Sevgili Öğrenciler,

Firmamızın 17 – 21 Haziran 2010 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz uluslar arası bir organizasyon için otel ve havalimanında part-time çalışacak üniversite öğrencileri aramaktayız.

Üst düzeyde bir katılım olması ve katılımcıların tamamının yabancı olması nedeniyle çalışacak kişilerin çok iyi seviyede İngilizce bilmeleri gerekmektedir. Organizasyon 24 saat esasından planlanmış olup gün içinde vardiya değişiklikleri olacaktır.

Aranan özellikler;
 Çok iyi derece de İngilizce bilgisi
 Uzun çalışma saatlerinde pozitif enerjisini kaybetmeyen
 Güleryüzlü olan
 İletişimi kuvvetli ve sabırlı kişiler aranmaktadır.
Ücretler çalışılan yerlere, görevlere ve performansa bağlı olarak değişkenlik göstermekte olup minimum ücret 80 TL’dir. Yol ve yemek ücretleri firmamız tarafından karşılanacak olup, personel kıyafetleri tarafımızdan temin edilecektir.

İletişim bilgilerinizin ve vesikalık fotoğraflarınızın bulunduğu kısa özgeçmişlerinizi insankaynaklari@toles.com.tr adresine göndererek 15 Mayıs Cumartesi günü yapılacak tanışma ve mülakat toplantısına katılmak için başvurabilirsiniz. Toplantı detayları sizlere mail yolu ile bildirilecektir, bu sebeple sürekli kullandığınız ve kontrol ettiğiniz mail adreslerinizi bildirmenizi rica ederiz. Bu toplantıda organizasyon ve çalışma detayları ile ilgili geniş çaplı bir bilgilendirme yapılacaktır.

TOLES Turizm ve Organizasyon
İnsan Kaynakları