Şaşırtıcı Yol Tutuşu
Gen-2'nin içindeyken olağanüstü sürüş ve yol tutuşu tecrübe edeceksiniz.Onu diğerlerinden ayıran özelliği eşsiz kontrol ve gelişmiş direksiyon hakimiyeti.Bu sizin şerit değiştirirken veya viraj alırken daha güvenli hissetmenizi sağlıyor.

Şaşırtıcı Güç
Yeni GEN-2 ile asla geride kalmayacaksınız. Yeni Campro motor , sunduğu muhteşem güç ve tork performansı ile size daha sportif ve üstünlük getiren bir sürüş yaşatmaya söz veriyor.Çift üst eksantrik mili ile 110 beygirlik 1.6 16 valf Campro motor yalnızca güçten oluşmuyor; nereye giderseniz gidin arttırılmış konfor ve sessiz sürüş ile daha az titreşime sahip

Şaşırtıcı Özellikler
GEN-2, rahatınız için geliştirilmiş , bir bakışta önemli bilgileri girebildiğiniz dijital göstergeleri ile sürüşünüz kolaylaşıyor..
Yol Bilgisayarı - Kullanılan toplam yakıt tüketimi ve son sıfırlamadan itibaren uzaklık ile ortalama yakıt tüketimini hesaplayan bir sistem. Bu sistem ile ne kadar yakıt tükettiğinizi biliyor olacaksınız.

Şaşırtıcı Görünüm
Diğer tüm otomobillerden farkı sadece sahip olduğu eşsiz dizaynı değil.Gen-2'nin her bir köşesine mükemmellik düşünülerek kavisler verildi. Yaşam stilinize uyum sağlayan kusursuz bir dizayn.
Gen-2 'niz için hangi rengi tercih ettiğinizi seçin. 5 eşsiz ve çarpıcı renk seçeneğiyle asla demode olmayacaksınız.
protontr.com

[DM]xartqb_proton-gen2-cps_auto[/DM]