Gösterilen sonuçlar: 1 ile 4 Toplam: 4

Feneri çocuklarının karşısında türkün kavgası müslümanın davası

GÜNCEL GÜNDEM Kategorisi Özgün Makaleler Forumunda Feneri çocuklarının karşısında türkün kavgası müslümanın davası Konusununun içerigi kısaca ->> Pakistan zor durumda haydin para toplayalım. Somali zor durumda haydin para toplayalım. Van zor durumda… Yıllardır toplanan paralar nerede? Fener ...

 1. #1
  - Çevrimiçi
  Onursal Üye
  Üyelik tarihi
  Nov 2005
  Nerden
  Uzay:))
  Burç:
  Kova
  Cinsiyet
  Erkek
  Yaş
  42
  Mesaj
  11.460
  Blog Mesajları
  33
  Rep Gücü
  93742

  Feneri çocuklarının karşısında türkün kavgası müslümanın davası

  Pakistan zor durumda haydin para toplayalım. Somali zor durumda haydin para toplayalım. Van zor durumda… Yıllardır toplanan paralar nerede?
  Fener çocukları. Feneri çocukları. Anayasaya Demokrasi getirelim. Haydi açılıma. Açılalım saçılalım. Haydin. Haydin.
  Millet can pazarında orada birileri Askerime ateş etmekte. Orman yangınında dahi hayvanlar birbirlerini öldürmeyi keserler. Biz öldürmeyi kesmemekteyiz. Biz çalmayı çırpmayı bitirmemekteyiz. Haydin Anayasa yapmaya. Haydin Anayasaya Demokrasi getirmeye.
  Kaddafi’yi arkadan vuranlar. Esad’ı ölmeden tabuda sokmak isteyenler. Saddam’ı uyduruk Mahkemeler de yargılayıp da ipini kesenler. Evet, sizler yani Feneri çocukları yani Allah kelimesini telaffuz edip de Çeçenistan’ı katlettirenler. Yüz yıldır Filistin’in katline neden olanlar. Doğu Türkistan’ı nasıl kana boğarım diye düşünceler içerisinde bulunanlar.
  İlan ediyorum. Haksızız. Yaralıyız. Yürüyen ölüleriz. Kaybetmişlerdeniz. Uçurumda yol alanlardanız. Çünkü ve çünkü tüm bunların hepsi bizde! Güce tapan güçle birlikte yol alan işin kolayına bakan bizleriz.
  Öz eleştiren yoksun. Dünü bugününe karışmış allak bullak olmuş zihinlerimizle tüm yönlendirme talimatlarına uygun hareket etmekteyiz.
  Allah diyerek bizleri soydular. Filistin diyerek bizlere kitap, bayrak, CD sattılar. Hep ve her zaman pazarlama yoluyla akan kandan nemalandılar. Sürü gibi hep arkalarından gittik. Ardı ardına sorgulamadan araştırmadan düşünmeden gittik.
  Oysaki ilim oysaki çalışmak birinci görevimiz bu görev doğrultusunda da Allah’tan başka hiçbir kimseye Kul olmamamız gerekmekteydi. El öptük. Etek öptük. Öptük. Öp dediler. Öptük. Sonrada evet sonra da öpüldük.
  Vurulmayan tek bir Müslüman Coğrafyası kalmadı. Tepelerden elini eteğini öptüğümüz kişilerin paralarıyla alınmış bombalar başımıza indi. Birbirimizi düşman bildik. Birbirimizi kırdık.
  İktidarı kaybetmeyi göze alacakmış. Bakın hele. On yıldır. Evet, on yıldır ne yaptın. Ne biçtin. Korkma iktidarı kaybetmesin. Korkma.
  Bir Bakan Mecliste konuşmakta! “ Bizim çıkardığımız ders şu bundan sonra çadır dağıtımını bir tek Kızılay’a bırakmamız gerekiyor.” Çadırların çeteler tarafından yağmalanması üzerine söylenmiş bir cümle.
  Bakan çadırları kimler dağıtsın? Fenerileri mi? Yani kaygın ve derdin çadırların çeteler tarafından mı yağmalanmış olması mıdır?
  Mersin İçel Burak Canlı
  Not: İşlevini yitirmiş basın doğruyu söylemekten korkan aydın kesim farklı düşünmekten korkan bir toplum. Kendinize bir iyilik yapın farklı düşünün. Kırın zincirlerinizi. Korkmayın kafanızı kırmazlar. Belki sadece tüm kemiklerinizi!

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye tntcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2010
  Nerden
  Antalya
  Mesaj
  2.191
  Blog Mesajları
  3
  Rep Gücü
  54809
  'Vurulmayan tek bir Müslüman coğrafyası kalmadı'
  Olay bundan ibaret...

 3. #3
  bursali68
  Misafir..
  Merhaba,

  Her söylenen tam 12 den vuruş...! İyi de her seferinde de 12 den vurulmaktan bıkmadık...Bıkmayız...Bu bıkmamayla da 12 den vuruluruz...

  Sağlıcakla kalınız...

 4. #4
  - Çevrimdışı
  Süper Aktif Üye kirmizigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2008
  Nerden
  Istanbul, Turkey, Turkey
  Mesaj
  3.148
  Blog Mesajları
  22
  Rep Gücü
  18820
  müslüman ülkeleri savas yavas sagini solunu budayarak
  kücültüyorla yavas yavas sira bizede geliyor böyle devam ederse.

Benzer Konular

 1. Kız Erkek çocuklarının Okulları Ayrılsın
  YukseLL Tarafından Serbest Kürsü Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 13-11-2013, 12:28 AM
 2. Taht Kavgası mı, Nizâm-ı Âlem Davası mı?
  RABİA Tarafından Tarih Forum'u Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 27-03-2009, 03:10 PM
 3. Dünya çocuklarının korkutan sayıları
  SOSYALİST Tarafından Serbest Kürsü Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 24-03-2009, 07:57 PM
 4. Neden İnam Ata, Türkün Peygamberi?
  Yolruh Tarafından Diger Dinler Foruma
  Yorum: 6
  Son mesaj: 04-02-2009, 12:24 PM
Yukarı Çık