Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 Toplam: 2

"Kahrolsun" demekle veya şiddetle kınamakla komünist terör son bulmaz

GÜNCEL GÜNDEM Kategorisi Özgün Makaleler Forumunda "Kahrolsun" demekle veya şiddetle kınamakla komünist terör son bulmaz Konusununun içerigi kısaca ->> KOnu hakkında kısa filmi buradan seyredebilirsiniz. Türkiye son 30 yıldır komünist bölücü terörle mücadele ediyor. 30 yılda binlerce insanımız şehit ...

 1. #1
  - Çevrimdışı
  Acemi Üye
  Üyelik tarihi
  Apr 2009
  Mesaj
  166
  Rep Gücü
  339

  stat "Kahrolsun" demekle veya şiddetle kınamakla komünist terör son bulmaz

  KOnu hakkında kısa filmi buradan seyredebilirsiniz.  Türkiye son 30 yıldır komünist bölücü terörle mücadele ediyor.

  30 yılda binlerce insanımız şehit oldu, milyarlarca dolar terörle mücadeleye ayrıldı. Ancak teröre çözüm bulunamadı. Çünkü teröre zemin hazırlayan, terörün gelişmesini ve güçlenmesini sağlayan ana kaynağa karşı neredeyse hiçbir çalışma yapılmadı.

  Bugün Türkiye'nin karşı karşıya olduğu terör, komünist terördür. PKK, etnik kökenli bir hareket değildir, PKK bölgede dev bir komünist devlet kurma idealinde olan Marksist Leninist Stalinist bir örgütlenmedir. Bu hedefine ulaşmak için kanlı bir devrimin şart olduğuna inanmaktadır. Ve ideolojisinin gereği olarak, karakollara saldırmakta, sokakta yürüyen polisimizi sırtından vurmakta, öğretmenleri kaçırmakta, sivilleri bombalamakta, askerlerimizi şehit etmektedir.

  Marksist Leninist ideolojinin temeli materyalizmdir, materyalizmin tek sözde bilimsel dayanağı, ana hayat damarı ise Darwinizm'dir. Darwinizm, komünizm, materyalizm, şiddet ve terör birbirlerinden ayrılmaz bir bütündür. Darwinizmin olmadığı yerde materyalizm olmaz, materyalizmin olmadığı yerde komünizm olmaz, komünizmin olmadığı yerde terör olmaz.
  Komünist terörü asıl ayakta tutan güç halk içinde yaptığı materyalist, komünist propagandadır. PKK da geceli gündüzlü, 24 saat bölgede komünist propaganda yapmaktadır. Kahvehaneleri, bakkalları, halkın toplanma yerlerini adeta eğitim alanına çeviren terör örgütü, kendince sözde bilimsel deliller sunarak materyalizmin geçerliliğini anlatmakta ve bu yolla kendine taraftar toplamaktadır.

  Bu yoğun propagadanya karşı yapılması gereken tek şey ise anti propagandadır. Yani, Darwinizm'in ve materyalizmin geçersizliğini bilimsel delillerle, ilmi, akılcı ve net bir üslupla anlatmaktır. Yapılacak bu ilmi çalışma, terör örgütünün beyninden vurulması demektir. Beyni dağılmış bir bünyenin varlığını devam ettiremeyeceği ise açıktır.
  Nitekim 30 yıldır ısrarla ilmi mücadeleden kaçılması, durumu bugünkü aşamaya getirmiştir. Komünist terör örgütünü kınamanın, terörü yapanlara kahrolsun demenin, yaptığınız ayıp değil mi, hiç mi vicdanınız yok şeklinde konuşmalar yapmanın teröre karşı mücadelede hiçbir etkisis yoktur.

  30 yıldır yazılan yazılarda, sohbet programlarında, yapılan açıklamalarda, gazete manşetlerinde

  "Kahrolsun" demekle veya şiddetle kınamakla komünist terör son bulmaz komünist teröre karşı tek çözüm anti komünist ilmi çalışmadır

 2. #2
  - Çevrimdışı
  Aktif Üye tntcool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Jan 2010
  Nerden
  Antalya
  Mesaj
  2.191
  Blog Mesajları
  3
  Rep Gücü
  54809
  Bir de Cumhurbaşkanının her şehitten sonra söylediği '' karalılığımız devam ediyor'' lafı da boş bir laf. Aslında 'kıllarının kıpırdamayacağı' konusunda kararlılıkları devam ediyor...

Benzer Konular

 1. Yorum: 0
  Son mesaj: 27-01-2014, 10:44 AM
 2. Terör örgütü PKK "vitrin" yeniliyor
  ashenarşi Tarafından Serbest Kürsü Foruma
  Yorum: 2
  Son mesaj: 24-09-2010, 10:30 PM
 3. "Gerçek Mümin" ile "Çakma Müslüman" arasındaki farklar
  elosia Tarafından Dini Sohbet Foruma
  Yorum: 31
  Son mesaj: 09-02-2010, 04:39 PM
 4. "Hayır demesini bilmeyenin "evet"inin de bir anlamı yoktur."
  İnci Tarafından Serbest Kürsü Foruma
  Yorum: 1
  Son mesaj: 26-06-2009, 11:48 AM
 5. "Evin"siz ("oikos"suz) Ekoloji"= "Sözde çevrecilik!"
  kalemsör Tarafından Çevre Forum'u Foruma
  Yorum: 0
  Son mesaj: 27-04-2009, 04:04 PM
Yukarı Çık