMUN İLKOKUL SERBEST
    ERZURUM 5 ŞABAN OTURGAN ÜNİVERSİTE SERBEST
    ERZURUM 6 EDİP CENGİZ YÜKSEKOKUL EMEKLİ

    ESKİŞEHİR 1 GAYE USLUER ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ESKİŞEHİR 2 UTKU ÇAKIRÖZER ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    ESKİŞEHİR 3 CEMAL OKAN YÜKSEL ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ESKİŞEHİR 4 ERMAN GÖLET ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ESKİŞEHİR 5 METİN TOMSUK ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    ESKİŞEHİR 6 ERDAL ÇAKICIER LİSE İŞADAMI

    GAZİANTEP 1 MEHMET ŞEKER ÜNİVERSİTE DOKTOR
    GAZİANTEP 2 MEHMET GÖKDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    GAZİANTEP 3 ALİ PERİ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    GAZİANTEP 4 ALİ SAYIN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
    GAZİANTEP 5 ERDAL GEÇİT ÜNİVERSİTE AVUKAT
    GAZİANTEP 6 SELİM KARAHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    GAZİANTEP 7 MİRAY ÇANKAYA BULUT ÜNİVERSİTE AVUKAT
    GAZİANTEP 8 MUSTAFA ASLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    GAZİANTEP 9 MAHMUT KOZBAŞ ÜNİVERSİTE VETERİNER
    GAZİANTEP 10 ADİLE MERVE ALTINBAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    GAZİANTEP 11 SEMRA HARMAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ
    GAZİANTEP 12 AHMET ŞAHİN SEYRAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

    GİRESUN 1 BÜLENT YENER BEKTAŞOĞLU ÜNİVERSİTE ECZACI
    GİRESUN 2 SELAHATTİN KARAAHMETOĞLU ÜNİVERSİTE ECZACI
    GİRESUN 3 İBRAHİM AKGÜN LİSE İŞÇİ
    GİRESUN 4 BASRİ GÜRSOY ÜNİVERSİTE ECZACI

    GÜMÜŞHANE 1 MUSTAFA GÜLTEKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    GÜMÜŞHANE 2 EDA ÇUBUKÇU ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN

    HAKKARİ 1 YAKUP SAMİOĞLU YÜKSEKOKUL MEMUR
    HAKKARİ 2 GİYASETTİN KOÇ İLKOKUL İŞADAMI
    HAKKARİ 3 KEREM KORKMAZ LİSE SERBEST

    HATAY 1 HİLMİ YARAYICI ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
    HATAY 2 MEVLÜT DUDU ÜNİVERSİTE AVUKAT
    HATAY 3 SERKAN TOPAL ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
    HATAY 4 BİROL ERTEM ÜNİVERSİTE DOKTOR
    HATAY 5 MEHMET RİYAT KIRMIZIOĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR
    HATAY 6 SUZAN ALHASOĞLU LİSE MUHASEBECİ
    HATAY 7 SONAY AYKUT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    HATAY 8 MEHMET GÖZEL LİSE TİCARET
    HATAY 9 BİLGEN DUMAN ÜNİVERSİTE KİMYAGER
    HATAY 10 DÖNDÜ DİLAN BEDİR ÜNİVERSİTE ECZACI

    IĞDIR 1 ADİL AŞIRIM ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

    ISPARTA 1 İRFAN BAKIR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ISPARTA 2 İSA ÖNDER DİNÇTÜRK ÜNİVERSİTE ECZACI
    ISPARTA 3 MUSTAFA CEYHAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
    ISPARTA 4 İZZET BEYDOĞAN ORTAOKUL ÇİFTÇİ

    İSTANBUL 1. Bölge 1 ŞAFAK PAVEY YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ
    İSTANBUL 1. Bölge 2 GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ YÜKSEK LİSANS DİŞ HEKİMİ
    İSTANBUL 1. Bölge 3 GÜRSEL TEKİN LİSE YÖNETİCİ
    İSTANBUL 1. Bölge 4 BARIŞ YARKADAŞ LİSE GAZETECİ
    İSTANBUL 1. Bölge 5 MEHMET AKİF HAMZAÇEBİ YÜKSEK LİSANS MALİYECİ
    İSTANBUL 1. Bölge 6 MAHMUT TANAL ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 1. Bölge 7 İLHAN KESİCİ YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
    İSTANBUL 1. Bölge 8 OĞUZ KAAN SALICI ÜNİVERSİTE SİYASET BİLİMCİ
    İSTANBUL 1. Bölge 9 İHSAN ÖZKES YÜKSEK LİSANS MÜFTÜ
    İSTANBUL 1. Bölge 10 ONURSAL ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 1. Bölge 11 ALİ ÖZCAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 1. Bölge 12 METİN AĞIRMAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 1. Bölge 13 KADİR GÖKMEN ÖĞÜT ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
    İSTANBUL 1. Bölge 14 CEM HAYDAR BEKTAŞ YÜKSEK LİSANS EKONOMİST
    İSTANBUL 1. Bölge 15 BİRSEN TURSUN DEMİREL ÜNİVERSİTE DOKTOR
    İSTANBUL 1. Bölge 16 İRFAN KARACAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 1. Bölge 17 BERHAN ŞİMŞEK YÜKSEK LİSANS YÖNETMEN
    İSTANBUL 1. Bölge 18 DERYA ŞENTÜRK ÜNİVERSİTE EKONOMİST
    İSTANBUL 1. Bölge 19 MUSTAFA CAN ATAKLI ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    İSTANBUL 1. Bölge 20 NECDET SARAÇ ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    İSTANBUL 1. Bölge 21 HASAN UZUNYAYLA ORTAOKUL İŞADAMI
    İSTANBUL 1. Bölge 22 OSMAN TANEY KORUTÜRK ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    İSTANBUL 1. Bölge 23 İLKAY ORHAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 1. Bölge 24 ERKAN BAŞBOĞA ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
    İSTANBUL 1. Bölge 25 İRFAN HÜSEYİN YILDIZ YÜKSEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR
    İSTANBUL 1. Bölge 26 NURETTİN SARIBAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 1. Bölge 27 HÜSNİYE KAYA ÜNİVERSİTE TURİZMCİ
    İSTANBUL 1. Bölge 28 ÖZGEN NAMA ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    İSTANBUL 1. Bölge 29 SÜLEYMAN GÜZEL ORTAOKUL YÖNETİCİ
    İSTANBUL 1. Bölge 30 YAŞAR HASAN YALÇINKAYA ÜNİVERSİTE DOKTOR
    İSTANBUL 1. Bölge 31 DOĞAN ÇAKMAK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

    İSTANBUL 2. Bölge 1 SELİNA DOĞAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 2. Bölge 2 AYKUT ERDOĞDU ÜNİVERSİTE DENETÇİ
    İSTANBUL 2. Bölge 3 MUSTAFA SEZGİN TANRIKULU YÜKSEK LİSANS AVUKAT
    İSTANBUL 2. Bölge 4 DURSUN ÇİÇEK YÜKSEK LİSANS EMEKLİ
    İSTANBUL 2. Bölge 5 SÜLEYMAN SENCER AYATA YÜKSEK LİSANS SOSYOLOG
    İSTANBUL 2. Bölge 6 GÜLAY YEDEKCİ ARSLAN ÜNİVERSİTE MİMAR
    İSTANBUL 2. Bölge 7 KADRİ ENİS BERBEROĞLU ÜNİVERSİTE EKONOMİST
    İSTANBUL 2. Bölge 8 DİDEM ENGİN YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
    İSTANBUL 2. Bölge 9 MUSTAFA SARIGÜL ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    İSTANBUL 2. Bölge 10 YÜKSEL MANSUR KILINÇ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    İSTANBUL 2. Bölge 11 CENGİZ ALP YÜKSEK LİSANS DOKTOR
    İSTANBUL 2. Bölge 12 ÇETİN SOYSAL LİSE EMEKLİ
    İSTANBUL 2. Bölge 13 MELDA ONUR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    İSTANBUL 2. Bölge 14 HÜLYA ÇİĞDEM ANAD İBRAHİMHAKKIOĞLU ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    İSTANBUL 2. Bölge 15 GÜL YÜKSEL ÜNİVERSİTE SİYASET BİLİMCİ
    İSTANBUL 2. Bölge 16 ZEYNEL ÖZTÜRK ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 2. Bölge 17 İNAN GÜNEY YÜKSEK LİSANS MALİ MÜŞAVİR
    İSTANBUL 2. Bölge 18 DURSUN BULUT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 2. Bölge 19 ÖZGÜR KOÇAK YÜKSEKOKUL İŞADAMI
    İSTANBUL 2. Bölge 20 MEHMET ERCAN KARAKAŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 2. Bölge 21 GÜVEN KARATAŞ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    İSTANBUL 2. Bölge 22 SEYFULLAH BEYSÜLEN ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    İSTANBUL 2. Bölge 23 MUSTAFA OZAN ŞER ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    İSTANBUL 2. Bölge 24 TEVFİK CEM TÜZÜN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 2. Bölge 25 MEHMET SEVİGEN LİSE İŞADAMI
    İSTANBUL 2. Bölge 26 HÜLYA GÜNTAŞ YÜKSEKOKUL ÖĞRETMEN

    İSTANBUL 3. Bölge 1 BİHLUN TAMAYLIGİL ÜNİVERSİTE EKONOMİST
    İSTANBUL 3. Bölge 2 İLHAN CİHANER ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 3. Bölge 3 ENGİN ALTAY ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
    İSTANBUL 3. Bölge 4 ALİ ŞEKER ÜNİVERSİTE DOKTOR
    İSTANBUL 3. Bölge 5 ERDOĞAN TOPRAK YÜKSEKOKUL YÖNETİCİ
    İSTANBUL 3. Bölge 6 EREN ERDEM LİSE GAZETECİ
    İSTANBUL 3. Bölge 7 MURAT ÖZÇELİK ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    İSTANBUL 3. Bölge 8 ZEYNEL EMRE ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 3. Bölge 9 MEHMET BEKAROĞLU ÜNİVERSİTE DOKTOR
    İSTANBUL 3. Bölge 10 SİBEL ÖZDEMİR YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
    İSTANBUL 3. Bölge 11 EMİNE GÜLİZAR EMECAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 3. Bölge 12 EFKAN BOLAÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 3. Bölge 13 ÖZGÜR KARABAT ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    İSTANBUL 3. Bölge 14 SÜLEYMAN ÇELEBİ İLKOKUL SENDİKACI
    İSTANBUL 3. Bölge 15 HÜSEYİN ÖZKAHRAMAN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
    İSTANBUL 3. Bölge 16 ERHAN BOZAN ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    İSTANBUL 3. Bölge 17 TÜLAY ATEŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İSTANBUL 3. Bölge 18 MEHTAP ALBAYRAK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 3. Bölge 19 RIZA AKPOLAT ÜNİVERSİTE TURİZMCİ
    İSTANBUL 3. Bölge 20 HÜSEYİN AYDOĞDU ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    İSTANBUL 3. Bölge 21 KEMAL ÇEBİ ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI
    İSTANBUL 3. Bölge 22 NURCAN ŞANLI YÜKSEKOKUL İŞKADINI
    İSTANBUL 3. Bölge 23 ŞAHANIM METER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 3. Bölge 24 TAŞKAN UYSAL LİSE SERBEST
    İSTANBUL 3. Bölge 25 İBRAHİM YENER ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
    İSTANBUL 3. Bölge 26 YEGÂNE GÜLEY YÜKSEK LİSANS AVUKAT
    İSTANBUL 3. Bölge 27 HÜSEYİN AKSU ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    İSTANBUL 3. Bölge 28 KEMAL DENİZ BOZKURT ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İSTANBUL 3. Bölge 29 SELAMİ DEĞİRMENCİ ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    İSTANBUL 3. Bölge 30 SELÇUK MÜSNAT HAZİNEDAR LİSE SERBEST
    İSTANBUL 3. Bölge 31 ALİ ULVİ GÖKBULAK ÜNİVERSİTE EKONOMİST

    İZMİR 1. Bölge 1 SELİN SAYEK BÖKE ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI
    İZMİR 1. Bölge 2 MUSA ÇAM ÜNİVERSİTE EĞİTİMCİ
    İZMİR 1. Bölge 3 AHMET TUNCAY ÖZKAN ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    İZMİR 1. Bölge 4 TACETTİN BAYIR LİSE İŞADAMI
    İZMİR 1. Bölge 5 ÖZCAN PURÇU ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    İZMİR 1. Bölge 6 ALİ YİĞİT LİSE İŞLETMECİ
    İZMİR 1. Bölge 7 MURAT BAKAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İZMİR 1. Bölge 8 MUHSİN KURT LİSE İŞADAMI
    İZMİR 1. Bölge 9 ALİ HIDIR ULUDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İZMİR 1. Bölge 10 EDNAN ARSLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İZMİR 1. Bölge 11 SABRİ ERGÜL ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İZMİR 1. Bölge 12 SEVDA ERDAN KILIÇ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    İZMİR 1. Bölge 13 TURGAY BOZOĞLU YÜKSEK LİSANS EKONOMİST

    İZMİR 2. Bölge 1 ZEYNEP ALTIOK ÜNİVERSİTE YAZAR
    İZMİR 2. Bölge 2 KEMAL KILIÇDAROĞLU ÜNİVERSİTE HESAP UZMANI
    İZMİR 2. Bölge 3 ZEKERİYA TEMİZEL ÜNİVERSİTE EKONOMİST
    İZMİR 2. Bölge 4 MUSTAFA ALİ BALBAY ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    İZMİR 2. Bölge 5 AYTUN ÇIRAY ÜNİVERSİTE DOKTOR
    İZMİR 2. Bölge 6 ATİLA SERTEL ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    İZMİR 2. Bölge 7 KAMİL OKYAY SINDIR ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
    İZMİR 2. Bölge 8 ALİ ENGİN ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    İZMİR 2. Bölge 9 HÜSEYİN SEZER ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    İZMİR 2. Bölge 10 ÜLKÜMEN RODOPLU ÜNİVERSİTE DOKTOR
    İZMİR 2. Bölge 11 ALİ KEMAL ELİTAŞ ÜNİVERSİTE TEKNİSYEN
    İZMİR 2. Bölge 12 TAHA OKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR
    İZMİR 2. Bölge 13 NURGÜL UÇAR AKTUĞ ÜNİVERSİTE GAZETECİ

    KAHRAMANMARAŞ 1 KAMİL DALKARA LİSE SANAYİCİ
    KAHRAMANMARAŞ 2 AYŞE NİLDEN BAYAZIT POSTALCI ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
    KAHRAMANMARAŞ 3 EYLEM ÇAĞRAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KAHRAMANMARAŞ 4 HİLMİ EMRE KAZANCI ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    KAHRAMANMARAŞ 5 KİBAR ÖZDEMİR LİSE İŞLETMECİ
    KAHRAMANMARAŞ 6 SELİM SÜMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KAHRAMANMARAŞ 7 FATİH VİCDAN LİSE MUHASEBECİ
    KAHRAMANMARAŞ 8 DURAN ÖZDAL ÜNİVERSİTE İŞADAMI

    KARABÜK 1 CEVDET AKAY YÜKSEK LİSANS İŞADAMI
    KARABÜK 2 MUSTAFA AKAY YÜKSEKOKUL GAZETECİ

    KARAMAN 1 MUSTAFA CEM KAĞNICI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    KARAMAN 2 UYGAR TALAY ÜNİVERSİTE ECZACI

    KARS 1 ZEKİ NACİTARHAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
    KARS 2 ERKAN KARAGÖZ ÜNİVERSİTE HUKUKÇU
    KARS 3 AYSEL SADAK İLTAŞ YÜKSEK LİSANS GAZETECİ

    KASTAMONU 1 AHMET CANER YENİDÜNYA ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
    KASTAMONU 2 HASAN ŞEN YÜKSEKOKUL EMEKLİ
    KASTAMONU 3 YILMAZ KARAKOÇ ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI

    KAYSERİ 1 ÇETİN ARIK YÜKSEK LİSANS DOKTOR
    KAYSERİ 2 ALİ PAŞA TAN ÜNİVERSİTE MALİYECİ
    KAYSERİ 3 AŞKIN GENÇ ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    KAYSERİ 4 FEYZULLAH KESKİN ÜNİVERSİTE SERBEST
    KAYSERİ 5 TÜLİN TEMEL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    KAYSERİ 6 MUSTAFA ASLAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KAYSERİ 7 AYHAN GÜLSOY ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    KAYSERİ 8 MUSTAFA UTKU SARI ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KAYSERİ 9 NAHİDE SEVGİ YALÇIN YÜKSEKOKUL EMEKLİ

    KIRIKKALE 1 MURAT ÇAKIRCA ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KIRIKKALE 2 ZİYA KAVLAK ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KIRIKKALE 3 HACI ARAP KARADURMUŞ YÜKSEKOKUL EMEKLİ
    KIRKLARELİ 1 TÜRABİ KAYAN ÜNİVERSİTE MİMAR
    KIRKLARELİ 2 VECDİ GÜNDOĞDU İLKOKUL ESNAF
    KIRKLARELİ 3 MEHMET TUNA SOYKAN ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ

    KIRŞEHİR 1 YILMAZ ZENGİN İLKOKUL İŞADAMI
    KIRŞEHİR 2 RİFAT ERTEM ÜNİVERSİTE NOTER

    KİLİS 1 MEHMET AKİF PERKER ÜNİVERSİTE ESNAF
    KİLİS 2 ÖKKAŞ ASLANTAŞ ORTAOKUL EMEKLİ

    KOCAELİ 1 FATMA KAPLAN HÜRRİYET ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KOCAELİ 2 HAYDAR AKAR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    KOCAELİ 3 TAHSİN TARHAN YÜKSEKOKUL İŞADAMI
    KOCAELİ 4 TURAN DUMLU ÜNİVERSİTE ECZACI
    KOCAELİ 5 CUMA KARAVAR LİSE İŞADAMI
    KOCAELİ 6 MEHMET TAMER SOLAKOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KOCAELİ 7 AYHAN MUTLU ÜNİVERSİTE DOKTOR
    KOCAELİ 8 RASİM MERİÇ ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    KOCAELİ 9 ASUDE FIRAT ÖZKAN LİSE İŞLETMECİ
    KOCAELİ 10 KEMAL NİŞANCI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    KOCAELİ 11 SABRİYE ŞAHİN LİSE EMEKLİ

    KONYA 1 MUSTAFA HÜSNÜ BOZKURT ÜNİVERSİTE DOKTOR
    KONYA 2 GÜLSÜM FİLORİNALI ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    KONYA 3 MEHMET TURGAY BİLGE ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KONYA 4 ALİ CEMAL CÖMERT ÜNİVERSİTE VETERİNER
    KONYA 5 MEHMET ALİ ÜNAL ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    KONYA 6 ALİ SAYAR ÜNİVERSİTE DOKTOR
    KONYA 7 DENİZ İNDİBİ ÇELİK ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
    KONYA 8 HÜSEYİN YAĞCI ÜNİVERSİTE TİCARET
    KONYA 9 SAİM SEZEN YÜKSEK LİSANS EMEKLİ
    KONYA 10 ALİ TEKİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    KONYA 11 MUSA GÖKÇE LİSE TEKNİSYEN
    KONYA 12 EMİNE BALIK ÜNİVERSİTE AVUKAT
    KONYA 13 MEHMET GAYRETLİ LİSE YÖNETİCİ
    KONYA 14 MEHMET TOPBAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT

    KÜTAHYA 1 ALİ FAZIL KASAP ÜNİVERSİTE DOKTOR
    KÜTAHYA 2 MEHMET AYDIN UZUN ORTAOKUL İŞADAMI
    KÜTAHYA 3 FİSUN YILDIZ LİSE EV HANIMI
    KÜTAHYA 4 İBRAHİM SOLMAZ YÜKSEK LİSANS EMEKLİ

    MALATYA 1 VELİ AĞBABA ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    MALATYA 2 HULİSİ PORGALI LİSE İŞADAMI
    MALATYA 3 BERNA KARADAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MALATYA 4 MEMBA KUŞCU ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MALATYA 5 YUSUF SÜRÜCÜ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MALATYA 6 ETEM KÖRÜKMEZ LİSE İŞADAMI

    MANİSA 1 ÖZGÜR ÖZEL ÜNİVERSİTE ECZACI
    MANİSA 2 MAZLUM NURLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MANİSA 3 TUR YILDIZ BİÇER ÜNİVERSİTE DOKTOR
    MANİSA 4 MUSTAFA BAŞGÜLŞEN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    MANİSA 5 SABRİ TEMEL LİSE ESNAF
    MANİSA 6 SAKİNE ÖZ ÜNİVERSİTE MİMAR
    MANİSA 7 ABDULLAH SAKA ÜNİVERSİTE MALİ MÜŞAVİR
    MANİSA 8 HASAN ÖREN LİSE İŞADAMI
    MANİSA 9 SANİYE AĞGÜL ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

    MARDİN 1 MEHMET ÇİFTSÜREN LİSE ESNAF
    MARDİN 2 MUHAMMED OLĞAÇ ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
    MARDİN 3 ÖZLEM KARAMAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ
    MARDİN 4 MEHMET FIRAT İNAL ÜNİVERSİTE SERBEST
    MARDİN 5 HAMZE EFE İLKOKUL EMEKLİ
    MARDİN 6 AYDIN PAKSAK ORTAOKUL ESNAF

    MERSİN 1 HÜSEYİN ÇAMAK ÜNİVERSİTE DOKTOR
    MERSİN 2 DURMUŞ FİKRİ SAĞLAR ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ
    MERSİN 3 AYTUĞ ATICI ÜNİVERSİTE DOKTOR
    MERSİN 4 MUSTAFA BAYSAN LİSE SANAYİCİ
    MERSİN 5 SERDAL KUYUCUOĞLU YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
    MERSİN 6 SİBEL GAZİ TABEL YÜKSEK LİSANS ŞEHİR PLANCISI
    MERSİN 7 EBRU ÇALIŞKAN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MERSİN 8 SEYİT ÖZANANAR ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    MERSİN 9 ALİ KOÇ ORTAOKUL İŞADAMI
    MERSİN 10 NEVİN ZAİMOĞLU ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MERSİN 11 CELAL ÇELİK YÜKSEK LİSANS EMEKLİ

    MUĞLA 1 AKIN ÜSTÜNDAĞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MUĞLA 2 ÖMER SÜHA ALDAN ÜNİVERSİTE HUKUKÇU
    MUĞLA 3 NURETTİN DEMİR ÜNİVERSİTE DOKTOR
    MUĞLA 4 BURAK ERBAY ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MUĞLA 5 EMRAH DOĞU ORTAOKUL TURİZMCİ
    MUĞLA 6 SÜLEYMAN GİRGİN ÜNİVERSİTE İŞÇİ

    MUŞ 1 ŞEMSETTİN ONULER LİSE ESNAF
    MUŞ 2 FEVZİ GÜMÜŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    MUŞ 3 YILDIRIM PAÇAL LİSE SERBEST

    NEVŞEHİR 1 HİLMİ BÜLENT TEKİNER ÜNİVERSİTE SERBEST
    NEVŞEHİR 2 CUMA YORGANCI ÜNİVERSİTE DOKTOR
    NEVŞEHİR 3 OSMAN FAHRİ ERTİK ÜNİVERSİTE EMEKLİ

    NİĞDE 1 DOĞAN ŞAFAK ÜNİVERSİTE TURİZMCİ
    NİĞDE 2 SEVGİ ÖZBEK ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
    NİĞDE 3 RAMAZAN ERTAN LİSE İŞADAMI

    ORDU 1 SEYİT TORUN ÜNİVERSİTE İKTİSATÇI
    ORDU 2 MUSTAFA ADIGÜZEL ÜNİVERSİTE DOKTOR
    ORDU 3 İDRİS YILDIZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ORDU 4 İSA YAZICI LİSE İŞLETMECİ
    ORDU 5 OSMAN GÜNGÖR YÜKSEKOKUL İŞADAMI

    OSMANİYE 1 NİHAT ÇERÇİ YÜKSEK LİSANS ÖĞRETMEN
    OSMANİYE 2 MURAT KOLUÇOLAK YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
    OSMANİYE 3 SERPİL DÜZGÜN LİSE EV HANIMI
    OSMANİYE 4 HATİCE ERDUR YÜKSEKOKUL EMEKLİ

    RİZE 1 KENAN BIYIK ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    RİZE 2 TAHSİN OCAKLI ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    RİZE 3 CANDAN EYÜBOĞLU ÜNİVERSİTE EMEKLİ

    SAKARYA 1 ENGİN ÖZKOÇ ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    SAKARYA 2 HÜSEYİN AVNİ ŞAHİN LİSE MÜTEAHHİT
    SAKARYA 3 ERDOĞAN ISIR ÜNİVERSİTE ESNAF
    SAKARYA 4 AYHAN BAL ÜNİVERSİTE SERBEST
    SAKARYA 5 ELİF ASİYE BAŞER YÜKSEK LİSANS ULUSLARARASI İLİŞKİLER
    SAKARYA 6 AYŞE KILIÇ ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    SAKARYA 7 ENİS CEYLAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS

    SAMSUN 1 KEMAL ZEYBEK LİSE İŞADAMI
    SAMSUN 2 HAYATİ TEKİN ÜNİVERSİTE MİMAR
    SAMSUN 3 NESLİHAN HANCIOĞLU ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    SAMSUN 4 MÜŞFİK VEYSEL ERDOĞAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    SAMSUN 5 ŞABAN SEVİNÇ ÜNİVERSİTE GAZETECİ
    SAMSUN 6 FATMA NECİLE ÇOKAY ÜNİVERSİTE DİŞ HEKİMİ
    SAMSUN 7 ATIF TOMRUKÇU YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
    SAMSUN 8 ŞEVKİ YILMAZ İLKOKUL MÜTEAHHİT
    SAMSUN 9 MEHMET ATALAY ÜNİVERSİTE YÖNETİCİ

    SİİRT 1 FIRAT SOYSAL LİSE SERBEST
    SİİRT 2 CİNDİ EREN LİSE EMEKLİ
    SİİRT 3 KAMİLE BALCI LİSE ANTRENÖR

    SİNOP 1 BARIŞ KARADENİZ ÜNİVERSİTE EKONOMİST
    SİNOP 2 MUSTAFA ACUN LİSE EMEKLİ

    SİVAS 1 ALİ AKYILDIZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    SİVAS 2 HAYDAR GÖLBAŞI YÜKSEK LİSANS ÖĞRETİM ÜYESİ
    SİVAS 3 ULAŞ KARASU ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    SİVAS 4 BAKİ ÇOBAN ÜNİVERSİTE DOKTOR
    SİVAS 5 İSMAİL ŞAHİN ÜNİVERSİTE AVUKAT

    ŞANLIURFA 1 ALİ MURAT BUCAK LİSE TİCARET
    ŞANLIURFA 2 HASAN OĞUL ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
    ŞANLIURFA 3 RESUL BEBE ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
    ŞANLIURFA 4 SEDAT SAĞIR ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    ŞANLIURFA 5 İSMAİL BAHÇACI ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    ŞANLIURFA 6 MAHMUT HAN ŞAHİN LİSE SERBEST
    ŞANLIURFA 7 AKİLE YEKTAŞ LİSE HEMŞİRE
    ŞANLIURFA 8 MUZAFFER YİĞİTBAŞI LİSE GAZETECİ
    ŞANLIURFA 9 KEMAL EŞSİZ LİSE ESNAF
    ŞANLIURFA 10 AHMET HELVACI LİSE SERBEST
    ŞANLIURFA 11 LÜTFÜ KÜÇÜKBAYRAK LİSE ÇİFTÇİ
    ŞANLIURFA 12 CANER ÇAMLIBEL ORTAOKUL SERBEST

    ŞIRNAK 1 ABDULLAH GÜKÇE ORTAOKUL SERBEST
    ŞIRNAK 2 AGİT AYKUT İLKOKUL SERBEST
    ŞIRNAK 3 HAVA ADİYAMAN İLKOKUL EV HANIMI
    ŞIRNAK 4 ŞAHİN ZİREK İLKOKUL SERBEST

    TEKİRDAĞ 1 FAİK ÖZTRAK ÜNİVERSİTE EKONOMİST
    TEKİRDAĞ 2 CANDAN YÜCEER ÜNİVERSİTE DOKTOR
    TEKİRDAĞ 3 EMRE KÖPRÜLÜ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    TEKİRDAĞ 4 İLHAMİ ÖZCAN AYGUN YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
    TEKİRDAĞ 5 ARZU MANDALI SUCU YÜKSEK LİSANS YÖNETİCİ
    TEKİRDAĞ 6 ŞERAFETDİN TERZİ ÜNİVERSİTE EMEKLİ

    TOKAT 1 ORHAN DÜZGÜN ÜNİVERSİTE DOKTOR
    TOKAT 2 GÜLPERİ COŞAR ÜNİVERSİTE EMEKLİ
    TOKAT 3 MİNE BAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    TOKAT 4 SİNAN YAVUZ YAVAŞ YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
    TOKAT 5 TAHİR YILDIRIM LİSE EMEKLİ

    TRABZON 1 HALUK PEKŞEN ÜNİVERSİTE AVUKAT
    TRABZON 2 ALİ TÜREN ÖZTÜRK YÜKSEK LİSANS MÜHENDİS
    TRABZON 3 AHMET KAYA ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    TRABZON 4 MURAT ÖZÇİLİNGİR ÜNİVERSİTE ESNAF
    TRABZON 5 YAVUZ KARAN ÜNİVERSİTE İŞLETMECİ
    TRABZON 6 MUSTAFA AYDIN ÜNİVERSİTE UZMAN

    TUNCELİ 1 SANİYE BARUT ÜNİVERSİTE AVUKAT
    TUNCELİ 2 GÜRSEL EROL LİSE SERBEST

    UŞAK 1 ÖZKAN YALIM LİSE SERBEST
    UŞAK 2 İSMET AKIN ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    UŞAK 3 MUSTAFA AYDIN ÜNİVERSİTE VETERİNER

    VAN 1 NADİR KARTAL ÜNİVERSİTE ECZACI
    VAN 2 ERKAN NÜKTE ÜNİVERSİTE ECZACI
    VAN 3 GÜRGİN ASLAN YÜKSEKOKUL TEKNİKER
    VAN 4 HATİCE GÜLENOĞLU LİSE SERBEST
    VAN 5 GÜLCAN İNCE LİSE SERBEST
    VAN 6 HAYRULLAH IRTAK LİSE ESNAF
    VAN 7 ABUBEKİR YEŞİLOVA ÜNİVERSİTE SOSYOLOG
    VAN 8 MUHTAR ERDOĞAN LİSE SERBEST

    YALOVA 1 MUHARREM İNCE ÜNİVERSİTE ÖĞRETMEN
    YALOVA 2 MURAT OCAK ORTAOKUL SERBEST

    YOZGAT 1 HASAN ASLAN NURDOĞDU ÜNİVERSİTE İŞADAMI
    YOZGAT 2 ZEYNEP KILINÇARSLAN LİSE İŞKADINI
    YOZGAT 3 GÜLHANIM CEYLAN YÜKSEKOKUL EMEKLİ
    YOZGAT 4 HATİCE AÇIKGÖZ LİSE EV HANIMI

    ZONGULDAK 1 ŞERAFETTİN TURPCU ÜNİVERSİTE MİMAR
    ZONGULDAK 2 ÜNAL DEMİRTAŞ ÜNİVERSİTE AVUKAT
    ZONGULDAK 3 DENİZ YAVUZYILMAZ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS
    ZONGULDAK 4 HARUN AKIN LİSE İŞADAMI
    ZONGULDAK 5 ALİ İHSAN KÖKTÜRK ÜNİVERSİTE AVUKAT

  2. #2
    - Çevrimdışı
    Onursal Üye
    Üyelik tarihi
    Nov 2005
    Nerden
    Uzay:))
    Burç:
    Kova
    Cinsiyet
    Erkek
    Yaş
    42
    Mesaj
    11.460
    Blog Mesajları
    33
    Rep Gücü
    93742

    HDP'nin milletvekili aday listesi

    İşte HDP'nin milletvekili aday listesi:

    ADANA
    1) RIDVAN TURAN
    2) MERAL DANIŞ BEŞTAŞ
    3) VEDAT ÖZKAN
    4) BEYHAN GÜNYELİ
    5) TUGAY BEK
    6) HATİCE KAVRAN
    7) BARIŞ KARABIYIK
    8) FERİDE PEYNİRCİ
    9) İSMAİL BAŞARAN
    10) NEFİSE BALYEMEZ
    11) REŞİT ERTAŞ,
    12) KADER DUMAN
    13) HIDIR KOLUMAN
    14) FEYRUZE GÜMÜŞ

    ADIYAMAN
    1) BEHÇET YILDIRIM
    2) YASİN TAHTA
    3) AYTEN YILMAZ
    4) FERHAT TEMEL
    5) BİRSEN TUNÇ

    AFYON
    1) REMZİ YAŞAR DİKMENYILDIZ
    2) CAVİDAN NİZAMOĞLU
    3) MUSTAFA KOÇER
    4) MÜGE YAMANYILMAZ
    5) HASAN KOÇAK

    AĞRI
    1) LEYLA ZANA
    2) BERDAN ÖZTÜR
    3) DİRAYET TAŞDEMİR
    4) MEHMET EMİN İLHAN

    AMASYA
    1) ÇİĞDEM ATALAY
    2) NURETTİN ALKAN
    3) MUSTAFA IRMAK

    ANKARA 1. BÖLGE
    1) SIRRI SÜREYA ÖNDER
    2) SERKAN ÖZKAN,
    3) SONGÜL EROL ABDİL
    4) PERİHAN KİRAZ
    5) FİRDEVS KANTAR
    6) CELAL DEMİR
    7) ZELAL DENİZ DEMİR
    8) MEHMET TEKİN OKAY
    9) İSMİHAN SARI ATEŞ
    10) BURCU YILDIRIM
    11) BÜLENT DURUKAN
    12) NURSEL GÜVENDİR
    13) EMİN ÇARBOĞA
    14) SÜNDÜZ KELEŞ
    15) HÜSEYİN ATEŞ
    16) AHMET DEMİREL
    17) NAZİK KILIÇ
    18) ABDULKANİ TATLISU

    ANKARA 2. BÖLGE
    1) MAHMUT MENDUH UYAN
    2) GÜLSEN ÜLKER
    3) AYDIN ÇUBUKÇU
    4) NURSEL ÖZTÜRK
    5) REMZİYE GÜÇLÜ
    6) İSMET YALÇINKAYA
    7) İLKNUR YILMAZ
    8) KAMBER ATEŞ
    9) MEHTAP ÖZKAN DELİDUMAN
    10) ORHAN ÇELEBİ
    11) MÜNİBE KOÇ
    12) GÜLİSTAN AYDOĞDU
    13) ŞERİF OTİ
    14) DİLEK ERTÜRK

    ANTALYA
    1) SARUHAN OLUÇ
    2) DENİZ YILDIRIM
    3) NURAY ERÇAĞAN
    4) HADİ CİN
    5) AYSEL İBİLİ
    6) İSHAK KAHRAMAN
    7) GÜLKIZTÜRKDOĞAN
    8) ATALAY METE
    9) İLKİN MANYA
    10) HASAN KIYAFET
    11) LEYLA RUKEN YOLCU
    12) SAVAŞ SEZGİN
    13) SONGÜL ŞARKLI

    ARDAHAN

    1) TAŞKIN AKTAŞ
    2) ARZU MOCO

    ARTVİN
    1 RECEP DEMİRCİ
    2) CELAL OSMANAĞAOĞLU

    AYDIN
    1) FİLİZ KOÇALİ
    2) MUZAFFER YÖNDEM
    3) SEVAY AKKAN AÇICI
    4) NAZLI BOZA KİBAR
    5) MAHMUT NACAR
    6) DERVİŞ PEKER
    7) AYFER DEMİRER

    GAZİANTEP
    1) CELAL DOĞAN
    2) MAHMUT TOĞRUL
    3) GÜLSEREN KOCAER
    4) FATOŞ ÇETİNKAYA
    5) BERİVAN ÖZPOLAT
    6) OSMAN DEMİRCİ
    7) TUĞÇE ÖZSOY
    8) MAHMUT FERMANOĞLU
    9) GÜZEL KOÇ
    10) DİLEK BÜYÜKKAYA
    11) MACİT BOZKURT
    12) M.NURİ DENEK

    AKSARAY
    1) BİRCAN DUMAN
    2) İSMAİL DOYGUN

    BARTIN
    1) DİREN CEVAHİR ŞEN
    2) SİNAN ÇOKSU

    BALIKESİR
    1) CEFER ÇELİK
    2) BEDRİ ARIK
    3) ESENGÜL BEŞLİ
    4) A.ZEKİ AÇIKGÖZ
    5) AYŞE IŞIK
    6) ŞUAYİP ÇETİN
    7) HAYRETTİN ŞEN
    8) FARUK NAFİZ SAYIN

    BAYBURT
    1) ABDULKADİR CANALIR
    2) MERCAN CEVAHİR

    BATMAN
    1) ALİ ATALAN
    2) SAADET BECERİKLİ
    3) AYŞE ACAR BAŞARAN
    4) HASAN YAĞIZ

    BİLECİK
    1) PERİHAN KARAKOÇ
    2) ÖMER EGE

    BİNGÖL
    1) HİŞYAR ÖZSOY
    2) SERHAT GÜMÜŞ
    3) SEVGİ ÖĞÜNÇ

    BİTLİS
    1) MİZGİN IRGAT
    2) MAHMUT CELADET GAYDALI
    3) OSMAN FATİH ŞANLI

    BOLU
    1) NEVZAT SANCAK
    2) NUR TÜRK
    3) GÜNER YAVUZ

    BURDUR
    1) CELAL ÇİÇEK
    2) BETÜL TAYLAN
    3) TANER TAŞ

    BURSA
    1) ASİYE KOLÇAK
    2) METİN KILIÇ
    3) HÜSEYİN ARMAĞAN
    4) CEYLAN EROL
    5) ŞAHİN AKIN
    6) FATMA ÖZEN ÇERENÇE
    7) MEHMET DENİZ BÜYÜK
    8) RÜSTEM AVCI
    9) HATİCE ATEŞ
    10) ALİ DAĞ
    11) BİRGÜL ASENA HIZAL
    12) ŞENOL GÜL
    13) MÜNESRA GEÇİMLİ
    14) BERTAL CAMKIRAN
    15) GURBET ÇELİK
    16) RAHİM DEDE
    17) NURİ BAYGINDIR
    18) MEHMET ERDOĞAN

    ÇANAKKALE
    1) ÖZLEM ERGÜN AÇANAL
    2) MİHRİMAN ŞAH
    3) ERGÜN FİDAN
    4) LEYLA YAVUZ

    ÇANKIRI
    1) SELFİNAZ GÖÇMEZ
    2) HÜSEYİN KARAKAŞ

    ÇORUM
    1) MUHARREM ÖZÜNEL
    2) ÜMİT KÜÇÜKBAYATLI
    3) MELİHA ÜŞÜDÜR
    4) HASİBE BEYAZ

    DENİZLİ
    1) PERİHAN ÜGE
    2) AHMET TURHAN
    3) EMİNE YALÇIN
    4) DİLAVER SENEM
    5) AYFER İNAN
    6) YUNUS ÖZDEMİR
    7) ÖZGÜR ÇAVUŞOĞLU

    TUNCELİ
    1) ALİCAN ÖNLÜ
    2) EDİBE ŞAHİN

    DİYARBAKIR
    1) İDRİS BALUKEN
    2) NURSEL AYDOĞAN
    3) NİMETULLAH ERDOĞMUŞ
    4) FELEKNAS UCA
    5) ALTAN TAN
    6) ÇAĞLAR DEMİREL
    7) ZİYA PİR
    8) İMAM TAŞÇIER
    9) SİBEL YİĞİTALP
    10) ADNAN CENGİZ
    11) NESRİN HİLAL ŞANLI

    DÜZCE
    1) YÜKSEL BUDAK
    2) ALİ ŞEKER
    3) ABDURRAHMAN OĞUZ

    EDİRNE
    1) HÜLYA YER
    2) HASAN ŞİMŞEK
    3) SEDAT ZIMBA

    ELAZIĞ
    1) ORHAN DEMİRBAĞ
    2) TÜRKAN BİNGÖL
    3) ALİ CEMAL ZÜLFİKAR
    4) ABDULLAH KARAHAN

    ERZİNCAN
    1) EROL AĞDAŞ
    2) FATİMA TURAN

    ERZURUM
    1) SEHER AKÇINAR BAHA
    2) KAMİL AYDIN
    3) ŞİYAR ASLAN
    4) DİLİN BİNGÖL
    5) HELİN AKIN
    6) CANŞAH ÇELİK

    ESKİŞEHİR
    1) METE GÜRSOY
    2) RUKİYE GÜVEN
    3) HASAN HÜSEYİN KARABULUT
    4) GÜLSER ŞENŞAFAK
    5) CEREN GÖKÇE
    6) BARIŞ SULU

    GİRESUN
    1) FİLİZ ÇAKIR
    2) NALAN COŞKUN
    3) KAZIM YAMAN
    4) MUSTAFA YUSUFOĞLU

    GÜMÜŞHANE
    1) HAYATİ GÜNAL

    HAKKARİ
    1) SELMA IRMAK
    2) NİHAT AKDOĞAN
    3) ABDULLAH ZEYDAN

    HATAY
    1) SEMİR ÖZTOPRAK
    2) NİHAT ERASLAN
    3) HİLMİYE KIZILAY
    4) KEREM NALBANT
    5) SEYHAN NURAL
    6) ARİFE AYMAZ
    7) ŞİRİN NUR VURAL
    8) BEKİR SOYLU
    9) A.KADİR ASLAN
    10) PERİ ÇİFTÇİ

    IĞDIR
    1) MEHMET EMİN ADIYAMAN
    2) KIZNAS TÜRKALİ

    ISPARTA
    1) HAZNE ARSLAN
    2) ÖMER KARTAL
    3) GÖZDE KAYA
    4) HACER ERTÜRK

    İSTANBUL 1. BÖLGE
    1) SELAHATTİN DEMİRTAŞ
    2) HÜDA KAYA
    3) ERDAL ATAŞ
    4) SERPİL KEMALBAY
    5) ABDULLAH BÜLENT ULUER
    6) HASAN GÜLÜM-PARTİZAN
    7) NURİYE AVŞAR
    8) NİLGÜN ONGAN
    9) KEMAL PEKÖZ
    10) SEZİN UÇAR
    11) MURAT MIHÇI-ERMENİ
    12) SEMRA GÜVEN ALKAN
    13) MUSA PİROĞLU- ENGELLİ
    14) HÜRRİYET ÖZÇELİK
    15) ÇAĞDAŞ KÜÇÜKBATTAL
    16) ÜMİDE AYSU
    17) ABDULBAKİ BOĞA
    18) SÜHEYLA İNAL
    19) ALTAN AÇIKDİLLİ
    20) NURHAN YILDIRIM
    21) CEMAL ÇOBAN
    22) FİLİZ YALÇIN-ENGELLİ
    23) ÖMER AŞKARA
    24) NECMİYE GÜNEŞ
    25) AHMET AYDIN
    26) SEMİHA AYŞE ÖKTEN STULLTHOFF
    27) HASAN HÜSEYİN KÜÇÜKAYDIN
    28) BESTE KAPLAN
    29) FATMA SAYGILI
    30) AYŞEGÜL ŞEREFHANOĞLU
    31) ERMAN ASUMAN ERGİN

    İSTANBUL 2. BÖLGE
    1) TURGUT ÖKER
    2) FİLİZ KERESTECİOĞLU
    3) SEZAİ TEMELLİ
    4) ŞERİFE ERBAY
    5) SALİH ŞAHİN
    6) ARİFE ÇINAR
    7) TAHSİN YEŞİLDERE
    8) GÜLSÜM AĞAOĞLU
    9) DENİZ ZARAKOLU
    10) FLOR ULUK BENLİ
    11) EMİNE GÜNGÖR ÖZTÜRK
    12) EYÜP GÜNEYSEL
    13) FATMA ÖZDEMİR
    14) ABDULLAH BARAN
    15) MELİHA VARIŞLI
    16) MEHMET SALTOĞLU
    17) ELİF ŞAHSIN SIRLIOĞLU
    18) HIDIR KARADAŞ
    19) İNCİSEL ALPTEKİN
    20) SABRİ GÜL-EMEP
    21) SAİME OĞUZHAN
    22) FERİDE ELÇİN
    23) BARIŞ KOÇAK
    24) DİLBER KOÇAK
    25) MELTEM TÖKER

    İSTANBUL 3. BÖLGE
    1) PERVİN BULDAN
    2) KARABET PAYLAN
    3) LEVENT TÜZEL
    4) ALİ KENANOĞLU
    5) BEYZA ÜSTÜN
    6) AYŞE BERKTAY
    7) KEMAL PARLAK
    8) ABDULHEKİM DAŞ
    9) ZEHRA ŞAHİN
    10) ŞEFİKA GÜRBÜZ
    11) HALİME YAVUZ
    12) EYÜP ERSÖNMEZ
    13) HÜLYA İMAK
    14) FIRAT EPÖZDEMİR
    15) FATMA BEYHAN EROĞLU ER EYÜPOĞLU
    16) M.ŞERİF ÖNER
    17) NAZİRE GÜNEŞ
    18) YAKUP MAVZER
    19) ELİF BULUT
    20) SEVGİ YALÇIN
    21) SUNER SAKÇI
    22) DİLEK SULTAN NAYMAN
    23) ERKAN METİN
    24) NERGİZ VASFİOĞLU
    25) ERHAN DAŞKAYA
    26) BURCU DEMİRBAŞ
    27) ABDULCELİL ÖZTEKİN
    28) CEMİLE AKGÜN
    29) HÜLYA BAYRAM
    30) MEHMET TORUŞ
    31) HALİL SAVDA

    İZMİR 1.BÖLGE
    1) ERTUĞRUL KÜRKÇÜ
    2) FERHAN ADEMHAN
    3) PINAR AYDINLAR
    4) MUSTAFA YALÇINER
    5) AYŞE ERKEK
    6) BAHATTİN CANBEYLİ
    7) AHMET ÖNERGE
    8) HÜLYA GÜLGÖR
    9) MELİKE ARI
    10) BAYRAM ERCAN
    11) ÜLKÜ YALÇINKAYA
    12) AYŞE FIRTINA ÖZEN
    13) KAMİL AĞAOĞLU

    İZMİR 2.BÖLGE
    1) MÜSLÜM DOĞAN
    2) EYLEM YILDIZ
    3) ZEKİ GÜL
    4) PINAR TÜRK
    5) İBRAHİM AKIN
    6) SEMRA UZUNOK
    7) BERRİN ESİN KAYA
    8) SÜLEYMAN GÜNDÜZ
    9) DİLEK BAKIŞ
    10) ÖZER AKDEMİR
    11) SİNAN UĞUR
    12) ŞEHNAZ BABA AKTAŞ
    13) HAMDİ ÖZTÜRK

    KARS
    1) AYHAN BİLGEN
    2) ŞAFAK ÖZANLİ
    3) ÖNDER FİDANVAY

    KASTAMONU
    1) HAMZA ÖZKAN
    2) HÜSEYİN GÖKOĞLU
    3) ZEYNEP ÖZKAN

    KAYSERİ
    1) SULTAN GÜNEŞ ÖZCAN
    2) DAĞISTAN BUDAK
    3) NURAN ERGEN
    4) HASAN DAŞKIN
    5) GÜZEL ÖZDEN
    6) KENAN MARAŞLI
    7) SÜLEYMAN GÖKALP-İLK AMED
    8) DERVİŞ KABAK-İLK ADIYAMAN
    9) ETHEM KAVAK

    KIRKLARELİ
    1) EMİNE NİLÜFER ATAMAN
    2) MEHMET BOZTEMİR
    3) MUZAFFER KAYA

    KIRŞEHİR
    1) ONUR ŞAHİN
    2) AYŞE MERVA AYTEMUR

    KOCAELİ
    1) ALİ HAYDAR KONCA
    2) AYFER KOÇAK
    3) GÜNER KİZİR
    4) DİLBER ÖRNEK
    5) İBRAHİM ERGİN
    6) SEVDA ÖZER
    7) SİNAN ODABAŞI
    8) AYTEN YILMAZ
    9) HASAN AVŞİN
    10) BEDİHA SALHAN
    11) AHMET OKUYUCULAR

    KÜTAHYA
    1) AHMET TOPRAK
    2) NERMİN BİRGÜL HAKAN
    3) METİN ÖGE-EMEP
    4) AYSUN ÇELİK

    KONYA
    1) BATTAL ODABAŞI
    2) SERAP KAYA
    3) HÜSEYİN ÖZKAN
    4) ŞAZİYE ŞENER
    5) NİHAL ALAYDIN
    6) ADNAN SEYHAN
    7) EYLEM ALMAS
    8) KAMURAN TEKİN
    9) GÜLÇİN KÖNEŞ
    10) İBRAHİM CAN
    11) GÜNAY SAĞIR
    12) SAMİ ACAR
    13) OSMAN ÇELİK
    14) BÜLENT ÖRÜNÇ

    KARAMAN
    1) HÜSEYİN MERTOĞLU
    2) SİBEL ÇELİK

    KIRIKKALE
    1) ABDULLAH KOÇ
    2) FULYA ALİKOÇ
    3) AYŞE DURMUŞ

    KARABÜK
    1) MÜŞERREF SERAP YOLCU
    2) SADIK UÇAL

    KİLİS
    1) KASIM KISA
    2) TÜLAY SARI KABADAYI

    KAHRAMANMARAŞ
    1) AZİZ TUNÇ
    2) AYŞENUR VAİZOĞLU
    3) İBRAHİM ÇİÇEK
    4) SİBEL IŞIK
    5) EMRE GENÇ
    6) MERYEM YILDIZ
    7) İBRAHİM ŞAHİNDAL
    8) SÜLEYMAN DEPREM

    MALATYA
    1) AYDIN ERDOĞAN
    2) PERİHAN YÜCEKAYA
    3) AHMET AKAR
    4) LATİFE ULUTAŞ
    5) BETÜL KURNAZ KILIÇ
    6) NECDET BALİ

    MANİSA
    1) ALİ AFATLI
    2) SİBEL GENÇ
    3) MEJDEL ACAR
    4) MEHMET TARLABÖLEN
    5) ABİDİN BAŞBOĞA
    6) GÜLSEREN ONGUN
    7) MUSTAFA YILDIRIM POLAT
    8) CUMALİ YILDIZ
    9) İHSAN ÇAÇA

    MARDİN
    1) MİTHAT SANCAR
    2) GÜLSER YILDIRIM
    3) EROL DORA
    4) MEHMET ALİ ASLAN
    5) ENİSE GÜNEYLİ
    6) NURULLAH GÖRHAN

    MERSİN
    1) DENGİR MİR MEHMET FIRAT
    2) ÇİLEM KÜÇÜKKELEŞ ÖZ
    3) ALİ TANRIVERDİ
    4) ÖZLEM ŞEN
    5) NURSEL DEMİR
    6) MAHMUT KARABULUT
    7) HİLAL KARAHAN-SYKP
    8) NAZIM ASLAN
    9) MEHMET TAŞÇI
    10) ŞİLAN AYDIN ÜZGEÇ
    11) MÜSLÜM TANK

    MUĞLA
    1) HÜRRİYET KARADENİZ
    2) MEHMET POLAT
    3) NURHAYAT TEKGÜL
    4) KAMURAN RESULOĞULLARI
    5) AYLA APLEYLA (SYKP)
    6) MEHMET EMİN GERS

    MUŞ
    1) BURCU ÇELİK
    2) AHMET YILDIRIM
    3) MENSUR IŞIK

    NEVŞEHİR
    1) METE PAK
    2) FUNDA TEMEL
    3) BEKİR FUAT AKBAL

    NİĞDE
    1) CAFER KILIÇ
    2) İPEK EKREM

    ORDU
    1) AHMET CEVAT GÜNEY
    2) CAHİT ONGUNYURT
    3) GÜNGÖR ATAŞ
    4) TURAN BAYRAK
    5) GÜVEN ATABEY

    OSMANİYE
    1) AHMET ŞAKİR
    2) YÜKSEL TECİK
    3) SİNAN KORKMAZ
    4) FATMA SEREZLİ

    RİZE
    1) NECMETTİN DURMUŞ
    2) SELDA KARAFAZLI KURŞUN
    3) TURGAY KÖSE

    SAKARYA
    1) NESLİN GÜMÜŞ
    2) CENGİZ TOPBAŞLI
    3) LEYLA KIZIL
    4) CUMHUR ATAY
    5) AYŞEGÜL ALTINTAŞ
    6) AYDIN KINAY
    7) TÜLAY DEMİRTAŞ

    SAMSUN
    1) ALP ALTINÖRS
    2) MAKBULE EFE BAYSAL
    3) İLHAN CÜRE
    4) SAİT KOCAMAN
    5) AHMET ÇAĞIN
    6) EMİNE ÇEPNİ
    7) TARIK TOPÇU
    8) SALİHA ALACA
    9) ERDAL YÜKSEL

    SİİRT
    1) KADRİ YILDIRIM
    2) HATİCE SEVİM TEKİN
    3) İSMAİL AYDIN

    SİNOP
    1) CEMİL YILDIZ
    2) AYŞEGÜL KAFKAS

    SİVAS
    1) DURSUN YILDIZ
    2) ŞAHTURNA AĞDAŞAN
    3) MEVLÜDE ACAR
    4) CEVAT AKTAŞ
    5) YAŞAR VURAL

    ŞIRNAK
    1) FAYSAL SARIYILDIZ
    2) LEYLA BİRLİK
    3) FERHAT ENCÜ
    4) AYCAN İRMEZ

    TEKİRDAĞ
    1) ERDAL AVCI
    2) SEVGİ EVREN
    3) SABRİ TOPÇU
    4) HİLAL CİVİL
    5) ELİF GÜLER
    6) LOKMAN TEKİN

    TOKAT
    1) MURAT TOPRAK
    2) BAHAR ÖZER
    3) ERKAN KESKİN
    4) GÜLCAN GÜMÜŞ

    TRABZON
    1) HÜSEYİN TAKA
    2) MUAMMER CELEP
    3) MEHMET MUSTAFA OLCAYTO
    4) TURAN ÇAVUŞOĞLU
    5) NURETTİN KARADENİZ

    ŞANLIURFA
    1) OSMAN BAYDEMİR
    2) DİLEK ÖCALAN
    3) İBRAHİM AYHAN
    4) LEYLA GÜVEN
    5) ZİYA ÇALIŞKAN
    6) YASİN BATAN
    7) GÜLCAN AVCI
    8) SERHAT DİCLE YÜKSEL
    9) HADLE UĞUR
    10) RASİM ÇAKMAK
    11) YAĞMUR AKAY
    12) AYŞE DOĞAN

    UŞAK
    1) ESENGÜL DEMİR
    2) MUSTAFA KIZILDAĞ
    3) SEYİTHAN YETKİN

    VAN
    1) FİGEN YÜKSEKDAĞ
    2) LEZGİN BOTAN
    3) YURDUSEV ÖZSÖKMENLER
    4) ADEM ÖZCANER
    5) TUBA HEZER
    6) MUSA İTAH
    7) REMZİ ÖZGÖKÇE
    8) YELİZ YILDIRIM

    YALOVA
    1) NİZAMETTİN ÖZTÜRK
    2) AYNUR ERBAY

    YOZGAT
    1) ALİ ALBOSTANLI
    2) ŞÜKRÜ ALMAZ
    3) ÇİĞDEM SARIOĞLU
    4) ÖZGÜR ŞEREF

    ZONGULDAK
    1) ALİ TOPALOĞLU
    2) SONGÜL ZÜLEYHA TATLI
    3) FAHRİ BOZBAŞ
    4) İSMAHAN TOPRAK YAŞAR
    5) BEDİRHAN GÜNEŞ

  3. #3
    - Çevrimdışı
    Onursal Üye
    Üyelik tarihi
    Nov 2005
    Nerden
    Uzay:))
    Burç:
    Kova
    Cinsiyet
    Erkek
    Yaş
    42
    Mesaj
    11.460
    Blog Mesajları
    33
    Rep Gücü
    93742

    MHP'nin milletvekili aday listesi

    İşte MHP'nin milletvekili aday listesi

    Ekmeleddin İhsanoğlu İstanbul 2. Bölge 1. Sıradan aday oldu.
    Meral Akşener 3. Bölge 1. Sıra'dan
    Semih Yalçın 1. Bölge 1. Sıra'dan
    Durmuş Yılmaz Uşak 1. Sıra'dan
    Tuğrul Türkeş Ankara 1. Bölge 1. Sıra'dan
    Koray Aydın Trabzon 1. Sıra'dan








  4. #4
    - Çevrimdışı
    Onursal Üye
    Üyelik tarihi
    Nov 2005
    Nerden
    Uzay:))
    Burç:
    Kova
    Cinsiyet
    Erkek
    Yaş
    42
    Mesaj
    11.460
    Blog Mesajları
    33
    Rep Gücü
    93742

    Ak Parti'nin milletvekili aday listesi

    İşte Ak Parti'nin milletvekili aday listesi

    Ankara 1. Bölge
    1- YALÇIN AKDOĞAN
    2- AHMET GÜNDOĞDU
    3- ALİ İHSAN ARSLAN
    4- JÜLİDE SARIEROĞLU
    5- MURAT ALPARSLAN
    6- ERTAN AYDIN
    7- TÜLAY SELAMOĞLU
    8- FATİH ŞAHİN
    9- MEHMET EMİN ZARARSIZ
    10- HASAN ALBAYRAK
    11- ERCAN KINACI
    12- BARIŞ AYDIN
    13- MURAT KÖSE
    14- HASAN KARAGÖZ
    15- HATİCE DEMİRTAŞ
    16- HAYDAR ŞAHİN
    17- FATMA COŞAR KARACAN
    18- MEHMET ALİ CANLI

    Ankara 2. Bölge
    1- EMRULLAH İŞLER
    2- AHMET İYİMAYA
    3- LÜTFİYE SELVA ÇAM
    4- VEDAT BİLGİN
    5- AYDIN ÜNAL
    6- AYHAN YILMAZ
    7- MAHMUT SAMİ MALLI
    8- NEVZAT CEYLAN
    9- AHMET BABA
    10- NURİ ELİBOL
    11- ADEM CEYLAN
    12- SELİM CERRAH
    13- BÜLENT YAĞMUR
    14- NESLİHAN CENK

    Diyarbakır
    Cevdet Yılmaz
    Mehmet Ensarioğlu
    Haşim Haşimi
    Oya Eronat
    Fazıl Hüsnü Erdem
    Abdurrahman Kurt

    BİLECİK
    1. HALİL ELDEMİR
    2. RAMAZAN KURTULMUŞ

    İSTANBUL 1. BÖLGE
    1- İDRİS GÜLLÜCE
    2- MİHRİMAH BELMA SATIR
    3- EROL KAYA
    4- AHMET BERAT ÇONKAR
    5- OSMAN CAN
    6- BERAT ALBAYRAK
    7- İSMET UÇMA
    8- METİN KÜLÜNK
    9- RAVZA KAVAKCI KAN
    10- ERKAN KANDEMİR
    11- ALEV DEDEGİL
    12- MEHMET ALİ PULCU
    13- HASAN SERT
    14- HÜSEYİN YAYMAN
    15- OSMAN BOYRAZ
    16- FAİK IŞIK
    17- HULUSİ ŞENTÜRK
    18- ŞEYMA DÖĞÜCÜ
    19- BİLAL TOPÇU
    20- RABİA İLHAN
    21- FATMA VARANK
    22- ADEM SEFER
    23- HURŞİT YILDIRIM
    24- FAHRİ YASİN ŞENER
    25- PINAR KANDEMİR HACIBEKTAŞOĞLU
    26- AYŞE KARTAL
    27- MUSTAFA DEMİRAL
    28- MUSTAFA ÖZMEN
    29- ESMA ERSİN
    30- ALİM ERDEMİR
    31- COŞKUN KOÇ

    İstanbul 2. Bölge
    1- VOLKAN BOZKIR
    2- AYŞE NUR BAHÇEKAPILI
    3- EKREM ERDEM
    4- AZİZ BABUŞCU
    5- DURMUŞ ALİ SARIKAYA
    6- ETHEM TOLGA
    7- ŞİRİN ÜNAL
    8- FATMA BENLİ
    9- HÜSEYİN BÜRGE
    10- SEVİM SAVAŞER
    11- HAYDAR ALİ YILDIZ
    12- MARKAR ESEYAN
    13- OKTAY SARAL
    14- AHMET HALDUN ERTÜRK
    15- AHMET BAHA ÖĞÜTKEN
    16- AHMET HAMDİ ÇAMLI
    17- HÜSEYİN HÜSNÜ KILIÇ
    18- İBRAHİM SOLMAZ
    19- BEDRİ BAŞ
    20- İSMAİL ERGÜNEŞ
    21- MEHMET ER
    22- PERİHAN TOĞAY
    23- MUHARREM BALTACI
    24- REŞİDE YÜKSEL
    25- MAHMUT DOĞAN
    26- SÜLEYMAN ENES KILIÇ

    3. Bölge
    1- MUSTAFA ŞENTOP
    2- ÖZLEM ZENGİN
    3- FEYZULLAH KIYIKLIK
    4- MEHMET MUŞ
    5- MEHMET DOĞAN KUBAT
    6- TÜLAY KAYNARCA
    7- ABDURRAHİM BOYNUKALIN
    8- HARUN KARACA
    9- UĞUR IŞILAK
    10- MUSTAFA YENEROĞLU
    11- MUSTAFA AFŞIN YAZICIOĞLU
    12- MEHMET METİNER
    13- HALİS DALKILIÇ
    14- MAHMUT ÖVÜR
    15- YILDIZ SEFERİNOĞLU
    16- FATMA BETÜL SAYAN KAYA
    17- TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE
    18- MEHMET BAYKAN
    19- RESUL KURT
    20- BETÜL BİRER
    21- ABDULLAH BAŞCI
    22- ZEYNEP İŞCEN ÇEVİKER
    23- CELAL BABAYİĞİT
    24- HAKAN BAHADIR
    25- HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK
    26- YEŞİL AYTULUM TURUT
    27- YASİN ZÜLBAHAROĞLU
    28- ABDULLAH SADIKSOY
    29- ARİF KALMAZ
    30- FATMA NUR YAVUZ
    31- FEVZİ DURMUŞ

    İzmir 1. Bölge:
    1. VEYSEL EROĞLU
    2. FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR
    3. CEMİL ŞEBOY
    4. HÜSEYİN KOCABIYIK
    5. OZAN CEYHUN
    6. NECİP NASIR
    7. CEMAL BEKLE
    8. MAHMUT ATİLLA KAYA
    9. BEDİHA TÜRKYILMAZ
    10. TALİP UZUN
    11. KAZIM ERTEN
    12. ÖMER SERTBAŞ
    13. GÜRBÜZ AKBULUT

    İzmir 2. Bölge:
    1. MUSTAFA İBRAHİM TURHAN
    2. NESRİN ULEMA
    3. HAMZA DAĞ
    4. KEREM ALİ SÜREKLİ
    5. DURMUŞ BOZTUĞ
    6. MEHMET BAYINDIR
    7. SAVCI SAYAN
    8. NEŞE GÜRÇAY
    9. TANSU KAYA
    10. BİLAL KIRKPINAR
    11. ESRA ALADAĞ
    12. ALİ HADİM
    13. MÜJDE ÇELİK

    AK PARTİ'NİN KONYA ADAYLARI:
    1-AHMET DAVUTOĞLU
    2-MUSTAFA BALOĞLU
    3-HÜSNÜYE ERDOĞAN
    4-ZİYA ALTUNYALDIZ
    5-MUHAMMET UĞUR KALELİ
    6-LEYLA ŞAHİN USTA
    7-MEHMET BABAOĞLU
    8-ABDULLAH AĞRALI
    9-HALİL ETYEMEZ
    10-RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK
    11-HACI AHMET ÖZDEMİR
    12-ÖMER ÜNAL
    13-MUSTAFA KAYA
    14-ÖMER FARUK KANIK

    BATMAN
    1.ZİVER ÖZDEMİR
    2.MEHMET EMİN EKMEN
    3.MURAT GÜNEŞTEKİN
    4.ADİLE GÜRBÜZ

    BAYBURT
    1.NACİ AĞBAL
    2.BÜNYAMİN ÖZBEK

    Çanakkale
    Bülent Turan
    İsmail Kaşdemir
    Jülide İskenderoğlu
    Sebahattin Güner

    ŞANLIURFA
    1 - Nurettin Nebati
    2 - Kasım Gülpınar
    3 - Seydi Eyüpoğlu
    4 - Mazhar Bağlı
    5 - Halil Özcan
    6 - Hamide Sürücü
    7- Ahmet Eşref Fakıbaba
    8 - Mehmet Akyürek
    9 - Mahmut Kaçar
    10 - Yusuf Eğilmez
    11 - Yıldız Süslü
    12 - Abdullah Yeşil

    GAZİANTEP
    1- Mehmet Şimşek
    2- Abdülhamit Gül
    3- Şamil Tayyar
    4- Canan Candemir
    5- Nejat Koçer
    6- Mehmet Erdoğan
    7- Serpil Kavlak
    8- Ali Şahin
    9- Fikret Tural
    10- Yüksel Güzelbey
    11- Menderes Karaduman
    12- Hakan Tanrıöver

    ADANA
    1. NECDET ÜNÜVAR
    2. FATMA GÜLDEMET SARI
    3. SADULLAH KISACIK
    4. TALİP KÜÇÜKCAN
    5. MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ
    6. ESRA YALVAÇ
    7. MEHMET CAN
    8. MUSTAFA ÇALIŞKAN
    9. ASUMAN TEKİN

    ANTALYA
    1. LÜTFİ ELVAN
    2. MUSTAFA KÖSE
    3. HÜSEYİN SAMANİ
    4. GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ
    5. SENA NUR ÇELİK
    6. İBRAHİM AYDIN

    BİNGÖL
    1.ŞEBNEM KOCAKELÇİ
    2.ENVER FEHMİOĞLU
    3.FEYZİ BERDİBEK

    BİTLİS
    1.VEDAT DEMİRÖZ
    2.EDİP SAFTER GAYDALI
    3.FATİH KADİRİOĞLU

    BOLU
    1.ALİ ERCOŞKUN
    2.FEHMİ KÜPÇÜ
    3.MEHMET EMİN GÜZ

    BURDUR
    1.REŞAT PETEK
    2.İBRAHİM EKİCİ
    3.KAMİL ÖZCAN

    ÇANKIRI
    1.MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU
    2.HÜSEYİN FİLİZ

    ÇORUM
    1.SALİM USLU
    2.CAHİT BAĞCI
    3.LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT
    4.AHMET SAMİ CEYLAN

    DENİZLİ
    1.NİHAT ZEYBEKCİ
    2.MEHMET YÜKSEL
    3.BİLAL UÇAR
    4.NURCAN DALBUDAK
    5.OSMAN YÜCELİŞ
    6.EMİN OKKAYA
    7.PERAL ULUKÖY

    DİYARBAKIR
    1.CEVDET YILMAZ
    2.MEHMET SELİM ENSARİOĞLU
    3.SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ
    4.OYA ERONAT
    5.FAZIL HÜSNÜ ERDEM
    6.ABDURRAHMAN KURT
    7.ALİ İHSAN MERDANOĞLU
    8.MUSTAFA ELGÖRMÜŞ
    9.NETİCE ARSLAN
    10.ALAATTİN PARLAK
    11.ABBAS BARIŞ

    BURSA
    1. Mehmet Müezzinoğlu
    2. Emine Yavuz Gözgeç
    3. Cemalettin Kani Torun
    4. Hüseyin Şahin
    5. İsmet Su
    6. Hakan Çavuşoğlu
    7. Önder Matlı
    8. Zekeriya Birkan
    9. Bennur Karaburun
    10. Gürsel Dönmez
    11. Yüksel Yeni
    12. Nihat Nasır
    13. Harun Akın
    14. Ahmet Kılıç
    15. Osman Mesten
    16. Halide Serpil Şahin
    17. Cemile Yiğit
    18. Salih Başparmak

    TOKAT
    1. COŞKUN ÇAKIR
    2. CELİL GÖÇER
    3. FATMA GAYE GÜLER
    4. FATİH AKGÜN
    5. MUSTAFA ARSLAN

    SAKARYA
    Ayşenur İslam
    Mustafa İsen
    Ali İhsan Yavuz
    Recep Uncuoğlu
    Ali İnci
    Recep Hacıeyüpoğlu
    Bilgehan Doğru

    KÜTAHYA

    Mustafa Şükrü Nazlı
    Vural Kavuncu
    İshak Gazel
    Ahmet Tan

    ADIYAMAN
    1. AHMET AYDIN
    2. ADNAN BOYNUKARA
    3. İBRAHİM HALİL FIRAT
    4. SALİH FIRAT
    5. İCLAL YALÇIN TUTUŞ

    AFYONKARAHİSAR
    1. HALİL ÜRÜN
    2. ALİ ÖZKAYA
    3. REMZİYE SIVACI
    4. AKİF ÖZKALDI
    5. FATİH BEDER

    AĞRI
    1. ABDULLAH ATALAY
    2. YILMAZ ENSAROĞLU
    3. HALİL ÖZYOLCU
    4. ALİ KONYAR

    AKSARAY
    1. İLKNUR İNCEÖZ
    2. NEVZAT PALTA
    3. HÜSEYİN HÜYÜK

    AMASYA
    1. MEHMET NACİ BOSTANCI
    2. SAİT YÜCE
    3. HASAN ALİ CESUR

    DÜZCE
    1- FARUK ÖZLÜ
    2- FEVAİ ARSLAN
    3- AYŞE KEŞİR

    EDİRNE
    1- ŞEMSETTİN EMİR
    2- FATMA AKSAL
    3- MUSTAFA OKUR

    ELAZIĞ
    1- ŞUAY ALPAY
    2- METİN BULUT
    3- SERPİL BULUT
    4- ÖMER SERDAR

    ERZİNCAN
    1- TALHA EROL DURMAZ
    2- SERKAN BAYRAM

    ERZURUM
    1- EFKAN ALA
    2- ADNAN YILMAZ
    3- ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU
    4- İBRAHİM AYDEMİR
    5- ABDURRAHİM FIRAT
    6- ZAFER TARİKDAROĞLU

    Eskişehir
    1- NABİ AVCI
    2- SALİH KOCA
    3- EMİNE NUR GÜNAY
    4- MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ
    5- YETKİN TETİK
    6- ALİ DEMİREL

    GAZİANTEP
    1. MEHMET ŞEMŞEK
    2. ABDULHAMİT GÜL
    3. ŞAMİL TAYYAR
    4. CANAN CANDEMİR ÇELİK
    5. ABDULLAH NEJAT KOÇER
    6. MEHMET ERDOĞAN
    7. SERPİL KAVRAK
    8. ALİ ŞAHİN
    9. FİKRET MURAT TURAL
    10. YUSUF ERDEM GÜZELBEY
    11. MEHMET MENDERES KARADUMAN
    12. MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER

    GİRESUN
    1. TURHAN ALÇELİK
    2. ADEM TATLI
    3. MEHMET GELDİ
    4. HATİCE KOCAOĞLU

    GÜMÜŞHANE
    1. KEMALETTİN AYDIN
    2. FERAMUZ ÜSTÜN

    HAKKARİ
    1-OSMAN KIZILBAN
    2-RÜSTEM ZEYDAN
    3-MEHMET ERTUŞ

    TOKAT
    1-COŞKUN ÇAKIR
    2-CELİL GÖÇER
    3-FATMA GAYE GÜLER
    4-FATİH AKGÜN
    5-MUSTAFA ARSLAN

    HATAY
    1-ADEM YEŞİLDAL
    2-ORHAN KARASAYAR
    3-MEHMET ÖNTÜRK
    4-MEHMET ALĞAN
    5-HACI BAYRAM TÜRKOĞLU
    6-TÜLİN DURGUN YETİM
    7-İBRAHİM NACİ YAPAR
    8-MEHMET HACIOĞLU
    9-CANAN KAHRAMAN
    10-AHMET DEMİRTAŞ

    IĞDIR
    1. FERDİ TURAN
    2. CENGİZ ŞEYRAN

    -ISPARTA
    1. SÜREYYA SADİ BİLGİÇ
    2. RECEP ÖZEL
    3. İSMAİL ÖZDEMİR
    4. AYŞE USTA

    KAHRAMANMARAŞ:
    1. MAHİR ÜNAL
    2. NURSEL REYHANLIOĞLU
    3. VEYSİ KAYNAK
    4. SEVDE BAYAZIT KAÇAR
    5. MEHMET UĞUR DİLİPAK
    6. MEHMET İLKER ÇİTİL
    7. TÜRK İSLAM KARAKOÇ
    8. İMRAN KILIÇ

    KARABÜK:
    1. OSMAN KAHVECİ
    2. SEDAT NAMAL

    KARAMAN:
    1. RECEP KONUK
    2. RECEP ŞEKER

    KARS:
    1. MEHMET UÇUM
    2. YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY
    3. ENSAR ERDOĞDU

    KASTAMONU:
    1. MUSTAFA GÖKHAN GÜLŞEN
    2. METİN ÇELİK
    3. ZAFER NALBANTOĞLU

    KAYSERİ:
    1. MEHMET ÖZHASEKİ
    2. AHMET DOĞAN
    3. YAŞAR KARAYEL
    4. KEMAL TEKDEN
    5. HAVVA TALAY ÇALIŞ
    6. HALİL ERGEN
    7. İSMAİL TAMER
    8. AVŞAR ASLAN
    9. AYDIN KALKAN

    KİLİS
    1. REŞİT POLAT
    2. AHMET SALİH DAL

    KIRIKKALE
    1. OĞUZ KAĞAN KÖKSAL
    2. RAMAZAN CAN
    3. ABDULLAH ÖZTÜRK

    KIRKLARELİ
    1. HAMDİ IRMAK
    2. VOLKAN GÖÇ
    3. AYTAÇ AKSOY

    KIRŞEHİR
    1. SALİH ÇETİNKAYA
    2. HACI TURAN

    KİLİS
    1. REŞİT POLAT
    2. AHMET SALİH DAL

    KOCAELİ
    1. FİKRİ IŞIK
    2. RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU
    3. ZEKİ AYGÜN
    4. İLYAS ŞEKER
    5. MEHMET AKİF YILMAZ
    6. CEMALETTİN KAFLI
    7. SAMİ ÇAKIR
    8. AYŞE MÜGE OLŞEN
    9. HALİT ÇOKAN YÜKSEK
    10. YALÇIN COŞTUR YÜKSEK
    11. YAHYA COŞKUN YÜKSEK

    KONYA
    1. AHMET DAVUTOĞLU
    2. MUSTAFA BALOĞLU
    3. HÜSNÜYE ERDOĞAN
    4. ZİYA ALTUNYALDIZ
    5. MUHAMMET UĞUR KALELİ
    6. LEYLA ŞAHİN USTA
    7. MEHMET BABAOĞLU
    8. ABDULLAH AĞRALI
    9. HALİL ETYEMEZ
    10. RÜVEYDE GÜLSEREN IŞIK
    11. HACI AHMET ÖZDEMİR
    12. ÖMER ÜNAL YÜKSEK
    13. MUSTAFA KAYA YÜKSEK
    14. ÖMER FARUK KANIK YÜKSEK

    KÜTAHYA
    1. MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI
    2. VURAL KAVUNCU
    3. İSHAK GAZEL
    4. AHMET TAN

    MALATYA
    1. ÖZNUR ÇALIK
    2. TAHA ÖZHAN
    3. MUSTAFA ŞAHİN
    4. NURETTİN YAŞAR
    5. BÜLENT TÜFENKCİ
    6. BAYRAM TAŞKIN

    MANİSA
    1. RECAİ BERBER
    2. UĞUR AYDEMİR
    3. SELÇUK ÖZDAĞ
    4. MURAT BAYBATUR
    5. ŞULE TUNALI
    6. İSMAİL BİLEN
    7. MUSA YILMAZ
    8. GÜZİDE İÇEN KASAP
    9. BİLAL TEMEL

    MARDİN
    1. ORHAN MİROĞLU
    2. GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY
    3. MEHMET VEJDİ KAHRAMAN
    4. ABDULLAH ERİN YÜKSEK
    5. CENGİZ DEMİRKAYA
    6. MEHMET EMİN DENİZ

    MERSİN
    1. MUSTAFA MUHAMMET GÜLTAK
    2. YILMAZ TEZCAN
    3. MUHSİN KIZILKAYA
    4. ZEYNEP GÜL YILMAZ
    5. İBRAHİM GÜL
    6. ARİF YILDIRIM
    7. MEHMET EMİN KAPLAN
    8. PINAR NAR
    9. CEMAL BALKAYA
    10. ABDULLAH KUZ
    11. MEHMET TAŞKIRAN

    MUĞLA
    1. HASAN ÖZYER
    2. HASAN KÖKTEN
    3. ELVAN GÖÇER
    4. MEHMET YAVUZ DEMİR
    5. MUHİTTİN KAYABAŞ
    6. ÖZBEN YELDA EROL GÖKCAN

    MUŞ
    1. MEHMET EMİN ŞİMŞEK
    2. ABDULSELAM ER
    3. HALİS SALTIK

    NEVŞEHİR
    1. MUSTAFA AÇIKGÖZ
    2. MURAT GÖKTÜRK
    3. EBUBEKİR GİZLİGİDER

    NİĞDE
    1. ALPASLAN KAVAKLIOĞLU
    2. ERDOĞAN ÖZEGEN
    3. YAŞAR ATAÇ

    ORDU
    1. NUMAN KURTULMUŞ
    2. OKTAY ÇANAK
    3. İHSAN ŞENER
    4. AYŞE NİLGÜN TOMAKİN
    5. ŞAKİR ÇOBAN ORTA

    OSMANİYE
    1. SUAT ÖNAL
    2. MÜCAHİT DURMUŞOĞLU
    3. MEHMET SARI
    4. EMİR HASAN ARSLANTAŞ

    RİZE
    1. HASAN KARAL
    2. HİKMET AYAR
    3. OSMAN AŞKIN BAK

    SAKARYA
    1. AYŞENUR İSLAM
    2. MUSTAFA İSEN
    3. ALİ İHSAN YAVUZ
    4. RECEP UNCUOĞLU
    5. ALİ İNCİ
    6. RECEP HACIEYÜPOĞLU
    7. BİLGEHAN DOĞRU

    SAMSUN
    1. AKİF ÇAĞATAY KILIÇ
    2. AHMET DEMİRCAN
    3. FUAT KÖKTAŞ
    4. ÇİĞDEM KARAASLAN
    5. HASAN BASRİ KURT
    6. KAMURAN ÖZDEN
    7. YILMAZ HOCAOĞLU
    8. HÜSEYİN AVNİ ÇATAL
    9. ADEM TUNCER

    SİİRT
    1. YASİN AKTAY
    2. HAŞİM TAŞKIRAN
    3. ALİ İLBAŞ

    SİNOP
    1. CENGİZ TOKMAK
    2. NAZIM MAVİŞ

    SİVAS
    1. İSMET YILMAZ
    2. HİLMİ BİLGİN
    3. SELİM DURSUN
    4. ADEM YILDIRIM
    5. YALÇIN ÖZDEMİR

    ŞANLIURFA
    1. NUREDDİN NEBATİ
    2. MEHMET KASIM GÜLPINAR
    3. SEYİT EYYÜPOĞLU
    4. MAZHAR BAĞLI
    5. HALİL ÖZCAN
    6. HAMİDE SÜRÜCÜ
    7. AHMET EŞREF FAKIBABA
    8. MEHMET AKYÜREK
    9. MAHMUT KAÇAR
    10. YUSUF EĞİLMEZ
    11. YILDIZ KONAL SÜSLÜ
    12. ABDULLAH YEŞİL

    ŞIRNAK
    1. ARSLAN TATAR
    2. ADNAN ŞIK
    3. LEZGİN ADIYAMAN
    4. RİZGİN BİRLİK

    TEKİRDAĞ
    1. MUSTAFA YEL
    2. AYŞE DOĞAN
    3. METİN AKGÜN
    4. EYÜP KANAR
    5. HAKAN SUNAL
    6. AHMET ÜZGÜN

    TOKAT
    1. COŞKUN ÇAKIR
    2. CELİL GÖÇER
    3. FATMA GAYE GÜLER
    4. FATİH AKGÜN
    5. MUSTAFA ARSLAN

    TRABZON
    1. SÜLEYMAN SOYLU
    2. MUHAMMET BALTA
    3. AYŞE SULA KÖSEOĞLU
    4. ADNAN GÜNNAR
    5. NİHAT TOSUN
    6. SALİH CORA

    TUNCELİ
    1. MEHMET TUNÇ
    2. ALİ ULVİ SEYREK

    UŞAK
    1. MEHMET ALTAY
    2. EYÜP GÖKHAN ÖZEKİN
    3. HÜSEYİN KESKİN

    VAN
    1. BURHAN KAYATÜRK
    2. ÖMER ÇAHA
    3. NAHİDE HAKAN
    4. FARUK ALPASLAN
    5. HAMDULLAH ŞEVLİ
    6. ÖZGE BURAK DEGER
    7. YAKUP ALADAĞ
    8. NİZAMETTİN AĞAR

    YALOVA
    1. FİKRİ DEMİREL
    2. MEHMET DEMİRHAN

    YOZGAT
    1. ABDULKADİR AKGÜL
    2. ERTUĞRUL SOYSAL
    3. YUSUF BAŞER
    4. İSKENDER MİNAR

    ZONGULDAK
    1. HÜSEYİN ÖZBAKIR
    2. FARUK ÇATUROĞLU
    3. ÖZCAN ULUPINAR
    4. EMİNE ÇİFT
    5. AKIN KAYMAK

  5. #5
    Ziyaretci
    Misafir..

    Cevap: Partilere göre il il milletvekili kesin aday listesi

    Bir iş adamı akp den aday gösterilmeyince intihar etmiş. Demek geleceğini, işini gücünü milletvekilliği ile yapacağı "işlere" bağlamış. Hırsın fazlası her zaman insana zarar vermiştir.

Benzer Konular

  1. Tevrat’a göre Hz.Davud’un delikanlılık evresi:
    mopsy Tarafından Diger Dinler Foruma
    Yorum: 3
    Son mesaj: 05-09-2015, 12:53 AM

Anahtar kelimeler

Yukarı Çık