Merhaba!

[ALINTI]Kıyafetlerinizin de sizin gibi sağlıklı olması için nefes alabilen kumaşları seçin…

Sarar yeni sezonda erkek giyiminde devrim yaratan bir teknoloji sunuyor; Coolmax. Farkı kumaşa kattığı nefes alma özelliği ile giysilere yumuşaklık ve hafiflik kazandırması. Bu sayede ‘konfor’ kelimesini artık kıyafetler için de kullanmaya başlayacak; aktif yaşamın içinde üstün bir performans, doğal bir rahatlık yaşabileceksiniz.

Görsel: Sarar 2009-2010 Kış Koleksiyonu[/ALINTI]Yeni Kalıplar

[ALINTI]Erkek modasında artık kesimler daha dar olacak…

Erkek sektörüne jean üreterek adım atan Tommy Hilfiger, bu sezon kendini baştan aşağı yeniledi. Neler mi değişti? Mesela kalıplar artık daha fit ve yıkamalı eskitilmiş görünümlü jeanler’de seçenek daha fazla... Ayrıca pek çok kıyafette Tommy Hilfiger armasının güçlendirilerek ön plana çıkarıldığını göreceksiniz. En büyük değişiklik ise Tailored koleksiyonu ile artık takım elbiselerinde Tommy Hilfiger mağazalarında kendine yer bulması…

Tommy Hilfiger’ın, California’nın deniz kıyısındaki ahşap iskelelerden esinlenerek yarattığı ve Eylül 2009 tarihinde New York Moda Haftası’nda sergilediği ‘İlkbahar 2010 Koleksiyonu’ ise Amerikan tarzından ilham alan, mütevazı ama son derece cezbedici çizgileriyle dikkat çekiyor. Koleksiyondaki kıyafetler, sadece rüyalarında olsa bile telaşlı gününün bir anını, kumsalda eğlenceli saatler geçirmekten hoşlanan erkeklere sesleniyor.

Görsel: Tommy Hilfiger İlkbahar 2010 Koleksiyonu[/ALINTI]


Kıyafetleriniz Nefes Alsın - *MSN Erkek - Stil