Arkadaşlar aşağıda yazılanların hepsi gerçektir .Rockstar Games firması bunlardan bazılarını yalanlıyor fakat bunların hepsi kanıtlanmıştır.Bizzat kendim araştırdım ve buldum.İnternetten başka birileride bulmuş..
İşte San andreastaki ilginçlikler..

İntihar eden insanlar >>>> Yayalar ,san fierroda bir binanın üstünde doğuyor. sonra düşüp ölüyorlar sanırım bir oyun hatasıydı kasıtlı bir şey yapılmamış..

Not Welcome yazısı >>>>> Big Smoke' un saklandığı dairenin kapısında bulunan Hoş Gelmediniz yazısı. Big Smoke, CJ için bu yazıyı koymuş..

Valentino Rossi' nin motorsikleti. ===>> Bildiğiniz gibi ünlü motorcu Valentino Rossi' de 46 numara motorsiklet kullanmaktadır.Bu motoru Las Venturasta bir limanda bulabilirsiniz..

Kayadaki işaretler ===>> Bazı kayalarda ilginç semboller var..

Kırılabilen köprü ===>> Köprünün resimde görünen tarafına bir araçla çarptığınızda , köprünün korkulukları kırılacaktır.oyuna son görevde kullanılmak için koyulmuştur.Son görevde,C.r.A.s.H.'ın başı Officer Tenpenny,bu köprüden aşağıya,Grove Street'e düşer.

Vice City nin resmi..===>> Vice City' nin kapak resminin birebir kopyası
Las Venturasa giderken oradaki bir kasabada var.

K harfi ===>> SanFierro da bir binanın üzerinde beliren K harfi.var..

"r" harfi ===>> Bulutsuz bir gecede gökyüzüne baktığınızda "r" ' i görürsünüz herhalde Rockstar gamesin r sidir

Kayıp şehir ===>> Bu gibi yerler Amerika'da vardır. Ondan koymuşlar herhalde Bu şehirlerden 1-2 tane var. Çok büyük dağların arasında gizli.çok korkunç bir yer.hiçbir insan yok ara sıra hayaletler çıkıyor.

Dövülen vatandaş ===>> Sorguya çekiyorlar aslında , herhangi bir yaya olabiliyor. Vatandaşi serbest bıraksanız dahi , yürüyerek çıkamaz çünkü oraya sabitlenmiş Los Santosta bir polis binasındaydı herhalde.

Vice City oyuncakları ===>> Tommy ve Lance in oyuncakları oyunda mevcut.

Ghost car >>>Herkes bu arabayı hayalete benzetiyor .niye diye sorarsanız
çünkü bu arabalar kendi kendine hareket ediyor ve içlerinde sürücü yok
aslında bu araba bir hayalet araba değil.Neden diye sorarsanız bu arabayı rockstar games, bir yokuşun tepesine koymuş dolayısıyla araba aşağıya doğrı kayıyor.


Ceset torbaları===>> . GTA:SA Introduction'daki mafya üyelerinin bunları koyduğundan söz edilir , ama onlar gömüyorlardı. Buradakiler ise hazır bir yere atılmış. Bunları San fierro nun çöllerindeki bir dağın arkasında bulabilirsiniz.Tam 6 tane.

San fierronun bir kasabasındaki Cluck'ın Bell'den çıkınca oyun gereği havada kımıldayabilen bir beyaz nesne görülür.

Denizin içinde büyük ve yıkık dökük bir denizaltı var.içine binilemiyor

Sabahleyin akş** gözüken yer. ===>> Interior'da her zaman karanlık hava vardır

Mezar taşındaki "Carl" yazısı >>Mezarlıkta bir mezardaydı.Mezar taşına dikkatli bakarsanız üstünde Carl yazdığını görürsünüz (carl=oyunda yönettiğimiz herifin adı)

7 ve 13 sayısının bir arada kullanılması >>>7 hıristiyanların uğurlu rakamı 13te uğursuz bunları bir tabelada 713 sayısı şeklinde görüyoruz..

Kanlı bölge >>>oyundaki karakterlerden birine aitmiş

FERRACONN
Dağdaki hayalet>>>Bir Kasabada geceleyince nadir olarak koca ayak adında turuncu bir canavar geliyor ve silahlarla öldürülemiyor..


Ağaçtaki maymuna benzeyen şekil ===>> Bazı ağaçlarda maymuna benzer şekilleri görüyoruz..


Los Santosta Vinewood yazısının arkasındaki bir seri katilin mezarına gidince çığlıklar duyarsınız.

yönettiğimiz karakterin annesiniz mezarına gidince de çığlıklar duyarsınız..

Kasabadaki pizzacıda yemek yedikten sonra dışarı çıkın ufo görürsünüz.

Bazı değişik olaylarda vardı ama onları bulamadım.

BİTTAZ KENDİM YAZDIM

BU YORUMU ÇOK GÖRMEYİN

BOL OYUNLU GÜNLER...