Fazla söze gerek duymuyoruz.Fm 2009'da adımızı söz ettireceğiz dedik ve de ettiriyoruz.1 Hafta önce çıkarttığımız Football Manager 2009 Türkçe Spiker'de sonra bugünde Football Manager'i sizler açısından daha zevkli daha oynanır hale getirmek için update'imizi yayınlıyoruz.

Update'nin içeriğinde ise oyuna başladığınızda tüm futbolcular serbest kalmış olacak.Antrenörler ve Başkanlarda bir ayarlama kesinlikle söz konusu olmamıştır.Ayrıca Tsl'de kariyer açıcak olan kullanıcılarımız için Tsl'deki takımlarımızı gözden geçirdik ve popülaritelerini artırdık. Ayrıca yabancı gençler için Türk vatandaşlığına geçme süresi 1 yıla indirildi...

Zevk,heyecan isteyenler için bu update'i mutlaka denemelerini öneriyoruz.Yeni çalışmalarımızla bayram haftası boyunca sizlerleyiz.


Not 1: Turkcell Super Lig'den bir takım seçtiğinizde neredeyse bütün oyuncular gelebiliyor klübünüze, çok iyi regenlerde çıkıyor ancak yabancıları 1 sene oynatamazsınız yabancı sınırı yüzünden yani 20 yabancı aldıysanız 8i kadroda olup 6sı ilk 11e girebilir. Bu yüzden takımınıza ilk sene için yeterli sayıda Türk alın. Zaten 2.sezon çoğu Türk olur yabancıların..

Not 2: Sizlere tavsiyem Real Madrid'i seçmeniz, Real Madrid'in de değerleri arttırıldı.

Not 3: Artık Türkiye'den de çok kaliteli regenler de çıkabiliyor wink.gif

Not 4: FM Genie Scout kullanırsanız gençleri daha kolay bulursunuz wink.gif


Yapımcı
TaYLaN

Kurulum ; Rar'dan çıkan dosyayı

C:\Documents and Settings\Adınız\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2009\db buraya atınız.Yeni oyun açarken updateyi seçiniz

FMS "Super patch" (FM 2009-9.2.0) - FMSporLive.com // Football Manager ve Futbol Oyunları