Merhaba,

Başlığı doğru yere mi açıyorum bilmiyorum ama aşağıda açıklamasını bulabileceğiniz bir fotoğraf yarışmasını burada da paylaşmak istedim.


Inarts Sanat Okulları Fuarı kapsamında gerçekleştirilen Yetenek Yarışması’na hayalinizdeki sanat eğitimi ile ilgili eğlenceli ve yaratıcı fotoğraflarınızı @inartsfairs #inartsfair ve #hayalimdekisanat tagleriyle instagramdan ya da twitterdan paylaşarak katılabilirsiniz. Fuara katılacak üniversitelerin güzel sanatlar fakülteleri dekanlarından oluşan bir jüri tarafından belirlenecek kazananlar Avrupa'da ücretsiz sanat eğitimi / workshop ve gidiş dönüş uçak bileti almaya hak kazanacaklar.


Bu yarışma Sanat Okulları Fuarı kapsamında yapılıyormuş. Yerli yabancı bir çok sanat okulu stant açtığı fuarda çeşitli konularda seminerler etkinlik falan da oluyor. Geçen yıl katılmıştım ben pek alışılmış fuarlar gibi. değil. Zaten Türkiye'de sadece sanat, tasarım üzerine yapılan başka bir fuar da yok.

Fuarda yer alacak okulları da verelim, ilgilenenler belki uğramak ister.
Moda, tasarım, iç mimarlık, mimarlık, oyunculuk, fotoğrafçılık, güzel sanatlar, dans, bale, tiyatro, endüstriyel tasarım, taşıt tasarımı, sanat yönetimi, film yapımcılığı, mutfak sanatları.

Gitmeyi düşünürseniz online davetiyeyi doldurmak gerekiyor bu arada. Inarts Yurtiçi ve Yurtdışı Sanat Okulları Fuarı