Merhaba,

Ben Paris'te fotograf bölümü okuyan bir öğrenciyim..

Üniversitemde son sınıftayım final projesi olarak modifiyeli araçların fotoğrafını çekiyorum ve istanbuldada bu araçların fotoğraflarını çekmek için geliyorum.Fotografını cekebıleceğım modifiyeli araçlar aramaktayım.özellikle türkiyedeki modifiyeli araçlarla ilgilenmekteyim bu araçlar Murat 124 ' ten başlar Şahin, Doğan, Kartal veya diğer modifiyeli bütün araçlar kadar hepsi olabilir.

Fotoğraflarını çekebileceğim modifiyeli araçlar aramaktayım.. İstanbula geldiğimde en kısa zamanda fotoğraflarını çekmek istiyorum...

Eğer bununla ilgilenen herhangi bir kimse var ise veya tanıdığı kimseler var ise bana mail yoluyla veya mailime telefonlarını gönderirlerse kendileriyle iletişime geçmek istiyorum..

arash.nassiri@gmail.com.

Profosyenel fotoğrafını çektiğim araçların dijital baskılarını kendilerine hediye edeceğim...


Görüşmek üzere,


Arash,

Hello,
actually student in a photographic school in Paris (Ecole Nationale Supérieure des Arts Décoratifs) .
I am doing a photo serie about custom (tuned) cars for my diploma, and search for Tuned cars to shoot in Istanbul.I am particularly intersted about the Turkish custom cars like the Murat 124 ' ten başlar Şahin, Doğan
I will be in Istanbul from the 8th of April until the 18th
I am searching for cars to shoot as soon as I will be there. If anyone is interested or know interested people, email me or leave me your number at :
arash.nassiri@gmail.com.
People that participate will get an original professional print of the photo.

If you can respond in english or french it will be more helpfull, if not i will manage a way to translate it.
Best regards,

Arash,